اردوغان تونس را ترک کرد

25/12/2019 06:41:00 ب.ظ

اردوغان #تونس را ترک کرد

تونس, اردوغان

اردوغان تونس را ترک کرد

رجب طیب اردوغان ، رئیس‌جمهور ترکیه پس از انجام تماس‌های رسمی خود در تونس این کشور را ترک کرد. - خبرگزاری آناتولی

25.12.2019تونس/ انس کاپلان/ خبرگزاری آناتولیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه پس از انجام تماس‌های رسمی خود در تونس با هواپیمای خصوصی خود این کشور را به مقصد ترکیه ترک کرد.قیس سعید، رئیس‌جمهور تونس اردوغان را بدرقه کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ارتش لبنان: ما عقب نخواهیم نشست و تظاهرکنندگان را در خیابان‌ها ترک نخواهیم کردارتش لبنان سه‌شنبه 24 دسامبر اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور با استفاده از قدرت قانونی، از ب این میگن ارتشی که حافظ ملتشه پس ارتش ما کوش؟

همراهی ملکه بریتانیا با پسر، نوه و نتیجه‌اش برای تهیه دسر کریسمسهمراهی ملکه بریتانیا با پسر، نوه و نتیجه‌اش برای تهیه دسر کریسمس ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 این سوپر ژن خوب ... از زندگی چیز دیگه ای هم میخواد ؟! کو اندرو؟ چشم بر ندارین ازش ممکنه بره به یکی دیگه تجاوز کنه.👇

سخنگوی وزارت خارجه: ایران دوستان دوران سختی را فراموش نخواهد کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه: ایران دوستان دوران سختی را فراموش نخواهد کرد ایران و روسیه روابط تاریخی دارند پس از پیروزی انقلاب بویژه در سالهای اخیر شاهد روابط ویژه با روسیه هستیم بله روابط تاریخی داریم ولی او همواره چشم ناپاک بما داشته وبیشترین تجاوز رو از همه کشورها بما کرده دم تکون دادن واسه روسیه فریبکار؟ بوی وام پنج ملیاردی به مشام میرسه

حقوق دریافتی رئیس بنیاد مستضعفان اعلام شد/فتاح: آماده‌ایم باغ‌های بنیاد را به شهرداری‌ها واگذاری کنیم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimحقوق دریافتی رئیس بنیاد_مستضعفان اعلام شد فتاح: در حال حاضر حقوق ناخالص بنده ۸ میلیون و ۴۸۲ هزار تومان است که با احتساب کسورات و مبلغ وام، حساب خالص دریافتی بنده ۶ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان است بنده هیچ قصدی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارم کاش در مورد همه امور بنیاد_مستضعفان و املاک 220 هزار هکتاری و بنیاد_علوی ( پهلوی_سابق ) با کارکردهای نامشخص هم همین قدر شفاف سازی کنند با جزئیات فعلا قصدی ندارم مگه بگه بیا mardemashreghi یکی از کاندیداها مشخص شد!

گزارش تسنیم| 3 راهکار عملیاتی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، اگر دولت بخواهد!- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش تسنیم/ ۳ راهکار عملیاتی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، اگر دولت بخواهد! با تمرکز بر ظرفیت اقتصادی کشورهای همسایه، صادرات مواد پتروشیمی و استفاده از توان صادراتی معادن می‌توان کاهش درآمدهای نفتی کشور را جبران و مشکل کسری بودجه دولت را هم حل کرد

پوتین طولانی‌ترین پل ریلی اروپا را بین روسیه و کریمه افتتاح کردولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز دوشنبه ۲۳ دسامبر پل ریلی که روسیه را به شبه جزیره کریمه متصل می‌کند افتتاح کرد. روسیه شبه جزیره کریمه اوکراین را در سال ۲۰۱۴ میلادی به خاک خود ضمیمه کرد.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه پس از انجام تماس‌های رسمی خود در تونس این کشور را ترک کرد.معترضان در میدان‌ها محافظت می‌کنند و هیچگونه تبعیضی در بازداشت یا استفاده از زور اعمال نمی‌شود.ویدئویی که از سوی مقام‌های کاخ باکینگهام منتشر شده، نشان می‌دهد که پرنس چارلز، پسر ملکه الیزابت، به همراه پرنس ویلیام نوه بزرگش و پرنس جورج نتیجه وی در حال درست کردن پودینگ‌های کریسمس هستند.خبرگزاری تسنیم ، «سید عباس موسوی» سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران و روسیه روابط تاریخی و ویژه دارند و به‌رغم فراز و نشیب‌هایی که روابط دوطرف در دوران‌های مختلف مخصوصاً در دو سده اخیر طی کرده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه در سالهای اخیر شاهد روابط ویژه با روسیه هستیم.

25.12.» وی ادامه داد: «ما عقب ننشسته و نخواهیم نشست و تظاهرکنندگان را رها نخواهیم کرد، به همان شکل که به عناصر نفوذی، اجازه خرابکاری نخواهیم داد.2019 تونس/ انس کاپلان/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه پس از انجام تماس‌های رسمی خود در تونس با هواپیمای خصوصی خود این کشور را به مقصد ترکیه ترک کرد. قیس سعید، رئیس‌جمهور تونس اردوغان را بدرقه کرد. این درحالی است که گروه‌های جنبش مردمی در رابطه با معرفی حسان دیاب به عنوان نخست وزیر به دو گروه تقسیم شدند، به طوری که جمعی از عدم شفافیت وی سخن گفته و جمعی دیگر خواستار صبر و شکیبایی تا روشن شدن روند رایزنی‌ها برای تشکیل کابینه شدند. مولود چاووش‌اوغلو وزیر خارجه، خلوصی آکار وزیر دفاع، هاکان فیدان رئیس سازمان اطلاعات ملی، فخرالدین آلتون معاون رئیس جمهور و ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اردوغان را در این سفر همراهی کردند. وی در گفت‌وگو با ایرنا اضافه کرد: برای همین هم ایران حساب روسیه و چین را از کشورهای دیگر که در برجام هستند ازجمله انگلیس و آلمان جدا کرده است.

. نکته قابل توجه این است که اکثر فراکسیون‌های مجلس پیشتر با تشکیل کابینه نجات تکنوکرات مرکب از افراد مستقل از احزاب و جریان‌های سیاسی، موافقت کرده بودند و حسان دیاب نخست وزیر انتصابی هم در جریان رایزنی‌های الزامی و غیر الزامی مجلس بر این موضوع تاکید کرده بود.