اردوغان, ایاصوفیه, چاملیجا, تقسیم, اردوغان

اردوغان, ایاصوفیه

اردوغان: ما سال گذشته با گشودن مسجد ایاصوفیه به روی نمازگزاران که از میراث اجدادمان حفاظت می‌کنیم

- خبرگزاری آناتولی

29/05/2021 09:41:00 ب.ظ

اردوغان : ما سال گذشته با گشودن مسجد ایاصوفیه به روی نمازگزاران، افتتاح مسجد بزرگ چاملیجا دو سال پیش و روز گذشته نیز با ادای اولین نماز جمعه در مسجد تقسیم نشان می‌دهیم که از میراث اجدادمان حفاظت می‌کنیم.

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: همراه با جوانان با درس گرفتن از شجاعت آلپ‌ارسلان در ملازگرد، رویای عثمان در سؤگوت، فتح استانبول توسط سلطان محمد، درایت مصطفی کمال (آتاترک) در آنکارا و محافظت از دموکراسی در 15 جولای، گام به گام به سوی ساختن یک ترکیه بزرگ و قدرتمند حرکت می‌کنیم.

المپیک توکیو؛ تیم ملی فوتبال زنان کانادا با پیروزی مقابل آمریکا به فینال رسید - BBC News فارسی آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم المپیک توکیو؛ کشتی‌گیر کوبایی چهارمین طلای پیاپی را گرفت - BBC News فارسی

- حماسه‌ای که دیروز با کمانداران خود آفریدیم را امروز با هواپیماهای بدون سرنشین، نرم افزارها، تولیدات و صادرات خود تکرار می‌کنیم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

دربار انگلستان هم طی سدۀ اخیر از همین میراث‌ شما ( تعدد زوجات،‌ پدوفیلی، برده فروشی و... و جنایت و تجاوز بدون مرز) حفاظت کرده: