اردوغان: جنگ تا آزادسازی کامل قره‌باغ متوقف نخواهد شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: مبارزه آذربایجان به منظور آزادسازی اراضی اشغالی‌اش تا بیرون کردن اشغالگران ارمنی از کل قره‌باغ متوقف نخواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه طی سخنانی در دوازدهمین کنفرانس سفرا در مجتمع ریاست جمهوری در آنکارا با اشاره به آزادسازی اراضی اشغالی جمهوری آذربایجان گفت: خوشحالی و امیدمان پس از آزادسازی شوشا از اشغال بیشتر شده است. تا پایان کامل اشغال‌گری (ارمنستان) در قره‌باغ به مبارزه ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به موج اسلام‌ستیزی در غرب ادامه داد: مبارزه با اسلام‌ستیزی هم مسؤولیت دینی و هم مسؤولیت ما در قبال شهروندان خود در خارج از کشور است. اردوغان افزود: ایراد گرفتن از موضع (ضد تروریستی) ترکیه توسط کسانی که نسبت به شهادت معلمانمان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک کوچکترین ابراز ناراحتی نکرده و با فرش‌ قرمز به استقبال سرکردگان ی.پ.گ در کاخ‌هایشان می‌روند، از نظر ما اهمیتی ندارد.

اردوغان افزود: برای تبدیل کشورمان به یکی از موسسان نظام (جهانی) جدید تلاش می‌کنیم. چندجانبه گرایی و منطقه‌گرایی در روابط بین‌الملل در حال پررنگ‌تر شدن است. در دوره‌ای به سر می‌بریم که زنجیره تدارکات و مراکز تولید و تامین در حال تغییر بوده و اتحادهای منطقه‌ای جدید و همچنین ابعاد مربوط به سیاست و اقتصاد نیز از نو در حال شکل‌گیری است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤦‍♂️

به رژیم ج ا و شماها توصیه میکنم که تو آفتابه خمینی ابرو بریزید همونجا که میسوزه

ترکیه لولو خورخوره جدید خاورمیانه و کشور بدبدخت و تحریم زده آینده😏

میشه بهش موز تعارف کرد !؟؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری مراسم رژه نظامی به مناسبت پیروزی آذربایجان در جنگ آزادسازی قره‌باغمراسم ویژه و رژه نظامی به مناسبت پیروزی آذربایجان در جنگ آزادسازی قره‌باغ و دیگر مناطق اشغالی با حضور روسای جمهور ترکیه و آذربایجان در باکو برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی کدام پیروزی دادن پایتخت قره باغ پیروزی است خیانت ترک های ترکیه در طول تاریخ به آذری ها این بار هم با خیانت بزرگ رجب سلفی پایتخت قره باغ خانکندی را با روس ها معامله کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از اعطای پناهندگی به ترامپ تا جنگ قره‌باغ؛ نشست سالانۀ پوتین با خبرنگارانولادیمیر پوتین همچنین نقش کرملین در مسمومیت الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت خودش را رد کرد و گفت اگر دولت روسیه می‌خواست او را بکشد، «کار را تمام می‌کرد» و او از مسمومیت جان سالم به در نمی‌برد. ایران هم میتونه پناهندگی بش بده! پناهندگی نه شهروندی 😐😐
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران و اسرائیل؛ از جنگ لفظی تا تهدید نظامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده سپاه: بارها تا لبه جنگ رفتیم اما ولی فقیه دشمن را عقب رانددر جنگ‌ها حکومت‌ها شکست می‌خورند نه مردم آورین! آورین! همان وقتی که سر کچل ها را فر شش ماهه می زدند.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت پناه جستن، سرگذشت خالد؛ از میدان جنگ تا میدان مهاجرت«بیشتر اوقات فکر می‌کردم کاری که می‌کنم درست است، اما گاهی هم با خودم چون و چرا می‌کردم، چون کاری که من می‌کردم گاهی جان افراد را می‌گرفت.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »