اردوغان: از هر تلاشی که حافظ ارزش‌های سنتی فرهنگی و هنری ما باشد حمایت می‌کنیم

17/10/1400 03:38:00 ب.ظ

اردوغان: از هر تلاشی که حافظ ارزش‌های سنتی فرهنگی و هنری ما باشد حمایت می‌کنیم

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی تا آنها را به نسل بعد منتقل کنیم.

07.01.2022.این ماهی از نوع بلوفین بود که از آبهای اوما واقع در استان آئوموری صید شده بود. این ماهی در جریان حراج روز چهارشنبه به قیمت ۱۶.۸۸ میلیون ین(۱۴۵ هزار و ۵۷۰ دلار آمریکا/۱۲۸ هزار و ۷۱۶ یورو) فروش رفت. خریدار این ماهی رستوران زنجیره‌ای گینزا اونودرا(Ginza Onodera) بود که در زمینه فروش سوشی شهرت دارد و این ماهی تازه را همان روز در هشت شعبه از رستوران‌های خود عرضه کرد..این سخنگوی «متا» روز پنج‌شنبه ۱۶ دی در پاسخی مکتوب به پرسش صدای آمریکا توضیح داد: «ما متوجه شدیم که این هشتگ‌ها به اشتباه محدود شده‌اند و به‌سرعت برای رفع آن اقدام کردیم. اکنون باید بتوانید از این هشتگ‌ها به طور معمول استفاده کنید.».استان‌وایر- پایگاه خبری رویداد.

خبرگزاری آناتولی.تا آنها را به نسل بعد منتقل کنیم..اردوغان: ما صادقانه به مسئولیت خود در حفاظت از تمدن، تاریخ، فرهنگ و هنر خود و پیشبرد آنها عمل خواهیم کرد..نیروهای سایبری جمهوری اسلامی پیش از این نیز با گزارش گروهی موجب بسته شدن برخی حساب‌های کاربری و یا ایجاد محدودیت برای نوشتن درباره بعضی موضوعات شده است...

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از ماهی تُنی که در حراج توکیو ۱۴۵ هزار دلار فروش رفتنخستین حراج ماهی تُن در سال جدید میلادی صبح روز چهارشنبه در بازار ماهی تویوسو در توکیو برگزار شد و در جریان آن بالاترین قیمت پیشنهادی نصیب یک ماهی تُنِ ۲۱۱ کیلوگرمی شد.

اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا: ممنوعیت استفاده از هشتگ‌های حمایت از پرواز پی‌‌اس‌۷۵۲ برداشته شد▪️اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا درباره ایجاد محدودیت برای هشتگ‌های حمایت از خانواده‌های قربانیان پرواز PS752، ضمن عذرخواهی اذعان کرد که این محدودیت «به اشتباه» بوده و از برداشته شدن آن خبر داد من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد IWillLightACandelToo ps752justice از شما سپاسگزارم

بازجویی از مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران

هشدار آمریکا و آلمان به روسیه در مورد هر گونه حمله «احتمالی» به خاک اوکراینآمریکا و آلمان روز چهارشنبه ضمن محکوم کردن تجمع نیروهای نظامی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین هشدار دادند که نقض مجدد حاکمیت اوکراین توسط روسیه پیامدهای شدیدی به دنبال خواهد داشت.

اگر لازم باشد، زمینه انتقام سخت را از داخل خانه‌های آمریکایی‌ها فراهم می‌کنیمفرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیازی نیست ما در همه جا به صورت مباشر حضور داشته باشیم، هر جا که لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی ها را از داخل خانه‌هایشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم، بدون اینکه خودمان حضور داشته باشیم. راست ميگه سبك و سياقشون متفاوته، اونا ميزنن اينارو كتلت ميكنن ، اينا هم وايميسن از دور فحش ميدن:)

استقلال و پرسپولیس رسما از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدندکنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه ای از ابطال قطعی پروانه حرفه ای سه تیم استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان و غیبت این سه تیم در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.