ارزیابی سرویس اطلاعات برون‌مرزی آلمان از بحران اوکراین | DW | 28.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سرویس اطلاعات برون مرزی آلمان می‌گوید هنوز روشن نیست که آیا روسیه به اوکراین حمله کند یا نه، اما روسیه می‌تواند تهدیدهای خود را به روش‌های مختلف پیاده کند. نباید به پوتین امکان پیش‌بینی قدم‌های بعدی خود را داد.

برونو کال، رئیس سرویس اطلاعات برون مرزی آلمان در یکی از مصاحبه‌های نادر خود با خبرگزاری‌ها به گفت‌وگو با رویترز نشست و به سوالات این آژانس خبری درباره بحران اوکراین و رابطه این کشور با چین پرداخت. او هم‌چنین ارزیابی خود ازوضعیت فعلی چین در بحران کرونا را ارائه داد.

برونو کال گفت که رئیس جمهوری روسیه تحت تاثیر الگوی فکری کلاسیک گذشته در رابطه با"قدرت" و پذیرفته شدن به عنوان"یک قدرت جهانی" از سوی ایالات متحده آمریکا است. به گفته رئيس سازمان اطلاعات برون مرزی آلمان «از سوی دیگر، لازمه توسعه اقتصادی آرامش است که این به نوبه خود ساختار پوتین را به خطر می‌اندازد. ساختاری که بیشتر به حفظ تنش علاقه‌مند است، زیرا او را تثبیت می‌کند.»رئیس سازمان اطلاعات برون مرزی آلمان با این نگاه که گویا در پیش گرفتن یک سیاست هشدارآمیز و جدی غرب، موجب نزدیک شدن مسکو به پکن می‌شود، مخالف است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه به رد خواسته‌های امنیتی خود از سوی آمریکا و ناتو واکنش نشان داددمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین، گفت مسکو برای بررسی پاسخ به رد مطالبات خود و «غیرقابل قبول» خواندن آن از سوی آمریکا و ناتو به زمان نیاز دارد و در نتیجه‌گیری عجله نخواهد کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

لاوروف: پاسخ آمریکا به روسیه در خصوص موضوعات امنیتی مطلوب نیستلاوروف: پاسخ آمریکا به روسیه در خصوص موضوعات امنیتی مطلوب نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ کتبی آمریکا و ناتو به روسیه در ارتباط با بحران اوکراین | DW | 26.01.2022جان سالیوان، سفیر آمریکا در مسکو، پاسخ کتبی این کشور درباره بحران اوکراین را رسما به وزارت امور خارجه روسیه تحویل داد. از سوی دیگر، ناتو نیز در اقدامی مشابه نامه‌ کتبی خود را به مقامات دولت روسیه تحویل داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایالات متحده به درخواست‌های امنیتی روسیه پاسخ مکتوب دادایالات متحده روز چهارشنبه ۶ بهمن به درخواست‌های امنیتی روسیه پاسخی کتبی داد در شرایطی که روسیه رزمایش نظامی تازه‌ای را در مجاورت مرز اوکراین آغاز کرده است. چرا هر از گاهی در اوکراین جنگ میشه؟؟😳😳🖐
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز: مسکو برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداردچیژوف: «امنیت ملی روسیه در خطر است... زمانی ناتو وعده داده بود که به شرق گسترش نیابد. به قول وزیر خارجه وقت امریکا، «نه حتی یک اینج» به سمت شرق.از آن زمان ما با پنج موج گسترش ناتو به سمت شرق مواجه بوده ایم» Globalconversation کافر ها عاقل تر از اونی هستند که خون همدیگه را بریزند این ما مسلمانان هستیم که به خون همديگه تشنه ایم اگر امریکا و ناتو در حمله روسیه به اکران واکنش نشان نداده و گردن پوتین رو درصورت حمله نشکنند!؟درحقیقت چراغ سبز اتحاد جماهیر شوروی را به روسها داده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهدی طارمی سرانجام به ایران رسید، اما بعید است بازی کند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »