اردوغان عید فطر را به علی‌اف تبریک گفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور ترکیه طی تماس تلفنی عید سعید فطر را به همتای آذربایجانی خود تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

باکو/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش «مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه»، طرفین در این تماس تلفنی فرا رسیدن عید سعید فطر را به یکدیگر تبریک گفته و آرزوهای خوب خود را برای مردم‌های ترکیه و آذربایجان ابراز کردند.

رهبران دو کشور با تاکید بر اطمینان خود مبنی بر اینکه روابط دوستی و برادری ترکیه و آذربایجان در همه جهات با موفقیت ادامه خواهد یافت، موضوعات مربوط به آینده روابط را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی عید سعید فطر را به مردم کشورهای اسلامی تبریک گفترئیس جمهور در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر، عید تجلی ایمان و معرفت و شکوفایی فطرت الهی و تعالی انسانی را به سران و مردم کشورهای اسلامی تبریک گفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اغلب کشورهای اسلامی روز دوشنبه را عید فطر اعلام کردندمردم عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن عید فطر را در 2 می جشن خواهند گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان نماز عید فطر را در مسجد چاملیجا اقامه کرداردوغان: به احتمال زیاد این هفته با جناب پوتین دیداری خواهیم داشت. اردوغان: بر این باورم که راه‌حل گام‌هایی که در شرق اوکراین برداشته می‌شود در استانبول یا آنکارا خواهد بود. اردوغان: روابط ترکیه و عربستان سعودی به سطح بسیار متفاوتی خواهد رسید. در دیدارهای دوجانبه خود با محمد بن سلمان این مسئله را مورد بررسی قرار دادیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیت‌الله روحانی، بر اساس شهادت دریافتی از ونزوئلا، امروز را عید فطر اعلام کردآیت‌الله محمد صادق روحانی، اعلام کرد که بر اساس شواهد دریافتی از کشور ونزوئلا، امروز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت، روز عید فطر است در حالی که علی خامنه‌ای، روز سه‌شنبه را عید_فطر و امروز را آخرین روز ماه رمضان دانسته است. اخبار_ایران قم ملاها برای خودشان دکان بازکردن رویت هلال ماه براحتی ازطریق اطلاعات ماهواره ای بدون هیچ هزینه ای امکان داره احتیاجی به تأییدآخوندنیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پناهجویان سوری عید فطر دیگری را دور از خانه‌های خود جشن گرفتندپناهجویان سوری عید فطر دیگری را دور از خانه‌های خود جشن گرفتند غیرنظامیانی که از غوطه شرقی، حمص و درعا به علت ادامه حملات رژیم بشار اسد و روسیه به ادلب پناه برده‌اند، عید فطر دیگری را دور از خانه‌های خود جشن گرفتند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگاهی تصویری به فرارسیدن عید فطر در جهان | DW | 02.05.2022عید فطر یا عید روزه‌گشا که گذری است از ماه رمضان به ماه شوال برای مسلمانان سراسر جهان گرامی است. مشاهده هلال ماه ملاکی است برای پایان ماه رمضان و اعلام عیدی که در جهان اسلام طبق رسوم هر کشوری جشن گرفته می‌شود. از روزی که آخوند ها منجم شدند و تلسکوپ بدست گرفتند یه عید فطر بدود دلهره نداشتیم نمیدانم چرا ستاره شناسی که کار منجم است چرا اخوندی شده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »