اردوغان: ترکیه یکی از 10 کشور برتر در زمینه صنایع دفاعی است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان: رویدادهای اخیر دنیا و مدیترانه شرقی، لزوم تقویت حضور ما در این دریا مانند دیگر حوزه‌ها را نشان می‌دهد

اردوغان: موفقیت‌های ترکیه در زمینه صنایع دفاعی طی سال‌های اخیر، باعث شده که به استقلال و آینده خود مطمئن‌تر باشد اردوغان: تحولات مربوط به پروژه جنگنده اف-35 که ما نیز بخشی از آن بودیم، قاطعیت ما در این زمینه را بیش از پیش افزایش داد. اردوغان: رویدادهای اخیر دنیا و مدیترانه شرقی، لزوم تقویت حضور ما در این دریا مانند دیگر حوزه‌ها را نشان می‌دهد

رئیس جمهور ترکیه: همانطور که پهپادها، پهپادهای مسلح و ماهواره‌های ملی خود را توسعه داده و به پرواز درآوردیم، ان شاءالله جنگنده ملی خود را نیز خواهیم ساخت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

65 درصد از باربری هوایی ترکیه از استانبول انجام گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازدید مدیران آژانس‌های مسافرتی ایران از کایسری ترکیهمدیران و دست اندرکاران آژانس‌های مسافرتی ایران از شهر کایسری ترکیه بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سوریه خواهان خروج نیروهای آمریکا و ترکیه از قلمروی خود شدولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه، حضور نظامی ایالات متحده و ترکیه در شمال ترکیه را غیرقانونی دانسته و خواهان خروج فوری نیروهای آنها از خاک کشورش شده است. آمریکا و ترکیه از حدود سه هفته پیش عملیات گشت زنی نظامی مشترکی را در شمال شرق سوریه آغاز کرده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گسترش تحصن زنان علیه گروه پ.ک.ک در دیاربکر ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفارت ترکیه در بیشکک؛ میزبان آثار هنرمندان قرقیزستاننمایشگاه آثار چاپ سنگی و حکاکی دو هنرمند اهل قرقیزستان در سفارت ترکیه در بیشکک گشایش یافت. - خبرگزاری آناتولی نمایشگاه آثار چاپ سنگی و حکاکی دو هنرمند اهل قرقیزستان در سفارت ترکیه در بیشکک گشایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بزرگ‌ترین حزب اپوزیسیون ترکیه: رابطه با اسد را بازسازی کنید | DW | 28.09.2019حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه از دولت این کشور خواسته است، برای کمک به استقرار صلح در سوریه، اجتناب از مواجهه با آوارگان جنگی جدید سوری و مبارزه‌ای مؤثرتر با تروریسم به سرعت روابط خود با دولت سوریه را بهبود بخشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »