اردوغان: زنان ترکیه پیشتر از بسیاری از کشورهای اروپایی حق شرکت در انتخابات را کسب کرده‌اند

14/09/1400 01:03 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی اردوغان: کسانی که دموکراسی و برابری همیشه در زبانشان جاری است، در عمل نمی‌توانند حضور زنان در سیاست و عرصه عمومی را تحمل کنند. اردوغان: این نقشه راه از سوی مصطفی کمال (آتاترک) ارائه شد اما متاسفانه دولت‌های پس از وی آن را پیگیری نکردند.

اردوغان: کسانی که دموکراسی و برابری همیشه در زبانشان جاری است، در عمل نمی‌توانند حضور زنان در سیاست و عرصه عمومی را تحمل کنند. اردوغان: این نقشه راه از سوی مصطفی کمال (آتاترک) ارائه شد اما متاسفانه دولت‌های پس از وی آن را پیگیری نکردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اعمال محدودیت‌های جدید علیه زنان از سوی طالبان در بدخشاناداره امر به معروف و نهی از منکر حکومت (موقت) طالبان در شهر فیض‌آباد مرکز ولایت بدخشان از طریق بلندگو محدودیت‌های جدید به سمع باشندگان این ولایت رسانده است

رونالدو از رکورد ۸۰۰ گل عبور کرد؛ مربی منچستر از سمت خود استعفا دادکریستیانو رونالدو توانست با به ثمر رساندن دو گل در مقابل آرسنال، هشتصد و هشتصد و یکمین گل‌های دوران حرفه‌ای خود را وارد دروازه حریفان کند.

حقوق شهروندی | بی‌خبری از وضعیت نرگس محمدی با گذشت ۱۷ روز از بازداشت🔺حقوق شهروندی | بی‌خبری از وضعیت نرگس_محمدی با گذشت ۱۷ روز از بازداشت نرگس محمدی، ‌نایب رئیس و سخنگوی کانون مدافعان حقوق بشر که در دومین سالگرد آغاز اعتراضات مردم ایران در آبان ۹۸ بازداشت شد، کماکان از برقراری تماس با خانواده خود محروم است. از انفرادی زنگ نزده به شوهرش که تو خارج؟ بازجو ها هر وقت با زنشو قهر میکنن یه زنگ میزنن به این خانم اصن چرا اینو همش بازداشت میشه چرا اینو هی از همه چی محروم میکنن چرا فقط اینو شلاق میزنن که عجیبه هیچ جاشم آب نمیشه ! چرا یه گردان میفرستن اینو دستگیر کنن نه_به_خمینی_زنانه نرگس_شارلاتان نسرین_شارلاتان علینژاد_لچک

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.

درخواست سازمان‌های حقوق بشر از ماکرون برای عدم محافظت از جنایتکار جنگی سوریهسازمان‌های حقوق بشر از امانوئل مکرون خواستند تا امکان محاکمه «عبدالحمید ج» که گفته می‌شود جنایتکار جنگی است، هموار کند. - خبرگزاری آناتولی

ژنرال عبدالفتاح البرهان: ارتش سودان پس از انتخابات سال ٢٠٢٣ از سیاست کنار می‌رود🔺ژنرال عبدالفتاح البرهان: ارتش سودان پس از انتخابات سال ٢٠٢٣ از سیاست کنار می‌رود ▪️هیچ یک از نیروهای سیاسی از جمله حزب کنگره ملی به رهبری عمر البشیر نقشی در دولت انتقالی نخواهند داشت. ⬇️بیشتر بخوانید:

خبرگزاری آناتولیزنان ترکیه به عنوان حماسه سازان جنگ استقلال، پیشتر از بسیاری از کشورهای اروپایی حق شرکت در انتخابات را کسب کرده‌اند.

اردوغان: کسانی که دموکراسی و برابری همیشه در زبانشان جاری است، در عمل نمی‌توانند حضور زنان در سیاست و عرصه عمومی را تحمل کنند.

اردوغان: این نقشه راه از سوی مصطفی کمال (آتاترک) ارائه شد اما متاسفانه دولت‌های پس از وی آن را پیگیری نکردند.

اردوغان: علی‌رغم آنکه زنان ما در سال 1934 حق رای و انتخاب شدن را به دست آوردند، اما استفاده آزادانه از حقوق شان با حزب «عدالت و توسعه» آغاز شد.