اردوغان به ماکرون: شما یک میلیون شهروند الجزایر و 800 هزار روآندایی را کشتید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور ترکیه خطاب به رئیس‌جمهور فرانسه گفت ما شما را از الجزایر می‌شناسیم. یک میلیون شهروند الجزایر را کشتید، شما بودید که 800 هزار شهروند روآندا را به قتل رساندید. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ترکیه خطاب به رئیس‌جمهور فرانسه گفت ما شما را از الجزایر می‌شناسیم. یک میلیون شهروند الجزایر را کشتید، شما بودید که 800 هزار شهروند روآندا را به قتل رساندید.رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی سخنانی در برنامه «پیوستن 100 هزار عضو جدید به حزب عدالت و توسعه» در استانبول خطاب به امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه گفت: ما شما را از الجزایر می‌شناسیم. یک میلیون شهروند الجزایر را کشتید، شما بودید که 800 هزار شهروند روآندا را به قتل رساندید. ما شما را از لیبی می‌شناسیم.

رئیس‌جمهور ترکیه در ادامه تصریح کرد: به عنوان ترکیه همزمان در چندین جبهه هم در داخل هم در خارج از کشور سخت مبارزه می‌کنیم. وی در ادامه گفت: ملت ما که تاریخش پر از پیروزی‌های بزرگ است، امروز نیز مانند دیروز به جهان نشان خواهد داد که با روح و قاطعیت دوران مبارزه ملی هیچ تحمیلی را نپذیرفته و از حقوق و منافع خود همه جا و تحت هر شرایطی محافظت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان به ماکرون: شما صدها هزار لیبییایی را کشتید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آکار: یونان اجازه سوء استفاده به برخی کشورها به خاطر منافع خودشان را ندهدوزیر دفاع ملی ترکیه درباره تحولات مدیترانه شرقی گفت که به همسایه‌مان یونان به شدت توصیه می‌کنیم که اجازه ندهد برخی کشورها به خاطر منافع خودشان از آتن سوء استفاده کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهندامیدوارم استقلال از دست پلیدی‌ها و عوامفریبی‌ها نجات پیدا کند مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیت‌الله صانعی؛ عالمی که خیلی زود عطای قدرت در ایران را به لقایش بخشیدآیت‌الله یوسف صانعی از مراجع شیعی منتقد حکومت ایران که چند سال پس از انقلاب قید حضور در قدرت را زد و دوباره به کتاب و مدرسه روی آورد امروز صبح درگذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویتامین ث به افراد مسن کمک می‌کند توده عضلانی خود را حفظ کنندویتامین‌های موجود در مواد غذایی به افراد کمک می‌کند تا از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری کنند. ویتامین ث یکی از ویتامین‌هایی است که متخصصان توصیه می‌کنند به اندازه کافی از آن استفاده کنیم. ویتامین ث در کنار خواص زیادی که دارد باعث حفظ توده عضلانی افراد نیز می‌شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ایالات متحده ویزای هزار دانشجوی چینی را به دلیل ارتباط با ارتش این کشور باطل کرد♦️ ایالات متحده ویزای هزار دانشجوی چینی را به دلیل ارتباط با ارتش این کشور باطل کرد ▪️ دولت آمريكا مى گويد اينها افرادى هستند كه براى سرقت مالكيت معنوی در راستای پیشبرد بخش اقتصادی و نظامی چین به ایالات متحده آمده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: کیم جسد سر بریده شوهر عمه‌اش را روی پله‌ها به نمایش گذاشتپیش از این در چند گزارش آمده بود که شوهر عمه رهبر کره شمالی با شلیک ضدهوایی اعدام شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »