اردوغان: نظر خود درباره قانون اساسی جدید را برای ارزیابی در ماه‌های اول سال آینده به ملت خود ارائه می دهیم

10/06/1400 07:26:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری أناتولی رئیس‌جمهور اردوغان: ما مصمم هستیم که نظر خود درباره قانون اساسی جدید را برای ارزیابی در ماه‌های اول سال آینده به ملت خود ارائه دهیم.

اردوغان: انتقادات علمی، قانونی، معقول، منطقی و سازنده به تصمیمات قضایی مانعی برای قوه قضائیه نیست، بالعکس به توسعه آن کمک می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آمریکا پایان حضور 20 ساله خود در افغانستان را اعلام کردآخرین هواپیمای آمریکایی لحظاتی پیش فرودگاه کابل را ترک کرده و حضور 20 ساله ایالات متحده در افغانستان پایان یافت. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا: در صورتی که طالبان به تعهدات خود عمل کنند با آنها همکاری می‌کنیموزیر خارجه آمریکا با اشاره به «جوّ امنیتی نامشخص و شرایط سیاسی» در افغانستان اعلام کرد که ایالات متحده فعلا حضور دیپلماتیک خود در کابل را متوقف و فعالیت‌های سفارتش را به دوحه قطر منتقل کرده است. ایشان لطفا بفرمایند تعهدات طالبان اصولا چه بوده است که باید به آن ها عمل کنند امریکایی ها باعث رهایی زندانیان طالبان بدون پیگرد قضایی شد. غرب توانست به طالبان مشروعیت ملی و بین‌المللی بدهد و باعث شد طالبان، تقویت پیدا کند و افغانستان به این وضع برسد.

پرداخت با بیت‌کوین؛ کدام شرکت‌ها محصولات خود را در ازای رمزارزها می‌فروشند؟تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها در صنایع مختلف از حوزه فناوری اطلاعات گرفته تا خطوط هوایی از پذیرش رمزارزها استقبال کرده‌اند و به مشتریان خود اجازه داده‌اند که از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک روش پرداخت رسمی برای خرید کالاها و خدمات آنها استفاده کنند. مشهورترین این شرکت‌ها کدامند؟

حکمتیار سیاست خود در قبال طالبان را اعلام کردرهبر حزب اسلامی افغانستان اعلام کرد که چندان مایل نیست شریک طالبان شود، اما از آنها برای تشکیل دولت جدید حمایت «بی‌قیدوشرط» می‌کند. - خبرگزاری آناتولی یک انسان هرزه وکثیف بیش نیست

بایدن از تصمیم خود برای پایان اشغال افغانستان دفاع کردرئیس جمهور آمریکا ضمن دفاع از تصمیم برای پایان حمله به افغانستان اعلام کرد امکان فروپاشی ارتش افغانستان در این مدت کوتاه غیرقابل پیش بینی بود. - خبرگزاری آناتولی دفاع بایدن، تحریفات ذهنی فاشیستی بود. آمریکا بر اساس دمکراسی جهانیسازی به خاورمیانه و افغانستان وارد شد ولی انگلستان تمام پروژه های جهانیسازی را به بن بست کشیده و آمریکا را از ماموریتهای جهانیسازی باز داشته و خوار و منفور و شکست خورده و ناموفق کرده.

چاووش‌اوغلو: روابط ترکیه و صربستان در بالاترین سطح خود قرار داردوزیر امور خارجه ترکیه گفت که روابط دو جانبه با صربستان در بالاترین سطح تاریخی خود قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی