اردوغان: آماده تقویت روابط دوجانبه با پاکستان هستیم

12/03/1401 12:02:00 ق.ظ

رئیس جمهور ترکیه برای تقویت روابط با پاکستان با چشم انداز استراتژیک اعلام آمادگی کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ترکیه برای تقویت روابط با پاکستان با چشم انداز استراتژیک اعلام آمادگی کرد. - خبرگزاری آناتولی 01.06.2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه پس از دیدار با شهباز شریف، نخست وزیر پاکستان و امضای سندهای همکاری در مجتمع بش‌تپه آنکارا نشست مشترک خبری ترتیب داد.

وی ضمن اشاره به اینکه این اولین سفر شریف به ترکیه پس از تصدی نخست وزیری پاکستان است، گفت: پیوندهای دوستی و برادری دو کشور پیشینه تاریخی دارد.

اردوغان با یادآوری اینکه امسال هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان ترکیه و پاکستان است، تصریح کرد: امروز درباره روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای و جهانی بحث و رایزنی شد. وی ضمن تاکید بر عزم برای افزایش و حفظ همبستگی هم در سطح دوجانبه و هم در بسترهای بین‌المللی، خاطرنشان کرد: کار بر روی هفتمین نشست شورای همکاری استراتژیک سطح عالی ترکیه و پاکستان ادامه دارد.

اردوغان تاکید کرد: آماده تقویت روابط ترکیه و پاکستان با چشم انداز استراتژیک مبتنی بر پیشنیه تاریخی، دوستی و ظرفیت‌های همکاری هستیم. توسعه پروژه‌های همکاری اخیر با پاکستان در زمینه صنایع دفاعی، مایه خرسندی است. headtopics.com

رئیس جمهور ترکیه در ادامه افزود: ثبات پایدار افغانستان در جلوگیری از تهدیداتی مانند اقدامات تروریستی و موج جدید مهاجرت‌ در منطقه اهمیت حیاتی دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سناتورهای جمهوری‌خواه لایحه‌ای برای مقابله با روابط ایران با چین و حماس ارائه کردندگزوهی از سناتورهای جمهوری‌خواه در آمریکا لایحه‌ای موسوم به «قانون پاسخگو کردن ایران و چین» را روز سه‌شنبه، دهم خرداد، به کنگره ایالات متحده تسلیم کردند. حلقه داره تنگتر میشه اینکه نام ایران،درکناره،روسیه،وچین،درمقابل،باامریکاقراربگیرد،قبول من امریکای،نیستم،فقط رایم درمیانه،اینکه ایرانوچین مقابله امریکاوایسن،میرم طرف امریکا،میگم درایران،ازادرای،بگیرن،اگرغیرازجمهوری،اسلامی،مردم،رای،دادن،چین استقلال،ایران،رابپذیره،وهمواره،باارای،مذخرفش،ایران،رامستعمره، نداند

دولت با جدیت با هرگونه فسادی درباره تخلفات متروپل برخورد خواهد کردسخنگوی دولت اعلام کرد که اعتباری بنا به پیشنهاد وزارت کشور و موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پوشش بخشی از هزینه‌های‌ حادثه متروپل در نظر گرفته شد. زارت. دارن میبرنتان شورای حکام بیناموس ها! متوقف نشده است !!؟؟؟ کسخل های نفهم. ج ا برای بقا دنبال جنگ میگرده اینا برای بقا به راحتی تن به نابودی ایران میدهند بهوش باشید

اسرائیل نخستین توافق تجارت آزاد با یک کشور عربی را با امارات امضا کردطبق آمار رسمی اسرائیل تبادلات بازرگانی بین دو کشور در سال ۲۰۲۱ چیزی حدود ۹۰۰ میلیون دلار بوده است و طبق این توافق بیش از ۹۶ درصد از کالاهای اسرائیلی با مانع تعرفه‌های گمرکی روبرو نخواهند بود.

چرا امتحان الهی، فقط برای ملت ایران است؟/ عراق که از ۱۷ سال گذشته، تورم ندارد؛ امتحان نمی‌شود؟/ با مردم مصیبت‌زده با ملاطفت رفتار شود نه با خشونتحجت‌الاسلام احمدی شاهرودی، گفت: این تورم و گرانی‌ها چیست؟ می‌گویند امتحان الهی است، اگر امتحان الهی‌ست فقط برای ما است؟ فقط برای ما ایرانی‌هاست؟ چطور در کنار ما کشور عراق این مصیبت تورم وگرانی را ندارند، یعنی خدا نمی‌خواهد آن‌ها را امتحان کند؟ یعنی از دید این آقا داعش و صدام موهبت الهی در حق مردم عراق بود؟!

پنج قانون غذایی برای تقویت سلامت روان | DW | 01.06.2022تازه‌های پزشکی هفته: پنج قانون غذایی برای تقویت سلامت روان/ خوردن تخم‌مرغ سلامت قلب را افزایش می‌دهد؟/ برای سلامت کلیه‌ها چه میوه‌هایی بخوریم؟/ قهوه‌نوش‌ها، کمتر در معرض مرگ زودرس هستند.

دکتر رئیسی: توجه به آفریقا از محورهای اصلی سیاست خارجی ایران است/ محدودیتی برای گسترش روابط با سنگال نداریم/ مکی سال: سنگال همکاری خوبی با شرکت‌های ایرانی داشته است/ پیشرفت‌های کشور شما را از نزدیک دیده‌امتماس تلفنی روسای جمهور ایران و سنگال؛ دکتر رئیسی: توجه به آفریقا از محورهای اصلی سیاست خارجی ایران است محدودیتی برای گسترش روابط با سنگال نداریم مکی سال: سنگال همکاری خوبی با شرکت‌های ایرانی داشته است پیشرفت‌های کشور شما را از نزدیک دیده‌ام مسولین محترم وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه لطفاً صدای کادر بهداشت ودرمان رو بشنوید ما خواستار برقراری فوق العاده خاص با ضریب 3 هستیم واقعا شغل کادربهداشت ودرمان حساس و پراسترس است تا کی باید برای حق قانونی خود از شما مسولین محترم خواهش خواهش والتماس کنیم که شایدماروببینید بخدا اگه بدونم سنگال کجاست 😄 يه دونه از اون پيشرفت هاي سنگال را كه از نزديك ديده ايد بگوئيد!