قره‌باغ

قره‌باغ

اردوغان: جنگ تا آزادسازی کامل قره‌باغ متوقف نخواهد شد

اردوغان: جنگ تا آزادسازی کامل #قره‌باغ متوقف نخواهد شد

09/11/2020 07:25:00 ب.ظ

اردوغان: جنگ تا آزادسازی کامل قره‌باغ متوقف نخواهد شد

رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: مبارزه آذربایجان به منظور آزادسازی اراضی اشغالی‌اش تا بیرون کردن اشغالگران ارمنی از کل قره‌باغ متوقف نخواهد شد.

اردوغان همچنین در ارتباط با مناسبات آنکارا با اتحادیه اروپا اظهار کرد: امیدواریم اتحادیه اروپا از نابینایی راهبردی که موجب فاصله‌ گرفتن ترکیه از آن شده است، بلافاصله دور شود.وی با اشاره به موج اسلام‌ستیزی در غرب ادامه داد: مبارزه با اسلام‌ستیزی هم مسؤولیت دینی و هم مسؤولیت ما در قبال شهروندان خود در خارج از کشور است.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

رئیس‌جمهوری ترکیه با انتقاد از نحوه برخورد کشورهای غربی با تروریست‌ها گفت: تردد آزادانه تروریست‌های خارجی اخراج شده از خاک ترکیه در کشورهای غربی قابل درک نیست.اردوغان افزود: ایراد گرفتن از موضع (ضد تروریستی) ترکیه توسط کسانی که نسبت به شهادت معلمانمان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک کوچکترین ابراز ناراحتی نکرده و با فرش‌ قرمز به استقبال سرکردگان ی.پ.گ در کاخ‌هایشان می‌روند، از نظر ما اهمیتی ندارد.

وی درباره تحولات اخیر منطقه نیز گفت: اگر امروز در لیبی امیدی برای دستیابی به راه‌حل سیاسی به وجود آمده‌، به خاطر مداخله به موقع ترکیه است که نقش جدی در این رابطه دارد.اردوغان افزود: برای تبدیل کشورمان به یکی از موسسان نظام (جهانی) جدید تلاش می‌کنیم. چندجانبه گرایی و منطقه‌گرایی در روابط بین‌الملل در حال پررنگ‌تر شدن است. در دوره‌ای به سر می‌بریم که زنجیره تدارکات و مراکز تولید و تامین در حال تغییر بوده و اتحادهای منطقه‌ای جدید و همچنین ابعاد مربوط به سیاست و اقتصاد نیز از نو در حال شکل‌گیری است. headtopics.com

اردوغان اظهار کرد: ادامه نظام بین‌المللی کنونی که به جای حق از قدرتمند، به جای اکثریت از اقلیتی کوچک و به جای فقیر از ثروتمند حمایت می‌کند، امکان پذیر نیست.رئیس‌جمهوری ترکیه در زمینه تحولات مدیترانه شرقی نیز تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم کشورمان که بار هر تحولی در مدیترانه شرقی را به دوش می‌کشد، در مساله منابع طبیعی آن نادیده گرفته شود.

اردوغان در پایان گفت: در زمینه جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار برای مردم و کشورمان مصمم هستیم. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

🤦‍♂️ به رژیم ج ا و شماها توصیه میکنم که تو آفتابه خمینی ابرو بریزید همونجا که میسوزه ترکیه لولو خورخوره جدید خاورمیانه و کشور بدبدخت و تحریم زده آینده😏 میشه بهش موز تعارف کرد !؟؟؟

برگزاری مراسم رژه نظامی به مناسبت پیروزی آذربایجان در جنگ آزادسازی قره‌باغمراسم ویژه و رژه نظامی به مناسبت پیروزی آذربایجان در جنگ آزادسازی قره‌باغ و دیگر مناطق اشغالی با حضور روسای جمهور ترکیه و آذربایجان در باکو برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی کدام پیروزی دادن پایتخت قره باغ پیروزی است خیانت ترک های ترکیه در طول تاریخ به آذری ها این بار هم با خیانت بزرگ رجب سلفی پایتخت قره باغ خانکندی را با روس ها معامله کرد

از اعطای پناهندگی به ترامپ تا جنگ قره‌باغ؛ نشست سالانۀ پوتین با خبرنگارانولادیمیر پوتین همچنین نقش کرملین در مسمومیت الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت خودش را رد کرد و گفت اگر دولت روسیه می‌خواست او را بکشد، «کار را تمام می‌کرد» و او از مسمومیت جان سالم به در نمی‌برد. ایران هم میتونه پناهندگی بش بده! پناهندگی نه شهروندی 😐😐

ایران و اسرائیل؛ از جنگ لفظی تا تهدید نظامی

فرمانده سپاه: بارها تا لبه جنگ رفتیم اما ولی فقیه دشمن را عقب رانددر جنگ‌ها حکومت‌ها شکست می‌خورند نه مردم آورین! آورین! همان وقتی که سر کچل ها را فر شش ماهه می زدند.

روایت پناه جستن، سرگذشت خالد؛ از میدان جنگ تا میدان مهاجرت«بیشتر اوقات فکر می‌کردم کاری که می‌کنم درست است، اما گاهی هم با خودم چون و چرا می‌کردم، چون کاری که من می‌کردم گاهی جان افراد را می‌گرفت.»