اردوغان: از طریق ماهواره ترکست 5A حقوق ترکیه در فضا 30 سال تضمین خواهد شد

19/10/1399 03:16 ب.ظ

اردوغان: از طریق ماهواره ترکست 5A که صبح امروز پرتاب شد، حقوق ترکیه در مدار شرقی فضایی به مدت 30 سال تضمین خواهد شد

- خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی اظهار داشت: از طریق ماهواره ترکست 5A که صبح امروز پرتاب شد، حقوق ترکیه در مدار شرقی فضایی به مدت 30 سال تضمین خواهد شد.- با پرتاب ماهواره ترکست 5A شمار ماهواره‌های فعال ترکیه به 7 ماهواره رسید.

- هدف ما قرار دادن ماهواره ارتباطی بومی تُرکست 6A در فضا در سال 2022 است. - از طریق ماهواره ترکست 5A که صبح امروز پرتاب شد، حقوق ترکیه در مدار شرقی فضایی به مدت 30 سال تضمین خواهد شد - آرزومندم ماهواره «ترک‌ست 5A» که بامداد امروز از آمریکا به فضا پرتاب شد٬ ماموریت خود را در تاریخ تعیین شده با موفقیت آغاز کند.

- علم و فناوری تولید شده توسط تمدنی که در مرکز آن عدالت، همیاری، محبت به طور خلاصه، انسان قرار نگیرد، شاید موجب افزایش رفاه مادی شود، اما این پیشرفت فاقد ارزش‌های انسانی نمی‌تواند مانع از رشد فساد درونی انسانی شود. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: راه برقراری عدالت در جهان از طریق حضور قوی در فضا می‌گذردرئيس جمهور ترکیه ضمن تشریح چشم‌انداز «برنامه ملی فضایی» بر لزوم حضور قوی در فضا برای برقراری عدالت در سراسر جهان تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان با ماکرون از طریق ویدئو کنفرانس گفت‌وگو کرداردوغان با ماکرون از طریق ویدئو کنفرانس گفت‌وگو کرد

گسترش ویروس کرونا در خوزستان از طریق مدارس نبود/ ۲۲ هزار خانوار از تبلت دانش‌آموزی محرومندمدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان درباره آموزش حضوری دانش‌آموزان در این استان که اکنون وضعیت ۱۱ شهرستانش قرمز است، گفت: در مناطق آبی، پایه‌های اول و دوم به شکل گروه‌های ۵ نفره با رضایت و تمایل اولیا، می‌توانند به کلاس بیایند، رفع اشکال کنند و بروند. این طور نبود که دانش آموزی ناقل باشد و انتقال ویروس از طریق مدارس اتفاق بیفتد.

ارسال بیش از ۷۰۰هزار دز واکسن آسترازنکا از طریق کوواکس به تهرانسخنگوی سازمان غذا و دارو از بارگیری و ارسال اولین محموله واکسن کرونا از ساز و کار کوواکس به مقصد تهران خبر داد. کی بزنه کی نگاه کنه؟ ایشالا که خیره

54 سناتور از بایدن خواستند تا از دولت اردوغان بخواهد سرکوب مخالفان را متوقف کنداکثریت دو حزب جمهوری خواه و دمکرات در سنای آمریکا از دولت جو بایدن رئیس جمهوری این کشور خواستتند تا بایدن خودش تقلبی و حاصل کودتای انتخاباتی است و چگونه می تواند اردوغان را نصیحت کند؟!🤔 رستاخیز_ملی_با_پهلوی گه بایدن متحد آخوندها و اردوغان و پوتین است بقیه اش شیره مالی و تأتر است!! غلط کرده اند+ شما

خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی اظهار داشت: از طریق ماهواره ترکست 5A که صبح امروز پرتاب شد، حقوق ترکیه در مدار شرقی فضایی به مدت 30 سال تضمین خواهد شد.- با پرتاب ماهواره ترکست 5A شمار ماهواره‌های فعال ترکیه به 7 ماهواره رسید.

- هدف ما قرار دادن ماهواره ارتباطی بومی تُرکست 6A در فضا در سال 2022 است.

- از طریق ماهواره ترکست 5A که صبح امروز پرتاب شد، حقوق ترکیه در مدار شرقی فضایی به مدت 30 سال تضمین خواهد شد

- آرزومندم ماهواره «ترک‌ست 5A» که بامداد امروز از آمریکا به فضا پرتاب شد٬ ماموریت خود را در تاریخ تعیین شده با موفقیت آغاز کند.

- علم و فناوری تولید شده توسط تمدنی که در مرکز آن عدالت، همیاری، محبت به طور خلاصه، انسان قرار نگیرد، شاید موجب افزایش رفاه مادی شود، اما این پیشرفت فاقد ارزش‌های انسانی نمی‌تواند مانع از رشد فساد درونی انسانی شود.

- برای حضور کشورمان در فضا به عنوان بخش مهمی از هدف ترکیه بزرگ و مقتدر و همچنین به تلاش‌ها برای گسترش ظرفیت‌ها و تاثیر‌گذاری‌مان بی وقفه ادامه می‌دهیم.

- به زودی برنامه ملی فضایی 2030-2021 خود را اعلام و آنها را با جهانیان به اشتراک خواهیم گذاشت.

- ان‌شاء‌الله، سال آینده ماهواره رصدی بومی «ایمه‌جه» با قابلیت وضوح بالای تصویربرداری را به فضا پرتاب خواهیم کرد.

- زیرساخت‌های در حال توسعه خود در فضا را به صورت عادلانه در اختیار دوستان و برادران خود نیز قرار خواهیم داد.

- هر فناوری چه در کره زمین و چه در فضا موجب افزایش ظلم و بی‌عدالتی شود، دشمن بشریت است.

- مصمم هستیم که ترکیه را به یک برند در زمینه فناوری‌های فضایی و ماهواره‌ای تبدیل کنیم.