اردوغان: آمریکا در کنار تروریسم و تروریست‌ها قرار دارند

04/12/1399 07:32 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی اردوغان: (در مورد پناهجویان) انسانیت نه تنها در مدیترانه، بلکه در اژه و مریچ نیز رفوزه شد. - (آمریکا) دغدغه‌ نجات پناهجویان را ندارد. دغدغه آن‌ها چیز دیگری است.

در کنار تروریسم و تروریست‌ها قرار دارند - کسانی که با پذیرش چند صد پناهجو از آن‌ها استفاده ابزاری می‌کنند، در برابر این بحران مرتبط با زندگی انسان‌ها مسئولیت قبول نمی‌کنند.

- کشورهایی که از لحاظ مادی چندین برابر ما امکانات دارند، پناهجویان را به اردوگاه‌ها محکوم کردند، اما ما نان خود را تقسیم می‌کنیم - تا زمانی که دوستان متناسب با رفاقتشان عمل کنند، دلمان را به روی آن‌ها می‌گشاییم. اما در غیر این صورت، به اقداماتی که تاکنون انجام داده‌ایم، ادامه می‌دهیم.

- رویدادهای سوریه به ما نشان داد که مرتفع کردن دیوارهای مرزی، کشیدن سیم‌های خاردار و غرق کردن قایق‌های بادی چاره‌ حل این مساله نخواهد بود. - حمایت از فرار مغز‌های کشورهای کم توسعه که با امکانات اندکی آن‌ها را پرورش داده و عدم اجازه به این کشورها در صورت لزوم برای استفاده از این افراد، اخلاقی نیست. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

روابط آنکارا-ریاض؛ آیا نگرانی از بایدن نقش کاتالیزور را ایفا می‌کند؟هرچند همه تصور می‌کردند با کنار رفتن دونالد ترامپ رویکرد روابط آنکارا و ریاض به سمت تقابل و تنش پیش خواهد رفت، اما اطلاعات و گزارش‌های منتشرشده در رسانه‌ها حکایت دیگری دارند.

اینفوگرافی | آمار کرونا در ایران - 19 اردیبهشت 1400📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ▫️مبتلایان جدید: ۱۴۱۴۱ نفر ▫️قربانیان جدید: ۳۸۶ نفر 👈مشاهده تصویر باکیفیت: اجتماعی EtemadOnline

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 21 اردیبهشت 1400📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ▫️مبتلایان جدید: ۱۸۱۳۳ نفر ▫️قربانیان جدید: ۳۰۷ نفر 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

وضعیت بحرانی کرونا در ایران؛ بیمارستان بزرگ دزفول دیگر جا نداردوزارت بهداشت ایران می‌گوید نزدیک به ۴۰۰ شهرستان در کشور در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار دارند و میزان ابتلا به ویروس کرونا رشد نگران کننده‌ای دارد.

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 13 فروردین 1400📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ▫️مبتلایان جدید: ۱۱۶۶۰ نفر ▫️قربانیان جدید: ۱۱۷ نفر 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

استانبول/خبرگزاری آناتولی

اردوغان: (در مورد پناهجویان) انسانیت نه تنها در مدیترانه، بلکه در اژه و مریچ نیز رفوزه شد.

- (آمریکا) دغدغه‌ نجات پناهجویان را ندارد. دغدغه آن‌ها چیز دیگری است. در کنار تروریسم و تروریست‌ها قرار دارند

- کسانی که با پذیرش چند صد پناهجو از آن‌ها استفاده ابزاری می‌کنند، در برابر این بحران مرتبط با زندگی انسان‌ها مسئولیت قبول نمی‌کنند.

- کشورهایی که از لحاظ مادی چندین برابر ما امکانات دارند، پناهجویان را به اردوگاه‌ها محکوم کردند، اما ما نان خود را تقسیم می‌کنیم

- تا زمانی که دوستان متناسب با رفاقتشان عمل کنند، دلمان را به روی آن‌ها می‌گشاییم. اما در غیر این صورت، به اقداماتی که تاکنون انجام داده‌ایم، ادامه می‌دهیم.

- رویدادهای سوریه به ما نشان داد که مرتفع کردن دیوارهای مرزی، کشیدن سیم‌های خاردار و غرق کردن قایق‌های بادی چاره‌ حل این مساله نخواهد بود.

- حمایت از فرار مغز‌های کشورهای کم توسعه که با امکانات اندکی آن‌ها را پرورش داده و عدم اجازه به این کشورها در صورت لزوم برای استفاده از این افراد، اخلاقی نیست.

- همانگونه که در زمینه انهدام لانه‌های تروریستی به کسی توجه نکردیم، در صورت ادامه حملات، از لحاظ انجام اقدامات لازم در منطقه خودداری نخواهیم کرد.