اردوغان: وحدت جمهوری ترک قبرس شمالی بالاتر از همه ملاحظات سیاسی است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوغان: وحدت جمهوری ترک قبرس شمالی بالاتر از همه ملاحظات سیاسی است - آرمان قبرس، موضوع مهمی است. این آرمان ملت بزرگی است که سال 1974 قهرمانانه حماسه آفریدند.

اردوغان: آرمان قبرس، موضوع مهمی است. این آرمان ملت بزرگی است که سال 1974 قهرمانانه حماسه آفریدند.

اردوغان: امروز برادری ابدی میان ترکیه و جمهوری ترک قبرس شمالی را که قدرت خود از خون شهدای ما می‌گیرد، بار دیگر به تمام جهان اعلام می‌کنیم. اردوغان: کسانی که با اعتماد به قدرت‌هایی که پشت خود را به آنها تکیه می‌دهند، تصور می کردند که می‌توانند ترک‌های قبرس را نابود کنند، با اراده فولادی مردم ترک قبرس روبرو شدند.اردوغان: تاریخ و تجارب دردناکی که طی این روند کسب کردیم، به همه آشکارا یاد داده که بخش روم‌نشین تمایلی برای تشکیل یک دولت مشارکت ندارد.

اردوغان در رابطه با رویکرد بخش روم نشین قبرس در مذاکرات تاکید کرد: دیگر امکان ندارد که آنها را باور کرده و 50 سال دیگر را از دست بدهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ند پرایس در واکنش به توییت عراقچی: جمهوری اسلامی سال‌ها است چهار آمریکایی را ناعادلانه زندانی کرده است♦ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:‌ «عراقچی می‌گوید که ما یک توافق را گروگان گرفته‌ایم، ‌در حالی که این دولت او است که سال‌ها است چهار آمریکایی را ناعادلانه زندانی کرده است.» ⬇ بیشتر بخوانید: خطاب به سخنگوی وزارت خارجه گلوبالیست: کصکش برجام بخوره تو اون سر خودتون حکومت کیری الان، مردم رو دارن میکشتن لاشی ها،دریغ از یک توئیت زدن ،خیلی کثیفین شما گلوبالیستها،به امید روزی که نابودی شما فراماسونها رو ببینیم ظاهراً موضوع نشست های وین گروگان ها هستند و توافق هسته ای پوششی بیش نیست !!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار اسرائیل: ایران در صدد سوءاستفاده از بحران لبنان استپس از شکست تلاش «حزب‌الله» در قاچاق اسلحه و کشف انبارهای سلاح وابسته به این گروه از سوی اسرائیل، احتمال افزایش تنش‌ها در لبنان به‌رغم وجود بحران سیاسی و مهم اينكه بايستى لبنان حكومت آرتش اعتماد بنفس خودرا داشته باشند نه اعتماد بر عليه ديكَران مانند ايالات متحده امريكا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خوزستان تا مرز مرگ تشنه است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عددنما| منابع مسدود شده ایران در کره و ژاپن چقدر است؟برآوردها حکایت از آن دارد که بالغ بر 15 میلیارد دلار منابع بلوکه شده آزاد خواهد شد؛ این در حالی است که بانک مرکزی در سال گذشته حدود 9 میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی اختصاص داده است نوش جان حوثی ها و حزب الله و حماس.... مردم ایران هم به معضل سگ گردانی و حجابشون برسند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وکیل بابک زنجانی: موکلم مستحق آزادی است | DW | 17.07.2021وکیل‌مدافع بابک زنجانی می‌گوید، موکلش به دلیل انتقال اموال، پرداخت بدهی شرکت نفت و 'همکاری‌‌های موثر'، قانونا حق برخورداری از عفو و آزادی را دارد. رئیس دیوانعالی کشور گفته بود حکم اعدام زنجانی قطعی است. وکیلش از کجا این حرفو در اورده ،در بهترین صورت واجد شرایط علل مخففه ی جرم هست وتو قانون بعید میدونم همکاری موثر باعث عفو بشه یا صما چرت میگید از قول وکیلش یا وکیلش چرت میگه بله بایدم آزادبشن بااون همه دزدی پولوملکو چاقو دسته خودش رو نمی بره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان سیل در آلمان و بلژیک به بیش از ۱۵۰ تن رسیده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »