اردوغان: آمریکا از پ‌ک‌ک حمایت می‌کند | DW | 15.02.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رجب طیب اردوغان در جمع هواداران حزب خود موضع‌گیری وزارت امور خارجه ایالات متحده در قبال کشته‌شدن ۱۳ سرباز و مامور پلیس ترکیه را «یک شوخی» خواند و گفت، این موضع‌گیری نشان می‌دهد که آمریکا از گروه‌های مسلح پ‌ک‌ک و «یگان‌های مدافع خلق» در سوریه حمایت می‌کند.

روز دوشنبه، ۱۵ فوریه رجب طیب اردوغان در جمع هواداران حزب خود موضع‌گیری وزارت أمور خارجه ایالات متحده در قبال کشته‌شدن ۱۳ سرباز و مامور پلیس ترکیه را «یک شوخی» خواند و گفت، این موضع‌گیری نشان می‌دهد که ایالات متحده از گروه‌های مسلح کرد پ‌ک‌ک و «یگان‌های مدافع خلق» در سوریه حمایت می‌کند.

پ‌ک‌ک این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد که ارتش ترکیه مواضع این حزب در شمال عراق را بمباران کرده و در جریان این حمله هوایی سربازان و ماموران پلیس ترک نیز کشته شده‌اند.سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت، اگر این خبر درست باشد واشنگتن آن را محکوم می‌کند. این موضع‌گیری دولت آمریکا خشم اردوغان را برانگیخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو این دنیای کثیف سیاست بازها، این حرومزاده رو کجای دلم بذارم؟!

این یارو خودش تروریسته

اردوغان تروریست حروم لقمه.

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید مجدد آمریکا بر حمایت از امنیت اسرائیل و منع ایران از دستیابی به سلاح اتمیجک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، شامگاه سه شنبه 13 آوریل با دیگر بر تعهد قاطع آمریکا به ترامپ خر رو شناخته بود که اجازهء داشتن شاخ رو بهش نمیداد. اروپا باید مکانیزم ماشه رو فعال کنه. نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیش از ۴۰۰ شرکت بزرگ آمریکا از حقوق دگرباشان جنسی حمایت کردندبیش از ۴۰۰ شرکت جهان از جمله تسلا، فایزر، دلتاایرلاینز و آمازون از تصویب قوانین حقوق مدنی برای دگرباشان جنسی (ال.جی.بی.تی.کیو) توسط کنگره آمریکا حمایت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست بیش از ۱۰۰ کنشگر داخل ایران از سازمان ملل برای حمایت از همه‌پرسی گذارسازمان ملل به ما که میرسه میشه سازمان دمل! نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت متفاوت ترکیه و پ‌ک‌ک از کشته‌شدن ۱۳ گروگان؛ آمریکا محکوم کرد - BBC News فارسیارتش ترکیه نیروهای حزب کارگران کردستان، پ‌ک‌ک را متهم کرده که ۱۳ گروگان ترک را کشته‌اند. اما پ‌ک‌ک میگوید که ارتش ترکیه با بمباران اسارتگاه این گروگان‌ها، آنها را به قتل رسانده است. در تازه‌ترین تحولات وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه از کشته شدن شهروندان ترکیه در کردستان عراق ابراز تاسف کرده است و اعلام کرده در کنار متحد خود در ناتو می‌ایستد. تحریریه آشغال حرامزاده تروریست ، این چه وضع تیتر زدن و خبر گذاشتن هست؟ نام یک گروه تروریستی و یک کشور رو در کنار هم آوردی ، روایت دورغین تروریست ها رو پررنگ تر جلوه دادی ، شهروندان غیرنظامی گروگان گرفته شده رو اسیر خطاب کردی. برای بقیه تروریست ها هم اینگونه رفتار می کنید تحریریه BBC ؟ مثلا روایت تروریست های داعش رو هم از یک حادثه می گذارید؟ می دونم دردناک هست به هلاکت رسیدن عزیزانتان در قندیل ، ولی شما عوضی ها مثلا خبرنگارید ، دوست دارید حمایت کنید لباس خبرنگاری رو دربیارید و گم شوید بروید قندیل.. بی بی سی میدونم درست بشو نیستی ولی ترکیه جوری تلافی میکن که روی تو و حامیان تروریست ا کم میشه.حالا هرچی دلت میخواد بنویس روباه خانوم.کی اخه به نوشته ها واون گزارشای چرتت اهمیت میده اخه.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت بایدن اعلام کرد که آمریکا از برنامه جهانی واکسیناسیون کووید۱۹ حمایت مالی خواهد کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چین ویروسهای دیگه ای تولید کرده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »