اردوغان: تنها ترکیه با گروه تروریستی داعش مبارزه واقعی انجام داده‌است

07/08/1399 01:14 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی . حمله روسیه به مرکز آموزش نیروهای ارتش ملی سوریه در جنوب ادلب نشانه عدم اراده به برقراری صلح و آرامش پایدار در منطقه است. اردوغان: کشورهایی که وارد سوریه شده، اما به اندازه ترکیه با گروه تروریستی داعش مبارزه نکرده‌اند باید از این بازی کنار بکشند.

قدرت ترکیه برای پاکسازی تمام گروه‌های تروریستی کافی است.

اردوغان: بار دیگر تاکید می‌کنم؛ اگر تروریست‌ها طبق تعهداتی که به ما داده شده است، از خط مرزی تعیین‌شده خارج نشوند، در صورت نیاز برای انجام اقدام جدید، از حق مشروع برخورداریم. اردوغان: من در برابر پیامبر عظیم‌الشان‌ اسلام چیزی نیستم و لذا در قبال کسانی که این بی‌احترامی را روا داشته‌اند نیز حرفی برای گفتن ندارم.

اردوغان: ایستادگی صادقانه در برابر حملات علیه پیامبر، مسئله شرافت ماست.

ادامه مطلب:
aa_persian »

😂 😂 😂 😂 داعش که پسر خاله اردوغان بود!!نفت داعش رو می بلعید. 😂😂😂😂😂😂 ترکیه تبدیل به کشوری شده که تقریبا همه ایرانیها آرزوی زندگی در اونجا رو دارن ترکیه ایستگاه ورود تروریست ها به سوریه خب الان یه سوال پیش میاد؛ مگه نفت داعش رو ترکیه نمیخرید؟! پس اردوغان باکدوم داعش جنگیده!؟ بزرگ ترین حامی داشت همی اروغان سلفیست

اردوغان و ترکیه عثمانی از خود داعش بدترند اردوغان غلط کرد اردوغان فقط از داعش حمایت کرد احتمالا باهم مار و پله بازی کردن ارواح عمه اش

کشف پاراموتور متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در آمانوس

عمو رجب چاقو دسته خودش رو نميبره 😂 مرغ پخته هم خنده اش میگیره از این حرف 😆😆 🤣 منظورش رفاقت واقعی نیست؟ بد ترجمه شده عردوغان 😆😆😆😆😆😆 دقیقا چجوری اون وقت اردوغان: با ترسیم كاریكاتوری، من را هدف قرار داده‌اند. به این انتشارات بی‌اخلاق هیچ‌گونه ارزش و اعتباری قائل نیستم با خرید نفت قاچاق ؟؟

اردوغان: ترکیه خواستار راهکار عادل و پایدار برای مسئله قبرس استراهکار عادلانه

اردوغان: از ملت ترکیه می‌خواهم دیگر کالای فرانسوی نخرند«شما به معنای واقعی کلمه فاشیست هستید، شما به راستی حلقه اتصال زنجیره نازی‌ها هستید.» نزارن کالای فرانسوی وارد بشه اردوغان میدونه اروپا ترکیه روتحریم کنه مثل همیشه میره به پاشون میفته همیشه زرمیزنه شیر تو شیره فعلا ، دو عضو ناتو و ترکیه سپر دفاعی اتحادیه در مورد پناهندگان

خبرگزاری آناتولیناکامی کشورهای‌اروپایی در مبارزه با پاندمی كرونا

اردوغان: اظهارات و اقدامات طرف‌هایی که از رویکرد مستقل ترکیه ناراحت هستند، هیچ ارزشی ندارداردوغان: اظهارات و اقدامات طرف‌هایی که از رویکرد مستقل ترکیه ناراحت هستند، هیچ ارزشی ندارد

تاتار: پیشنهاد ترکیه آخرین فرصت برای حل مسئله قبرس استرئیس جمهوری ترک قبرس شمالی تصریح کرد که پیشنهاد ترکیه برای انجام یک مذاکرات پنج‌جانبه آخرین فرصت برای رفع مسئله قبرس است. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

. حمله روسیه به مرکز آموزش نیروهای ارتش ملی سوریه در جنوب ادلب نشانه عدم اراده به برقراری صلح و آرامش پایدار در منطقه است.

اردوغان: کشورهایی که وارد سوریه شده، اما به اندازه ترکیه با گروه تروریستی داعش مبارزه نکرده‌اند باید از این بازی کنار بکشند. قدرت ترکیه برای پاکسازی تمام گروه‌های تروریستی کافی است.

اردوغان: بار دیگر تاکید می‌کنم؛ اگر تروریست‌ها طبق تعهداتی که به ما داده شده است، از خط مرزی تعیین‌شده خارج نشوند، در صورت نیاز برای انجام اقدام جدید، از حق مشروع برخورداریم.

اردوغان: من در برابر پیامبر عظیم‌الشان‌ اسلام چیزی نیستم و لذا در قبال کسانی که این بی‌احترامی را روا داشته‌اند نیز حرفی برای گفتن ندارم.

اردوغان: ایستادگی صادقانه در برابر حملات علیه پیامبر، مسئله شرافت ماست.

ارودغان: متاسفانه در دوره‌ای به سر می‌بریم که دشمنی و اظهارات توهین‌آمیز علیه اسلام و مسلمانان مانند غده سرطانی میان دولتمداران اروپایی گسترش یافته‌است.