اردوغان: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوغان: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند رئیس‌جمهور_ترکیه

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند. اردوغان: دولت‌هایی که در جهان امروز قادر به برقراری رابطه قوی با شهروندانشان نیستند می‌بینیم که در مقابله با دخالت‌های داخلی و خارجی بسیار ناتوان هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان: برخی‌ها به دنبال تقسیم نفت هستند. این موضوع را به ما نیز پیشنهاد کردند، اما ما گفتیم مسئله اصلی ما نفت نیست بلکه انسان است

رئیس جمهور اردوغان: باور دارم که هر چه امکان مراجعه مردم کشورمان به نهادهای دولتی جهت احقاق حقوق شان را افزایش داده و تسهیل کنیم دولت مان نیز به همان اندازه قدرتمندتر خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'کشتی نوح' در بریتانیا پهلو گرفتمردی که یک کشتی بر مبنای 'کشتی نوح' ساخته اکنون آن را به بریتانیا آورده است، می‌گوید که می‌خواهد 'مکان گفتگو' برای افراد با زمینه‌ها و باور‌های گوناگون ایجاد کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شورای نامزدان از کمیسیون انتخابات افغانستان خواست تا اختلاف درونی خود را حل کندشورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان یکشنبه 17 نوامبر اعلام کرد، مسئولان کمیسیون مستقل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کلیک‌باز: حمل زیرزمینی ۶۰۰ میلیون بسته پستی در بریتانیااین هفته در کلیک‌باز درباره ایده یک استارتاپ بریتانیایی حرف می‌زنیم که قصد ساخت شبکه‌ای از تونل‌های زیرزمینی را برای ترابری دارد، از اقدام گوگل برای شناسایی سایت‌های کند خواهیم گفت، از ورود گوگل به دنیای بانکداری خبر می‌دهیم و راهی را که یکی از تولیدکنندگان پهپاد برای شناسایی موقعیت و خلبان پهپادها در نظر گرفته، معرفی می‌کنیم.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شیلی سرکوب کنندگان معترضان را محاکمه می کندسباستین پینرا، رییس جمهوری شیلی می گوید ماموران پلیس و نظامیانی که در جریان سرکوب ناآرامی ها یک ماه اخیر با تظاهرکنندگان بدرفتاری کرده اند، محاکمه خواهند شد. آقای پینرا یکشنبه در سخنانی تاکید کرد مامورانی که بیشتر از حد لازم به زور متوسل شده اند و حقوق معترضان را نقض کرده اند، مرتکب جرم شده اند. دست کم ۲۲ نفر در ناآرامی های ماه گذشته در شیلی کشته شده اند و دو هزار نفر مجروح شده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات لبنانی‌ها در حمایت از روزنامه نگار فلسطینیجمعی از مردم لبنان در حمایت از روزنامه نگار فلسطینی که توسط نظامیان اسرائیل زخمی شد، در مرکز بیروت تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر ایران با حمایت از طرح افزایش بهای بنزین: تخریب‌ها کار اشرار استرهبر ایران ضمن اعلام حمایت از طرح افزایش بهای بنزین گفت که تخریب‌ها و آتش زدن کار «اشرار» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »