اردوغان: ما می‌خواهیم بحران جهانی را با یک سیاست اقتصادی به فرصت تاریخی تبدیل کنیم

01/08/1400 05:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی اردوغان: مرتب دم از کاوالا می‌زنند، او شعبه سوروس در ترکیه است. ده سفیر به خاطر او به وزارت خارجه می‌آیند، این چه رفتار بی‌ادبانه‌ای است؟ اردوغان: مشکلات کنونی موقتی است، اما مطمئن باشید دستاوردهایی که نسل‌ها ادامه خواهد داشت، حاصل خواهد شد.

اردوغان در رابطه با اظهارات 10 سفیر در مورد کاوالا: اینها باید ترکیه را شناخته و درک کنند، مادامی که این موضوع محقق نشود باید اینجا را ترک کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد🔺وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد وزیر دفاع ایالات متحده روز جمعه ۳۰ مهر مسئولیت اخلاقی آمریکا برای کمک به کسانی که در افغانستان به نیروهای آمریکایی یاری رساندند را بااهمیت توصیف کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

حاج‌محمدی: هدف ما کاهش جمعیت کیفری زندان‌هاسترئیس سازمان زندان‌ها در بازدید از زندان بندر انزلی گفت: تعامل دوسویه زندان با مراجع قضایی و قضات، باید بیش از گذشته افزایش یابد تا فرآیند اصلاح مجرمان با انجام برنامه‌های فرهنگی و ارتقای برنامه‌های اشتغال‌زایی جدی‌تر دنبال شود.

سقوط بی‌سابقه ارزش لیر ترکیه مقابل دلار آمریکاارزش لیر ترکیه که این روزها سقوط تاریخی خود را طی می‌کند، امروز دوباره با سقوط بی‌سابقه‌ای به رکورد 9.47 لیر مقابل هر دلار آمریکا رسید.پیش‌تر ارزش لیر

اردوغان سفرای 10 کشور از جمله آمریکا، فرانسه و آلمان را به اخراج از ترکیه تهدیدرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد از بیانیه ده کشور غربی که از این کشور خواسته بودند پرونده تاجر زندانی این کشور را به صورت عادلانه بررسی کند،

شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شودرییس‌جمهور در بازدید از بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی: شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شود ملت ایران مشکلاتشون مشخصه ،این همه سفر برای چیه ،دنبال مادرت می گردی؟ با شناخت شیخ طوطی وشیخ سفی مشکل حله

شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شودآیت‌الله رئیسی در بازدید از بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی: شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شود احسنت ایشون تا دو ماه پیش حجت السلام بودن! چی شده که یهو ایت الله شدن! البته هرچه در این دنیا هست همه ایت خدا هستند... البته سوتی هم کم ندادند آقای دکتر

خبرگزاری آناتولیما می‌خواهیم این بحران جهانی را با یک سیاست اقتصادی به فرصت تاریخی تبدیل کنیم که باعث تشویق سرمایه‌گذاران، افزایش تولید و تقویت اشتغال شود.

اردوغان: مرتب دم از کاوالا می‌زنند، او شعبه سوروس در ترکیه است. ده سفیر به خاطر او به وزارت خارجه می‌آیند، این چه رفتار بی‌ادبانه‌ای است؟

اردوغان: مشکلات کنونی موقتی است، اما مطمئن باشید دستاوردهایی که نسل‌ها ادامه خواهد داشت، حاصل خواهد شد.

اردوغان در رابطه با اظهارات 10 سفیر در مورد کاوالا: اینها باید ترکیه را شناخته و درک کنند، مادامی که این موضوع محقق نشود باید اینجا را ترک کنند.

اردوغان: کسانی که می‌گویند در تلاش هستند ترکیه را به دردسر دیپلماتیک و اقتصادی بیندازند و بدین صورت دولت را تغییر دهند، قصد حفاظت از منافع کشور را ندارند.