اردوغان: با دقت در حال مطالعه برای رفع کمبودهای خط امنیتی در مرزهای جنوبی خود با عملیات جدید هستیم

14/03/1401 11:57:00 ق.ظ

اردوغان: با دقت در حال مطالعه برای رفع کمبودهای خط امنیتی در مرزهای جنوبی خود با عملیات جدید هستیم.

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: اگر تاوان سنگینی که خیانت «حوادث گزی» به جا گذاشت نبود، امروز با درآمد ملی 1.5 تریلیون دلاری در جایگاه متفاوتی قرار داشتیم.

اردوغان: تا زمانی که ما پرچم مبارزه را به اهتزاز در می‌آوریم، کسانی که می‌خواهند مانع پیشرفت ما شوند، نمی‌تواند یک وجب از خاک میهن‌مان را آلوده کنند.

اردوغان: به کسانی که همچنان با روش و ابزارهای جدید به سمت ما می‌آیند می‌گوییم، تا زمانی که آخرین عضو این ملت زنده است، هرگز نخواهید توانست سناریوهای موذیانه خود را اجرا کنید. اردوغان: می‌دانیم بازیگرانی که با آن‌ها روبرو هستیم دستاویزی بوده و کمپین‌هایی را که راه می‌اندازند پروژه‌ای بیش نیست، ما با صاحبان واقعی این پروژه‌ها مبارزه می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

اردوغان: 30 کیلومتر به سمت داخل مرز در جنوب ترکیه، منطقه امنیتی ما است. نمی‌خواهیم امنیت ما در این منطقه دچار مخاطره شود و در این راستا اقداماتی انجام خواهیم داد. اردوغان: تا زمانی که ما پرچم مبارزه را به اهتزاز در می‌آوریم، کسانی که می‌خواهند مانع پیشرفت ما شوند، نمی‌تواند یک وجب از خاک میهن‌مان را آلوده کنند.

دبیر کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان ایران با اشاره به «مراحل ساخت ۲۰۰ ساختمان شبیه برج متروپل آبادان» در تهران بر رسیدگی فوری به وضعیت این ساختمان‌ها تاکید کرد. مردم بايد خون گريه كنند موقع كه خود قاتل مياد تا به وضعيت مقتول وخانوادش رسيدگي كند. بايد اسمش به جمهوري مافيايي ايران تغيير بدهند.

کانون انبوه‌سازان: ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل در تهران در حال ساخت استدبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه در صنعت ساختمان و احداث کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست گفته در تهران ۲۰۰ ساختمان شبیه متروپل_آبادان در حال ساخت است. تهران ایمنی_ساختمان

علت انفجار در شهرستان کارون در خوزستان «در دست بررسی است»سعید کعبی فلاحیه، فرماندار کارون، به ایرنا گفت که انفجار بامداد جمعه ۱۳ خرداد در «محل دپوی زباله» در روستای قلعه کوچک کارون رخ داد و علت آن «فعلاً در دست بررسی است».

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد

دیدارهای گزینشی رئیسی در آبادان؛ وعده برخورد با خاطیان «متروپل»ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران پس از 12 روز از فروریختن ساختمان «متروپل» و سرکوب اعتراضات در آبادان با سفر به این شهر و عدم دیدار با مردم از برخورد با Iranians listen to the words of their legitimate leader ای_شاه_ایران_برگرد_به_ایران ohshahofiranreturntoiran

خارج شدن قطار از ریل در بایرن با دست‌کم چهار کشته | DW | 03.06.2022در حادثه خروج احتمالی یک قطار مسافربری از خط در جنوب بایرن علیا چند نفر کشته و ده‌ها نفر مجروح شده‌اند. جراحت ۱۶ نفر شدید گزارش شده و با توجه به آغاز تعطیلات گمان می‌رود تعدادی از سرنشینان دانش‌آموز بوده‌اند.