ارزان ترین خودرو اروپا پوست انداخت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

داچیا ساندرو و لوگان، ارازن ترین خودروهای اروپا، با ظاهری جدید معرفی شدند.

شرکت رنو تصاویر جدید رنو ساندرو و داچیا لوگان را منتشر کرد. این دو خودرو ارزان ترین خودروهای اروپا هستند با این وجود رنو در تلاش است طراحی این خودروها را بهبود دهد.

داچیا زیر مجموعه رنو است و ارزان ترین خودروهای اروپا را می سازد البته برخی منتقدان می گویند خودروهای این شرکت چندان زیبا نیستند. در مورد کیفیت، رنو سعی کرده است روش گروه رنو-نیسان را در محصولات این شرکت پیاده کند. از نظر مشخصات فنی محصولات این شرکت از برخی قطعات مشترک محصولات رنو و نیسان بهره می برند.

در بخش پلت فرم نسل جدید داچیا ساندرو از پلت فرم مشترکی با کلیو و کپچر بهره می برد این پلت فرم قابلیت عرضه محصولات برقی را دارد. هنوز رنو مشخصات فنی اصلی خودرو را منتشر نکرده است اما احتمال داده می شود این خودرو دارای نسخه برقی باشد و نسخه برقی آن از ارزان ترین خودروهای برقی جهان شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس هفته آینده وضعیت بازار مسکن و بورس را بررسی می‌کندیک عضو هیات رییسه مجلس: *قیمت خودرو پرواز کرده و به عرش رسیده *آقایان می‌دانند که قیمت خودرو به کجا رسیده است *در این شرایط آقایان تنها تماشاچی هستند قالیباف: مجلس هفته آینده وضعیت بازار مسکن و بورس را بررسی می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جریمه ۳۰هزار تومانی برای بیرون انداختن ماسک از خودروجریمه ۳۰هزار تومانی برای بیرون انداختن ماسک از خودرو معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران تاکید کرد که بیرون انداختن ماسک از پنجره خودرو تخلف محسوب شده و برای خودرو جریمه ۳۰ هزار تومانی صادرخواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لیگ ملت‌های اروپا| پیروزی تیم ملی پرتغال در خانه سوئد با 101 گله شدن رونالدو/ جشنواره گل فرانسه و بلژیک در شب توقف انگلیس- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimدیدارهای هفته دوم از مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، تیم‌های ملی فرانسه، بلژیک و تساوی تیم ملی انگلیس به پایان رسید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سرقینی: تحویل فوری خودرو در برنامه تعریف شده وزارت صمت است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim🎥 سرپرست وزارت صمت: گرانی_خودرو بیشتر بحث روانی دارد سيستم ثبت نام خودرو در شرکت هاي خودروسازي بيشتر می‌شود در حوزه تحویل خودرو‌ها ۳ درصد رشد داشته ایم از آغاز سال ۹۹ تا به امروز حدود ۳۴۲ هزار خودرو تحویل دادیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

معاون وزیر صمت:قیمت این روزهای خودرو کاذب است و قطعاً شکسته می‌شود؛خریداران امروز خودرو حتماً ضرر می‌کنند- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimمعاون امور صنایع وزارت صمت گفت: قیمت خودرو در این دو هفته کاذب و هیجانی بوده که یک عده سوداگر در فکر استفاده از این شرایط هستند و قطعاً این قیمت‌ها شکسته خواهد شد. افرادی که در این شرایط وارد بازار خودرو شدند حتماً زیان خواهند کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| قیمت خودرو چه بود، چه شد...!تمام خودروهای تولید داخل کشور طی یک‌سال گذشته بیش از 100 درصد گران‌تر شده‌اند. مدتی قبل پیش‌فروش فروش خودروهای «ایران‌خودرو» و «سایپا» آغاز شد که به چندان اثرگذار نبوده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »