ارز ترجیحی حذف نشده و در حال تخصیص است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

بهادری جهرمی: ارز ترجیحی حذف نشده و در حال تخصیص است و تولیدکننده‌ها و مراکز دریافت ارز مشکلی نخواهند داشت دولت اغماضی در کرامت شهروندان به ویژه بانوان نخواهد داشت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت روز سه‌شنبه در نخستین نشست خبری خود در سال جدید، با تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: مقام معظم رهبری در آغاز سال نو مانند همیشه با تعیین شعار سال امید و روحیه دیگری به دولت‌مردان و مردم دادند. نگاه‌ رهبر معظم انقلاب به دولت امیدآفرین بود و بیانات ایشان مثل همیشه راهگشای حل مسائل کشور خواهد بود.

بهادری جهرمی ادامه داد: بیش از ۵۲ میلیون تردد خودرو با افزایش ۴۱ درصدی و در حوزه ریلی یک میلیون و ۲۸۳ هزار نفر یعنی رشد ۴۷ درصدی در ایام نوروز داشتیم. تردد هوایی هم رشد ۴۱ درصدی داشت و به‌رغم رشد سفرها، شاهد کاهش ۲۶ درصدی فوتی‌های حوادث جاده‌ای بودیم. بهادری جهرمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه میزان از ۸۰۰ هزار واحدی که وزارت راه اعلام کرده در حال ساخت است، مربوط به واحدهای باقی مانده مسکن مهر و مسکن ملی هستند؟ گفت: علاوه بر ۸۰۰ هزار واحد در حال ساخت، برای یک میلیون و ۱۰۰ هزار مسکن، زمین تامین شده است و ثبت نام هم بیش از ۵ میلیون نفر بوده است. متاسفانه از سال ۹۴ پروژه‌هایی آغاز شد با پیشرفت‌های کم (۱۰ درصد) که به نوعی رها شده بود.

سخنگوی دولت با اشاره به درخواست نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی از رئیس‌جمهور برای رسیدگی به وضعیت زندگی مهاجران افغانستانی اظهار داشت: افغانستان بیش از ۴۰ سال است که درگیر جنگ است و آوارگی‌ها در اثر همین جنگ‌هاست که ثمره مداخلات خارجی است. بهادری جهرمی در پاسخ به سؤالی درباره حذف ارز ترجیحی در بودجه ۱۴۰۱ و راهکارهای دولت برای پیشگیری از بروز مشکل برای مردم‌ اظهار داشت: و تولیدکننده‌ها و مراکز دریافت ارز مشکلی نخواهند داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ارواح عمتون

جهرمی برو به رییس ات بگو ملا رییسی چه گفتم ایران داره نابود می شه از دست ملاهای شیطان با خانواده هاشون

کل جهان همه می دانند سپاه دارد قربانی ملاهای شیطان با خانواده هاشون شود که پیران که سواد ندارند و شماها ملاهای شیطان بروید استراحت کنید بس کنید حکومت ایران کاری کردید سپاه شده گروه تروریست بعد ملاهای شیطان کیف و عشق عمر نوح دارد ☹☹☹☹☹☹☹☹☹

جهرمی ملا رییس جمهوری رییسی واقعا بس است ۴۳ سال در حکومت ها شماها ملاهای شیطان و خانواده هاتون برید کنار اینقدر خوردید بردید که هرگز گشنه تشنه بدبخت نمی شید ایران بدید به سپاه بزارید سپاه حکومت ایران رو بگیره ایران رو نجات بده بس کنید اینقدر سپاه قربانی شماها بشود

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موضع دولت درباره حذف ارز ترجیحی روشن بودرئیس جمهور در خصوص حذف ارز ترجیحی گفت: از اوایل سال به این فکر بودیم تا این موضوع را نیز به نحوی مدیریت کنیم که شوک اقتصادی وارد نشود و ثبات بازار حاکم باشد و به نحوی باشد که کار اقتصادی دنبال شده و اصلاح اقتصادی هم انجام شود. فساد_سازمان_تحقیقات_آموزش_کشاورزی بله معلومه اصلا احساس نشده،،مثلا دریک مورد قیمت اسپری آسمی از ۶۴هزارشده،۴۴۰هزارولی اصلا احساس نشد...چون با ریاضی پنجم نمی تواند این مسئله احساس راحل کرد رييسي دولت_دروغ منظورش از دشمن کیه؟ گوجه رو میگه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم در نوروز سفر را به سینما رفتن ترجیح دادند/ تبعات حذف سینماتیکت از چرخه اکرانمدیر پردیس سینمایی مگامال گفت که در نوروز امسال مردم به دلیل واکسیناسیون همگانی، سفر را به سینما رفتن ترجیح دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کندوزیر کشور: *حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کند *تمامی ریشه‌های جریان‌های تروریستی و تکفیری دنبال شده و آن‌ها شناسایی خواهند شد *داعش و گروه‌های تروریستی را استکبار ایجاد کرده است فساد_سازمان_تحقیقات_آموزش_کشاورزی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

منابع بیمارستانی در اسرائیل: حمله در تل‌آویو دستکم ۲ کشته بر جای گذاشتپیش از این گزارش‌ها از وخامت حال شش تن مجروحان این حادثه حکایت داشت. به 🥚چپم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: نبرد مهمی در شرق اوکراین در پیش است؛ روسیه پیش‌نویس توافق صلح را نپذیرفتوزیر خارجه ترکیه می‌گوید گزارش‌های مربوط به کشتار دسته‌جمعی در شهر بوچا، مذاکرات صلح بین روسیه و اوکراین را تحت‌الشعاع قرار داده‌ است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

در حمله مسلحانه در قلب تل آویو دو نفر کشته شدند - BBC News فارسیدر چهارمین حمله طی دو هفته اخیر، یک مرد مسلح در مرکز شهر تل آویو در اسرائیل به سوی حاضران در یک رستوران تیراندازی کرده است. در این حمله حداقل دو نفر کشته و هشت نفر کشته شده‌اند. در این حمله حداقل دو نفر کشته و هشت نفر کشته شده‌اند.' ? دونفر کشته و هشت نفر کشته آخرش چی شد بهاره جان؟ حداقثر چندتان ؟:)
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »