اردوغان و گوترش درباره آخرین تحولات اوکراین رایزنی کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

30.04.2022به گزارش مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور کشور و آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند.

اردوغان در این گفت‌وگوی تلفنی با گوترش تاکید کرد که آماده هستند از تلاش‌ها به رهبری سازمان ملل در خصوص گروه تماس انسانی، عملیات‌های تخلیه و کمک‌های بشردوستانه حمایت کنند.

رئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه به تشویق اوکراین و روسیه برای عمل به عقل سلیم و مبتنی بر صلح ادامه خواهند داد، گفت: به تلاش‌های خود برای غلبه بر این بحران و برقراری صلح با عزم راسخ و صمیمانه ادامه خواهیم داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دفاع وزیر علوم ایران از سخت‌گیری درباره حجاب دانشجویانوزیر علوم ایران در واکنش به اعتراض دانشجویان درباره سخت‌گیری‌های مرتبط با پوشش دانشجویان گفت که دانشگاه «حرمت» دارد و افراد باید از «ضوابط و مقررات آن تبعیت کنند.» احترام به نظر دیگران چی شد اونوقت…!؟ حرمت دانشجو و انسانها در چيز هاي ديگري است وزير علوم كه معلوم نيست از كجا اومدي دانشگاه حرمت دارد؟ این حرمت فقط شامل دانشگاه های ایران میشه؟ چون خیلی از مدیران این مملکت با تفصیر شما رفتن تو دانشگاه های بی‌حرمت تحصیل کردن الان دانشگاه اونها باطل محسوب میشه؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

توضیحات قالیباف به نمایندگان مجلس درباره سفر خانواده‌اش به ترکیهتوضیحات قالیباف درباره سفر خانواده‌اش به ترکیه: *این یک پروژه برای تخریب سیاسی بوده است *من مخالف سفر بودم *طبیعی بود که مادر باید برای مراقبت از دختر باردار همراه آن‌ها می‌رفت *دستگاه‌های امنیتی اقدامات خوبی را برای روشن شدن ابعاد ماجرا انجام دادند هیچ کس تا الان نگفته اصل حرکتشون بد بوده.. همه متفق القول هستن که شمایی که سال هاست به این و اون برچسب می زنی.. شمایی که ادعا می کردی یه دو و نیم میلیون تومن فقط پول تو حسابته.. شما.. شما و خونوادت گُه می خوری سیسمونی از ترکیه بخری.. سیسمونی_گیت پروژه از خانواده شروع شده خواهشا بقیه رو مقصر نکنید از خانه شروع کنید. رو نیست که سنگ پای قزوینه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه‌ای درباره ثبت‌نام بن کتاب دانشگاهیان و طلابستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در پی بعضی مشکلات در ثبت‌نام بن دانشگاهیان و طلاب اعلام کرده است که اطلاعات دانشجویان، اعضای هیات علمی و طلاب برای ثبت‌نام بن اعتباری خرید کتاب از بخش مجازی نمایشگاه کتاب توسط مراکز آموزش عالی در اختیار ستاد اجرایی نمایشگاه قرار گرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حواشی نمایش فیلم افسانه بناسان؛ 'چرا پرستویی درباره کشته‌های آبان سکوت می‌کند؟' | DW | 29.04.2022پرویز پرستویی در مراسم نمایش فیلم 'افسانه بناسان' یا 'داستان‌های هزار و یک روز' در لس‌آنجلس با این انتقاد برخی حاضران روبرو شد که چرا درباره سرکوب معترضان در ایران سکوت می‌کند؟ گروهی از هنرمندان نیز از او حمایت کردند. برخی ازوابسته ها ووطن فروشان فراری...و توهمِ تغییر....😂 این‌آومل مزدور را کنار بگذارید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چهل سالگی روز جهانی رقص؛ تجدید نظر درباره 'رقص' و 'رقصنده' | DW | 29.04.2022۲۹ آوریل از سوی یونسکو روز جهانی رقص نام‌گذاری شده است. پیام روز جهانی رقص امسال از سوی رقصنده و مدیر هنری باله ملی کره جنوبی منتشر شده است. امسال چهلمین سال گرامیداشت روز جهانی رقص است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درخواست قانونگذاران آمریکایی از دولت بایدن برای شفافیت درباره مذاکرات احیای «برجام»گروهی از قانونگذاران جمهوری‌خواه که اعضای برجسته «کمیته‌ امور خارجه» و «کمیته نیروهای مسلح» مجلس نمایندگان آمریکا هستند، در نامه‌ای خطاب به کاخ سفید از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »