اردوغان با همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرد

12/05/2021 05:49:00 ب.ظ

#اردوغان با همتای #الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرد

اردوغان, الجزایری

اردوغان با همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرد

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با عبدالمجید تبون همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

12.05.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیمرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشور با عبدالمجید تبون، همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرده است.طبق این بیانیه، اردوغان و تبون در این تماس تلفنی روابط دوجانبه و مسایل منطقه‌ای به ویژه حملات اسرائیل علیه فلسطین را مورد بحث قرار داده‌اند.

اردوغان در این مکالمه تلفنی با بیان اینکه به تلاش‌های خود در همه پلتفرم‌ها برای واکنش شدید و بازدارنده جامعه جهانی در برابر حملات اسرائیل به سرزمین‌های اشغالی فلسطین به ویژه در مسجد الاقصی و قدس، ادامه می‌دهند، اظهار داشت: معتقدم همکاری تقویت شده ترکیه و الجزایر در همه زمینه‌ها، در دفاع از مسئله فلسطین نیز افزایش یافته ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

گفتگوی تلفنی اردوغان با سران کشورهای مختلف جهان درباره مسجد الاقصیگفت‌وگوی تلفنی اردوغان و پادشاه مالزی درباره اقدامات اسرائیل علیه مردم فلسطین و مسجدالاقصى

بهزاد همایونی؛ آخرین ملاقات زندانی سیاسی با پدر بر سر مزار او

رهبران حزب جمهوریخواه آمریکا با کنارگذاشتن «لیز چنی» از رهبری این حزب موافق هستند🔺رهبران حزب جمهوریخواه آمریکا با کنارگذاشتن «لیز چنی» از رهبری این حزب موافق هستند به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، لیز چینی از نمایندگان جمهوری‌خواه منتقد دونالد ترامپ رئیس جمهوری قبلی آمریکا است بازگشت ترامپ . نه_به_جمهورى_اسلامى

'آلمان اقدامات کافی برای مبارزه با فساد انجام نداده است' | DW | 10.05.2021گزارش شورای اروپا می‌گوید آلمان در زمینه مبارزه با فساد نمایندگان مجلس و سوءاستفاده از موقعیت دولتی پیشرفت چندانی نداشته است. این گزارش تلاش‌ها برای مبارزه با فساد در پارلمان آلمان را 'كاملا ناکافی' دانسته است. درجائیکه سرمایه داران باشد فساد به آخرین درجه خود میرسد.

مرگ قاتل زنجیره‌ای زنان در فرانسه؛ «دیوِ آردن» رازهای زیادی را با خود به گور برداو مونیک اولیویه، همسر سومش را شریک جرم خود ساخت. آنها با هم قرار گذاشتند که مرد، شوهر اول زنش را بکشد و زن نیز به او کمک کند تا همسری باکره برایش بیابد.

کاخ سفید با نگرانی «خشونت در قدس شرقی» را رصد می‌کندسخنگوی کاخ سفید از پیگیری حوادث خشونت‌بار در قدس شرقی خبر داده و از محکوم کردن اسرائیل اجتناب کرد. - خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با عبدالمجید تبون همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرد.11.پدر «بهزاد همایونی» بیمار بود.کوین مک‌کارتی، رهبر اقلیت جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا کوین مک‌کارتی نماینده جمهوری‌خواه ایالت کالیفرنیا و رهبر اقلیت جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان اعلام کرد از کنار گذاشته شدن لیز چینی از مقام شماره سه مدیریتی و جایگزینی الیز استفانیک به جای او حمایت می‌کند.

12.05.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با عبدالله دوم، پادشاه اردن تلفنی گفت‌‌وگو کرد به گزارش «مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه»، طرفین در این تماس تلفنی درباره حملات اسرائیل به مسجد الاقصی و فلسطینیان بحث و رایزنی کردند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشور با عبدالمجید تبون، همتای الجزایری خود تلفنی گفت‌وگو کرده است. *** بروکراسی مرگ، حاکم بر سرنوشت زندانیان سیاسی، هم‌چنان قربانی می‌گیرد. طبق این بیانیه، اردوغان و تبون در این تماس تلفنی روابط دوجانبه و مسایل منطقه‌ای به ویژه حملات اسرائیل علیه فلسطین را مورد بحث قرار داده‌اند. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت تلفنی گفت‌‌وگو کرد مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه، محور این تماس تلفنی را بحث و بررسی پیرامون حملات اسرائیل به مسجد الاقصی و فلسطینیان اعلام کرد. اردوغان در این مکالمه تلفنی با بیان اینکه به تلاش‌های خود در همه پلتفرم‌ها برای واکنش شدید و بازدارنده جامعه جهانی در برابر حملات اسرائیل به سرزمین‌های اشغالی فلسطین به ویژه در مسجد الاقصی و قدس، ادامه می‌دهند، اظهار داشت: معتقدم همکاری تقویت شده ترکیه و الجزایر در همه زمینه‌ها، در دفاع از مسئله فلسطین نیز افزایش یافته ادامه خواهد داشت. او از جمله معدود جمهوریخواهانی بود که سال گذشته، به دومین استیضاح دونالد ترامپ، رای مثبت داد.

روسای جمهور دو کشور همچنین فرا رسیدن عید فطر را به همدیگر تبریک گفتند. گفت‌وگوی تلفنی رئیس جمهور ترکیه و پادشاه مالزی درباره مسجد الاقصی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و سلطان عبدالله، پادشاه مالزی طی گفتگوی تلفنی درباره اقدامات اسرائیل علیه مردم فلسطین و مسجد الاقصی رایزنی کردند. «بهزاد همایونی»، زندانی سیاسی زندان «اوین» و«جانباز» جنگ هشت ساله ایران و عراق، از آخرین مواردی است که به دلیل مخالفت امین وزیری با مرخصی او، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، هم‌زمان با مرگ پدر سال‌خورده‌اش از زندان اوین آزاد شد. .