اردوغان: با رشد شبکه های اجتماعی، شاهد گسترش بیشتر دروغ، اخبار ساختگی و اطلاعات نادرست هستیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: با رشد شبکه های اجتماعی، شاهد گسترش بیشتر دروغ، اخبار ساختگی و اطلاعات نادرست هستیم.

اردوغان: به دلیل انتشار چنین اخبار نادرستی از برخی شبکه‌های اجتماعی که مکانیسم کنترل موثری روی آنها وجود ندارد، زندگی میلیون ها نفر تیره شده است.

- انتشار اطلاعات نادرست از یک موضوع صرفا امنیت ملی فراتر رفته و به مساله‌ای مرتبط با امنیت جهانی تبدیل شده است. - با وجود شبکه‌های جهانی که خود را بی نیاز از پاسخگویی می‌بینند، قاطعانه به مبارزه‌مان بر اساس مکانیسم ارتباط آزاد و پاک ادامه خواهیم داد. - تاکید می‌کنیم که هیچ کس یا شرکتی فارغ از توان مالی و موقعیت بین المللی خود، نمی‌تواند فراتر از قانون باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دیکتاتورها همگی از گردش آزاد اطلاعات و افزایش آگاهی مردم میترسند عردوغان گمال_پاشا

شما می گویید : دورغ ها؟! ما و جامعه می‌گوییم : واقعیت ها!!!

برعکس! جناب سطان!! این شبکه های اجتماعی باعث میشه هر ناکسی نتونه ادعای حقوق بشر کنه! معلومه فوری رسوا میشوی. جالبه که هم خودت، هم زنت، هم پسرت، و هم دامات توسط این شبکه های اجتماعی رسوا شدید.

ما ایستاده می‌شاشیم به اردوغان و خامنه‌ای و تمامی رهبران مسلمانان احمق

دیکتاتورها همه‌شون از اینترنت و گسترش اطلاع‌رسانی ترس دارند. اردوغان_گُه_خورد

تورک های ایران طرفدار آقای اردوغان هستن لطفا به گوش ایشون برسانید با تشکر از رسانه آنادولو 🇹🇷❤️🇦🇿

اردوغان: با وجود شبکه‌های_جهانی که خود را بی نیاز از پاسخگویی می‌بینند، قاطعانه به مبارزه‌مان بر اساس مکانیسم ارتباط آزاد و پاک ادامه خواهیم داد

اردوغان: انتشار اطلاعات نادرست از یک موضوع صرفا امنیت ملی فراتر رفته و به مساله‌ای مرتبط با امنیت جهانی تبدیل شده است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تماس تلفنی بورل با عبداللهیان و دیدار مورا با گروسی همزمان با از سر گیری مذاکرات ویندر بحبوحه تلاش کشورها برای احیای برجام، مدیرمسئول روزنامه کیهان خواستار بسته شدن تنگه هرمز «به روی تمامی کشتی‌های نفتکش و حتی کشتی‌های حامل کالای تجاری و تسلیحاتی» در پاسخ به خطراتی شد که به گفته او منافع ملی ایران را تهدید می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در ایران؛ مروری بر تاریخچه رشد دلار در دولت‌های گذشته جمهوری اسلامی🔺افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در ایران؛ مروری بر تاریخچه رشد دلار در دولت‌های گذشته جمهوری اسلامی ▪️در آغاز فعالیت دولت سیزدهم قیمت دلار در مدار ۲۵ هزار تومان بود، اما بعد از ۱۰۰ روز از ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی، در مدار ۳۱ هزار تومان قرار گرفت. سید محمد حسینی پادشاه تمام دانایی❤ سانسور_ری_استارت_تاوان_دارد اقتصاد شوروی شُدن بر ایران حاکم تَشدید رکود تورمی در ایران بیداد میکند. هر ماه ک بُگذرد اگر تحریم ها توسط دولت بایدن دقیق و سَخت اجرا بشود ، رژیم جمهوری اسلامی دُچار اُفول اقتصادی بیشتر خواهد شُد. لابی رژیم باید از آمریکا اَخراج بشود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

با دفاع مجدد اردوغان از طرح کاهش نرخ بهره ارزش لیر ترکیه %2 کاهش یافتمنابع خبری اعلام کردند که در پی حمایت مجدد رجب طیب اردوغان، از طرح کاهش نرخ بهره، ارزش لیر ترکیه، بیش از 2 درصد کاهش یافت.سقوط قیمت لیر ترکیه به پایین‌ترین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شش قدم؛ 'بله، با دست گل زدم' - BBC News فارسیهفته نهم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی پر گل استقلال آغاز شد، با برد سپاهان ادامه یافت و با شکست تراکتور، گرفتن چهارمین پنالتی متوالی مس رفسنجان در چهار هفته اخیر و صدرنشینی گل‌گهر به پایان رسید.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

جمهوری اسلامی، معضلات جعلی و انسانیت‌زدایی؛ گفت‌وگو با عرفان ثابتیDehkordiMaryam عرفان خوش بر و رویی که، ریشت رو بزن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تحویل اجساد 55 سرباز کشته شده ایرانی در جنگ با عراقاجساد 55 سرباز کشته شده ایرانی در طول جنگ با عراق تحویل تهران شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »