اردوغان: ترکیه یکی از کشورهای پیشرو در روند واکسیناسیون عمومی کرونا است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اردوغان: درباره پایان دادن موفقیت آمیز مبارزه یک سال گذشته علیه همه‌گیری کرونا که تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده مصمم هستیم.

اردوغان: در مبارزه با ویروس کرونا بدون شک بزرگترین سهم را کارکنان بهداشت و درمان دارند که شبانه روز برای سلامتی مردم تلاش کردند. دولت و ملت نیز مانند بیماران شفایافته این فداکاری شما را هرگز فراموش نخواهند کرد. اردوغان: این همه‌گیری یک بار دیگر نشان داد که سرمایه‌گذاری‌ها در بخش زیرساخت بهداشت و درمان چقدر مهم و حیاتی است. خدا را شکر در ترکیه شاهد تصاویر تاسف‌بار تکمیل ظرفیت بیمارستانها، عدم پذیرش بیماران و مشکلات سالمندان مانند برخی از کشورها نبودیم.

اردوغان: در این روند برای اینکه بار کادر بهداشت و درمان را سبک‌تر کنیم، 25 مرکز بهداشتی و بیمارستان از جمله بیمارستان‌های تخصصی شهر و 11 ساختمان خدماتی راه‌اندازی کردیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

غار «کاراجا»؛ یکی از جاذبه‌های گردشگری ترکیه به روی گردشگران باز شدغار «کاراجا» در استان گوموش‌خانه ترکیه با اتخاذ تدابیر بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بار دیگر به روی گردشگران گشوده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 استرئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 که به عنوان سال بین المللی کارکنان بخش بهداشت نامگذاری شده، است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشته‌شدن یکی از سربازان ترکیه در حمله موشکی به شمال عراقترکیه چهارشنبه 14 آوریل 2021 از کشته‌شدن یکی سربازانش و مجروح شدن یک کودک در حمله موشکی به مجتمع سگهای وهابی چرا خبر موشکباران آرامکو و به آتش کشیدن آن را بایکوت کرده اید صدها فیلم و عکس در شبکه های مجازی ارسال شده دیشب دهان ارباب وهابیان به منعی واقعی کلمه سرویس شد از میان ده ها سامانه رهگیری فقط سامانه فوق مدرن مقعدالسلمان آنهارا رهگیری و منهدم کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت امور خارجه ترکیه: اظهارات ماکرون علیه رئیس‌جمهور اردوغان و ترکیه تاسف‌بار و ناسازگار استوزارت امور خارجه ترکیه: اظهارات ماکرون علیه رئیس‌جمهور اردوغان و ترکیه در برهه‌ای که برای کاهش تنش‌ها و برقراری آرامش و دوستی بین ترکیه و فرانسه تلاش می‌کنیم، تاسف‌بار و ناسازگار است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پخش زنده / سخنرانی اردوغان پس از نشست کابینه دولت ترکیهپخش زنده / سخنرانی اردوغان پس از نشست کابینه‌دولت ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »