اردوغان: از ملت ترکیه می‌خواهم دیگر کالای فرانسوی نخرند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوغان: از ملت ترکیه می‌خواهم دیگر کالای فرانسوی نخرند بیشتر بخوانید🔽

رئيس جمهوری ترکیه همچنین ادامه داد: «برخوردی که امروز از سوی کشورهای اروپایی با مسلمانان می‌شود همانند رفتاری است که پیش از جنگ جهانی دوم با یهودیان در دستور کاراروپایی‌ها قرار گرفته بود.»

آقای اردوغان در این سخنرانی بار دیگر جمله جنجالی خود را تکرار کرد و گفت: «حملات به پیامبر اسلام با حمایت و تشویق امانوئل ماکرون، رئيس جمهوری فرانسه انجام می‌شود و او باید به پزشک مراجعه کند تا از نظر عقلی خود را درمان نماید.»جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز یکشنبه ۲۵ اکتبر در پیامی توییتری اظهارات اردوغان را «غیرقابل قبول» خواند و از ترکیه خواست تا جلوی «مارپیچ خطرناک تقابل» را بگیرد.

در همین راستا چارلز میشل، رئيس شورای اروپا ترکیه را به خاطر توسل به تحریکات، اقدامات یک جانبه در مدیترانه و اکنون «توهین به رهبران اروپایی» مقصر دانست. در بیانیه‌ای که از سوی آقای میشل منتشر شده همچنین آمده است: «در اجلاس اوایل ماه اکتبر کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت کردند که رفتار ترکیه را در ماه دسامبر بررسی کنند و در صورت عدم توقف این رفتارها، تحریم‌ها و مجازات‌هایی علیه آنکار در دستور کار قرار می‌گیرد.

پیتر استانو، سخنگوی اتحادیه اروپا هم روز دوشنبه در نشست خبری اعلام کرد برگزاری جلسه فوری اتحادیه اروپا در خصوص اظهارات رجب طیب اردوغان منتفی نیست. آقای استانو همچنین تاکید کرد: «ما به صراحت از ترکیه انتظار داریم که رفتار و گفتار خود را تغییر دهد.» این جنجال‌ها در حالی بالا گرفته که تنش‌ها میان فرانسه و ترکیه در ماه‌های اخیر بر سر موضوعات متعددی چون حفاری ترکیه درآب‌های مدیترانه، وضعیت قبرس، تنش‌ها با یونان، جنگ در سوریه، لیبی و قره‌باغ شدت یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در هر حالت و وضعیت از ملت مسلمان ترک حمایت میکنیم.

خدا که خر آفرید اردوغان در ردیف اول بود

این به نفع فرانسه است چون کالاهای تقلبی که درترکیه تولید شده حذف میشود ویک افت از صنعت فرانسه حذف میشود

ادوغان_گوه_خورد با داعش

زنده باداردوغان

دوباره اردوغان زر زد

فرق هست بین نتونستن و نخواستن تحریم

اردوغان ؛ یه دیکتاتور کثیف که مثل اخوندها پشت دیوار خدا فروشی مخفی میشه چون نانش رو داره از دین فروشی بدست مییاره

فرانسه منتظر سربازان اسلام باشد بزودی آرامش از شهر ودیارتان برهم می‌زنیم و شما قدرت اسلام خواهید دید

درودبه ماکرون

بهتر، به جاش آشغالهای چینی بخرن

شیر تو شیره فعلا ، دو عضو ناتو و ترکیه سپر دفاعی اتحادیه در مورد پناهندگان

اردوغان میدونه اروپا ترکیه روتحریم کنه مثل همیشه میره به پاشون میفته همیشه زرمیزنه

نزارن کالای فرانسوی وارد بشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی 'توهین' اردوغان به مکرون، فرانسه سفیرش را از ترکیه فرا خواند - BBC News فارسیپس از سخنان رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه خطاب به امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود، فرانسه سفیرش را برای مشورت از ترکیه فراخوانده است. آقای اردوغان روز گذشته گفت رئیس جمهور فرانسه نیاز دارد که به خاطر سیاست‌هایش در قبال مسلمانان از نظر روانی بررسی شود. بازم به غیرت اردوغان همه میدانیم که قتل آن دبیر تاریخ و غیره یک سناریو بود و همه اینها برای بدنام کردن اسلام و مسلمانان است اردوغان بخوبی این مسله را بازگو کرد کشورهای غربی به ظاهر لائیک هستند اما شدیدا متعصب صلیب هستند اردوغان به تنهایی جور به ظاهر دینداران مزدور را میکشد اردوغاان رم کرده، یونجه بدین بهش هیچ دین عقاید آیین و مذهبی کامل نیست و نمیتواند کامل باشد فقط خدا خالق کل هستی و نیستی ها کامله انسانها در انسانیت میتوانند به تعامل تعادل و تکامل برسند و هیچ کتابی رو نه خدا نوشته نه پیامبران
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان خطاب به مردم ترکیه: به هیچ وجه کالاهای ساخت فرانسه را نخریدرجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: - این حملات با تشویق و حمایت رهبر فرانسه که به لحاظ عقلی نیاز به درمان دارد آغاز شده‌است. - سیاست اسلام‌ستیزی و دشمنی با مسلمانان در برخی از کشورهای اروپایی توسط مقاماتی در سطح روسای دولت این کشورها حمایت می‌شود. اردوغان: کالاهای ساخت فرانسه را نخرید به خانومش هم بگین استفاده نکنه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قتل معلم فرانسوی؛ از 'توهین به مقدسات' تا نقد 'قرائت خشن از اسلام' - BBC News فارسیمانند هر واقعه تاریخی دیگری علل این رویداد وحشتناک نیز بینهایت است. اما در میان حلقه‌های دخیل به این واقعه تلخ در این یادداشت به سه علت پرداخته شده است: نخست آسیب شناسی مهاجران و محله های فقیرنشین در حومه پاریس، دوم مساله آزادی بیان و تزاحم آن با حساسیتهای قومی و تابوهای مذهبی و سوم گفتمان جهادی و قرائت تهاجمی بر اساس تاریخ و شرع اسلام. یک رفتار خشن الزاما قرائت از دین خاصی نیست احمق😂 باید عقلت را مورد معاینه یک روانپزشک حاذق قرار بدی😁 اصلا حقیقت اسلام یعنی خشونت یعنی کثافت محض یعنی دروغ نیازی نیازی به قرائت خشن نداره فقط کافیه به مسلمانان قدرت بدی کافیه فرصت پیدا کنند تا هم جارو به خاک و خون بکشن این قضیه بار ها در طول تاریخ ثابت شده اسلام نیاز به نقد نداره فقط کافیه که قران را بخونی تا بفمی چه کثافتیه ميخوام بدونم اون معلم جاكش فرانسوي در درس اموزش ازادي بيان، اگر به جاي كاريكاتور پيامبر مسلمانان، كاريكاتور افسانه_هولوكاست رو اموزش ميداد، الان همچنان عمودي به سمت مدرسه ميرفت و مدال ويژه دريافت مي كرد!؟ گوسفندنباشيد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش از 314 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از ارائه خدمت به افراد بدون ماسک خودداری شود/تخلفات کرونایی را به ۱۹۰ اطلاع دهیدسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز صنفی و کارگاهی به عنوان یکی از محل‌های پر رفت و آمد مردم، گفت: مردم می توانند هرگونه تخلفی در رعایت اصول بهداشتی را از طریق سامانه تلفنی ۱۹۰ و یا از طریق QR کد هر واحد به اطلاع ما برسانند. با این روش هم مردم رو نمیتونید به جون هم بندازید. این مردم فهمیدند که اگر همدیگرو جر بدن، استخوانهای همدیگرو دیگه نمیخورن. البته ملت هم آشغال خور نیست که شماها رو بخوره، شماها لایق باتلاق هستید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالاترین میزان از آغاز اپیدمی رسیداداره بهداشت عمومی فرانسه از ثبت بالاترین موارد روزانه ابتلا به کرونا از آغاز همه‌گیری جهانی این بیماری تاکنون در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »