اردوغان: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند

27/08/1398 12:38:00 ب.ظ

اردوغان: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند رئیس‌جمهور_ترکیه

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند.

خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: کشوری که مورد حمایت ملت قرار دارد را هیچ قدرتی نمی تواند سرنگون کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان: برخی‌ها به دنبال تقسیم نفت هستند. این موضوع را به ما نیز پیشنهاد کردند، اما ما گفتیم مسئله اصلی ما نفت نیست بلکه انسان است رئیس جمهور اردوغان: باور دارم که هر چه امکان مراجعه مردم کشورمان به نهادهای دولتی جهت احقاق حقوق شان را افزایش داده و تسهیل کنیم دولت مان نیز به همان اندازه قدرتمندتر خواهد شد.

'کشتی نوح' در بریتانیا پهلو گرفتمردی که یک کشتی بر مبنای 'کشتی نوح' ساخته اکنون آن را به بریتانیا آورده است، می‌گوید که می‌خواهد 'مکان گفتگو' برای افراد با زمینه‌ها و باور‌های گوناگون ایجاد کند.

شورای نامزدان از کمیسیون انتخابات افغانستان خواست تا اختلاف درونی خود را حل کندشورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان یکشنبه 17 نوامبر اعلام کرد، مسئولان کمیسیون مستقل

کلیک‌باز: حمل زیرزمینی ۶۰۰ میلیون بسته پستی در بریتانیااین هفته در کلیک‌باز درباره ایده یک استارتاپ بریتانیایی حرف می‌زنیم که قصد ساخت شبکه‌ای از تونل‌های زیرزمینی را برای ترابری دارد، از اقدام گوگل برای شناسایی سایت‌های کند خواهیم گفت، از ورود گوگل به دنیای بانکداری خبر می‌دهیم و راهی را که یکی از تولیدکنندگان پهپاد برای شناسایی موقعیت و خلبان پهپادها در نظر گرفته، معرفی می‌کنیم.

شیلی سرکوب کنندگان معترضان را محاکمه می کندسباستین پینرا، رییس جمهوری شیلی می گوید ماموران پلیس و نظامیانی که در جریان سرکوب ناآرامی ها یک ماه اخیر با تظاهرکنندگان بدرفتاری کرده اند، محاکمه خواهند شد. آقای پینرا یکشنبه در سخنانی تاکید کرد مامورانی که بیشتر از حد لازم به زور متوسل شده اند و حقوق معترضان را نقض کرده اند، مرتکب جرم شده اند. دست کم ۲۲ نفر در ناآرامی های ماه گذشته در شیلی کشته شده اند و دو هزار نفر مجروح شده اند.

تظاهرات لبنانی‌ها در حمایت از روزنامه نگار فلسطینیجمعی از مردم لبنان در حمایت از روزنامه نگار فلسطینی که توسط نظامیان اسرائیل زخمی شد، در مرکز بیروت تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

رهبر ایران با حمایت از طرح افزایش بهای بنزین: تخریب‌ها کار اشرار استرهبر ایران ضمن اعلام حمایت از طرح افزایش بهای بنزین گفت که تخریب‌ها و آتش زدن کار «اشرار» است.