ارزش‌گذاری استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی‌سازی

23/11/1400 07:41 ب.ظ

«حسین قربان‌زاده»، رئیس سازمان خصوصی سازی خبر از «ارزش‌گذاری» ریالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داده است. ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی استقلال ۲ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان تعیین شده است. اخبار_ایران

او امروز (شنبه) پس از جلسه‌ای که برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام شد، به خبرنگاران گفت: «جلسه هیئت واگذاری تشکیل شد که چهار دستور اصلی داشت.

دستور اول، درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود که ارزش‌گذاری دو باشگاه در این جلسه به تصویب رسید.»

براساس گفته حسین قربان‌زاده، ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال ۲ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. رئیس سازمان خصوصی‌سازی مدعی شده است که این ارزش‌گذاری، از سوی کارشناسان رسمی دادگستری صورت گرفته و آن‌ها از دارایی‌های این دو باشگاه و به ویژه «دارایی نامشروط» که برند دو باشگاه به حساب می‌آیند، به دست آمده است. حسین قربان‌زاده همچنین گفته است این قیمت‌گذاری مورد تصویب اعضای هیئت واگذاری قرار گرفت.

ادامه مطلب:
iranwire »

روانچی: استقلال از هر قدرت خارجی و اتکا به اراده مردم اصل انقلاب ماستنماینده ایران در سازمان ملل گفت: اصل انقلاب ما همین است: استقلال از هر قدرت خارجی و اتکا به اراده مردم ما. استقلال با قانون با ایمان و اعتقاد با تصمیمهای سیاسی با راهبرد نظامی اقتصادی میسر نمیشود.استقلال یعنی هدف یک ملت آنقدر آشکار و پیدا و قابل باور باشد.که کل جامعه بدنبال آن باشد.بدون اجبار بدو امر و نهی بدون تبلیغات،و افراد همه جامعه دارای هویت اجتماعی و شغلی باشند.همه مهم باشند. کشوری که در آن هنوز عده ای را بگویند زیر خط فقر است یا بگویند قشر نیازمند یا بگویند فقیر یا بگویند فلان نیکو کار غذا هدیه میدهد استقلال میسر نمیشود برادر.ساختن جامعه را باید آغاز کنیم.جامعه با کار زیاد با مصرف جامع و مانع باشد ،همه را باید وادار به که کنیم قشر بزرگی فقط میخورن قدم اول تمام میکروفون ها باید جمع بشه.قشر بزرگی فقط کارشان پشت میکروفون است که هیچ بازده ندارد و افراد را از هم دور میکند

واکسن آمریکایی نوواوکس بیش از ۸۰ درصد در نوجوانان کارایی دارد🔺واکسن آمریکایی نوواوکس بیش از ۸۰ درصد در نوجوانان کارایی دارد ▪️دو دز واکسن تولیدی شرکت آمریکایی نواوکس در فاز پایانی آزمایش‌های بالینی در گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال، بالای ۸۰ درصد علیه ویروس کرونا کارآیی نشان داده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

جزییات آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جزییاتی از آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران را اعلام کرد.

حریق حدود٣٠ باب مغازه در بازار تهران/مصدومیت یک نفر تا کنونجزییات آتش‌سوزی در بازار بزرگ تهران سخنگوی آتش نشانی تهران: *حداقل ٣٠ باب مغازه دچار حریق شدند *شیشه‌های سقف در تیمچه حاجب الدوله در لحظات اولیه شکسته بود *بسیاری از دیواره و شیشه‌ها تخریب شد اورژانس تهران: این حادثه تا کنون یک مصدوم بر جای گذاشته

سازمان ملل: 234 غیرنظامی در ماه ژانویه در یمن کشته شدندسازمان ملل متحد از کشته شدن 234 غیرنظامی در ماه ژانویه در یمن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان ملل: 1.4 میلیون کودک در نیجریه در معرض خطر سوء‌تغذیه هستندنماینده موقت سازمان ملل در نیجریه اعلام کرد که 1.4 میلیون کودک به دلیل حملات تروریستی در این کشور در معرض خطر سوء‌تغذیه قرار دارند. - خبرگزاری آناتولی

«حسین قربان‌زاده»، رئیس سازمان خصوصی سازی خبر از «ارزش‌گذاری» ریالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داده است.

او امروز (شنبه) پس از جلسه‌ای که برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام شد، به خبرنگاران گفت: «جلسه هیئت واگذاری تشکیل شد که چهار دستور اصلی داشت. دستور اول، درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود که ارزش‌گذاری دو باشگاه در این جلسه به تصویب رسید.»

براساس گفته حسین قربان‌زاده، ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال ۲ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی مدعی شده است که این ارزش‌گذاری، از سوی کارشناسان رسمی دادگستری صورت گرفته و آن‌ها از دارایی‌های این دو باشگاه و به ویژه «دارایی نامشروط» که برند دو باشگاه به حساب می‌آیند، به دست آمده است. حسین قربان‌زاده همچنین گفته است این قیمت‌گذاری مورد تصویب اعضای هیئت واگذاری قرار گرفت.

رئیس سازمان خصوصی سازی در پاسخ به سوالی در مورد زمام احتمالی واگذاری سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نیز از یک بازه زمانی نامشخص میان «اواخر بهمن تا اوایل اسفند» نام برده و گفته است: «ر شش ماه آینده و اواسط ۱۴۰۱ نیز بلوک‌های مدیریتی دو باشگاه نیز واگذار می‌شود تا هم حکمرانی بهتری در این دو باشگاه داشته باشیم و هم اینکه مشکل آنها درو حذف از آسیا برطرف شود تا دو باشگاه بتوانند با قدرت در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.»

پیش از این کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را به دلیل اداره شدن به دولت و جلوگیری حاکمیت از خصوصی‌سازی‌شان اعلام شده بود، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشت.