اردوغان و مرکل تلفنی گفت‌وگو کردند

01/05/1399 12:42 ق.ظ

📌اردوغان و مرکل تلفنی گفت‌وگو کردند

رئیس جمهور ترکیه و صدراعظم آلمان پیرامون بحران لیبی و سوریه به صورت تلفنی رایزنی کردند. - خبرگزاری آناتولی 22.07.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان سه‌شنبه شب به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند.

بر اساس اعلام دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه، سران دو کشور در این مکالمه درباره مسائل مربوط به تحولات اخیر در سوریه ولیبی تبادل نظر کرده و مراحل بهبود روابط دو جانبه به ویژه اقتصاد و گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ترامپ و ماکرون تلفنی درباره تحولات لیبی گفتگو کردندروسای جمهور آمریکا و فرانسه به صورت تلفنی درباره مساله لیبی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

گفتکوی تلفنی ترامپ و السیسی درباره لیبیروسای جمهور مصر و آمریکا به صورت تلفنی درباره تحولات لیبی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دلایل مشغول بودن سامانه تلفنی ۱۴۲۰ تامین اجتماعی/راه های برقراری ارتباط با سازمانرییس مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی: مشکل اصلی کنونی در سامانه ۱۴۲۰ مشغول بودن خطوط است. دلایل اصلی مشغول بودن خطوط هم این است که در حال حاضر در پایان ماه قرار داریم و در پایان ماه معمولا میزان مخاطبین ما بیشتر می‌شود

کاریکاتور/ کوری عصاکش کور دیگر / گوگل و اپل «فلسطین» را از نقشه‌های خود حذف کردند!کاریکاتور/ گوگل و اپل «فلسطین» را از نقشه‌های خود حذف کردند!

کرونا؛ رهبران اروپا سرانجام بر سر بودجه بازسازی اقتصادی توافق کردندرهبران اتحادیه اروپا در طولانی‌ترین اجلاس خود در ۲۰ سال گذشته، بر سر یک بسته عظیم بازسازی اقتصادی پساکرونا به ارزش ۷۵۰ میلیارد یورو توافق کردند. امانوئل مکرون و برخی دیگر از رهبران اروپا این توافق را یک روز 'تاریخی' و 'مهم' برای اتحادیه اروپا خواندند.

دامپزشکان ترک بچه گربه‌های بهم چسبیده را جدا کردند

رئیس جمهور ترکیه و صدراعظم آلمان پیرامون بحران لیبی و سوریه به صورت تلفنی رایزنی کردند.

22.07.2020

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان سه‌شنبه شب به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند.

بر اساس اعلام دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه، سران دو کشور در این مکالمه درباره مسائل مربوط به تحولات اخیر در سوریه ولیبی تبادل نظر کرده و مراحل بهبود روابط دو جانبه به ویژه اقتصاد و گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

طرفین همچنین در خصوص زمینه‌های همکاری مشترک میان دو کشور در راستای مقابله با همه‌گیری ویروس کرونای جدید «کووید -19» و دوره پساکرونا رایزنی کردند.