اردوغان آنکارا را به مقصد بلگراد ترک کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

رئیس جمهور ترکیه در راس هیئتی بلند پایه برای انجام دیدار دو جانبه با همتای صربستانی اش و شرکت در شورای عالی همکاری دو کشور راهی صربستان شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس جمهور ترکیه در راس هیئتی بلند پایه برای انجام دیدار دو جانبه با همتای صربستانی اش و شرکت در شورای عالی همکاری دو کشور راهی صربستان شد.رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در راس هیئتی بلند پایه برای انجام دیدار دو جانبه با همتای صربستانی اش و شرکت در شورای عالی همکاری دو کشور صبح امروز از آنکارا پایتخت ترکیه عازم بلگراد پایتخت صربستان شد.

امینه اردوغان همسر رئیس جمهور، مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه، خلوصی آکار وزیر دفاع، بکر پاکدمیرلی وزیر کشاورزی و جنگلداری، محمد جاهد توران وزیر حمل و نقل و زیرساخت، فخرالدین آلتون رئیس دفتر ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه و ابراهیم کالین سخنگوی این نهاد در سفر صربستان اردوغان را همراهی می کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو زندانی استرالیایی در ایران و یک زندانی ایرانی در استرالیا آزاد شدندیک تبعه استرالیایی دیگر به نام کایلی مور گیلبرت با پرونده «جاسوسی و امنیتی» هنوز در ایران زندانی است. به به چ گروگانگيري اين ج. ا يعنى يه ايرانى مى ارزه به دو تا اجنبى،آرمان هاى انقلاب داره به ثمر ميرسه گروگانگیری شاخ و دم نداره. چشم فاطمه مرکل و زینب موگرینی روشن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت امورخارجه ترکیه کاردار سفارت آمریکا در آنکارا را احضار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه خواستار «توضیح روشن‌تر» سفارت آمریکا در آنکارا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: نباید خیال خام ترکیه سابق را در سر بپروراننداردوغان: نباید خیال خام ترکیه سابق را در سر بپرورانند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی اردوغان و ترامپ درباره ایجاد منطقه امن در سوریهروسای جمهور ترکیه و آمریکا درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه به صورت تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو روز بلیت نیم‌بها برای سینماهای پایتخت در هفته «تهران»سینماهای پایتخت این هفته دو روز بلیت نیم‌بها به مخاطبان خود می‌فروشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »