اردوغان به ماکرون: شما یک میلیون شهروند الجزایر و 800 هزار روآندایی را کشتید

22/06/1399 10:51:00 ب.ظ

اردوغان به ماکرون: شما یک میلیون شهروند الجزایر و 800 هزار روآندایی را کشتید

رئیس‌جمهور ترکیه خطاب به رئیس‌جمهور فرانسه گفت ما شما را از الجزایر می‌شناسیم. یک میلیون شهروند الجزایر را کشتید، شما بودید که 800 هزار شهروند روآندا را به قتل رساندید. - خبرگزاری آناتولی 12.09.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی سخنانی در برنامه «پیوستن 100 هزار عضو جدید به حزب عدالت و توسعه» در استانبول خطاب به امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه گفت: ما شما را از الجزایر می‌شناسیم. یک میلیون شهروند الجزایر را کشتید، شما بودید که 800 هزار شهروند روآندا را به قتل رساندید. ما شما را از لیبی می‌شناسیم. صدها هزار لیبییایی را شما کشتید.

اردوغان افزود: ماکرون، دوره ریاست تو رو به پاپان است. رفتنی هستی. من به تو چند سال پیش چه گفته بودم؟ طی یک تماس تلفنی به تو گفته بودم که هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ نداری، گفته بودم اول تاریخ یاد بگیر و به ترکیه درس تاریخ یاد نده.

رئیس‌جمهور ترکیه در ادامه تصریح کرد: به عنوان ترکیه همزمان در چندین جبهه هم در داخل هم در خارج از کشور سخت مبارزه می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اردوغان به ماکرون: شما صدها هزار لیبییایی را کشتید

آکار: یونان اجازه سوء استفاده به برخی کشورها به خاطر منافع خودشان را ندهدوزیر دفاع ملی ترکیه درباره تحولات مدیترانه شرقی گفت که به همسایه‌مان یونان به شدت توصیه می‌کنیم که اجازه ندهد برخی کشورها به خاطر منافع خودشان از آتن سوء استفاده کنند. - خبرگزاری آناتولی

مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهندامیدوارم استقلال از دست پلیدی‌ها و عوامفریبی‌ها نجات پیدا کند مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهند

آیت‌الله صانعی؛ عالمی که خیلی زود عطای قدرت در ایران را به لقایش بخشیدآیت‌الله یوسف صانعی از مراجع شیعی منتقد حکومت ایران که چند سال پس از انقلاب قید حضور در قدرت را زد و دوباره به کتاب و مدرسه روی آورد امروز صبح درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

ویتامین ث به افراد مسن کمک می‌کند توده عضلانی خود را حفظ کنندویتامین‌های موجود در مواد غذایی به افراد کمک می‌کند تا از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری کنند. ویتامین ث یکی از ویتامین‌هایی است که متخصصان توصیه می‌کنند به اندازه کافی از آن استفاده کنیم. ویتامین ث در کنار خواص زیادی که دارد باعث حفظ توده عضلانی افراد نیز می‌شود.

ایالات متحده ویزای هزار دانشجوی چینی را به دلیل ارتباط با ارتش این کشور باطل کرد♦️ ایالات متحده ویزای هزار دانشجوی چینی را به دلیل ارتباط با ارتش این کشور باطل کرد ▪️ دولت آمريكا مى گويد اينها افرادى هستند كه براى سرقت مالكيت معنوی در راستای پیشبرد بخش اقتصادی و نظامی چین به ایالات متحده آمده‌اند.

ترامپ: کیم جسد سر بریده شوهر عمه‌اش را روی پله‌ها به نمایش گذاشتپیش از این در چند گزارش آمده بود که شوهر عمه رهبر کره شمالی با شلیک ضدهوایی اعدام شده است.