اردوغان: بدون هیچ تبعیضی بین مردم کشورهای آفریقایی، از آن‌ها حمایت می‌کنیم

26/07/1400 05:15:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان, رجب طیب اردوغان، رئيس‌جمهور ترکیه

اردوغان : بدون هیچ تبعیضی بین مردم کشورهای آفریقایی، از آن‌ها حمایت می‌کنیم

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیرجب طیب اردوغان، رئيس‌جمهور ترکیه: رویکرد اوریانتالیستی غرب نسبت به قاره آفریقا را نمی‌پذیریم. بدون هیچ تبعیضی بین مردم کشورهای آفریقایی، از آن‌ها حمایت می‌کنیم.اردوغان: ما مدافع این موضوع هستیم که سرنوشت بشریت را نمی‌توان و نباید به دست شماری از کشور‌های غالب در جنگ‌جهانی دوم واگذار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

نفت داعش را چه کسی مفت میخرید و در بازار سیاه میفروخت? لشگرکشی به لیبی و سوریه و ارمنستان هم واسه رضای خدا بوده? امیدوارم همون بلایی که بر سر مردم سوریه آوردید بر سر مردم خودتون بیاد🙌 اردوغان: ما مدافع این موضوع هستیم که سرنوشت بشریت را نمی‌توان و نباید به دست شماری از کشور‌های غالب در جنگ‌جهانی دوم واگذار کرد

طغیان مجدد کرونا در برخی استان‌ها / نامه‌نگاری بدون پاسخ درباره علت انحلال تیم واکنش سریعاستاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رییس سابق تیم واکنش سریع کووید، با ابراز نگرانی از انحلال تیم واکنش سریع کووید و همچنین برخی طغیان‌های مجدد بیماری در برخی استان‌ها، گفت: بنابراین گمانه‌زنی از آغاز پیک ششم داریم اما نمی‌دانیم کانون‌های آن کدام مناطق است و چه باید کرد.

مقتدی صدر: دولت طالبان اجازه بدهد شیعیان خودشان از جانشان محافظت کنندرهبر جریان صدر عراق از دولت طالبان خواست اگر قادر به حمایت از شیعیان نیست بگذارد خودشان برای حمایت از جانشان قبل از وقوع جنگ طایفه‌ای تلاش کنند. خود فروخته اینها ازنسل ابوموسی الشعری هستند

توسعه روز افزون روابط ترکیه با کشورهای آفریقاییترکیه روابط دیپلماتیک خود با کشورهای آفریقایی را تقویت کرده و تا کنون 43 سفارتخانه در سراسر این قاره افتتاح کرده است. - خبرگزاری آناتولی

ائتلاف: دو پهپاد انفجاری شلیک‌شده حوثی‌ها به‌سوی منطقه جنوبی سعودی سرنگون شدائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از سرنگونی دو فروند پهپاد انفجاری که توسط شبه‌نظامیان حوثی به سوی منطقه جنوبی سعودی پرتاب شده بود، خبر داد.ائتلاف،

آغاز سفر وزیر دفاع آمریکا به کشورهای حاشیه «دریای سیاه»وزیر دفاع آمریکا از امروز سفر خود به کشورهای حاشیه دریای سیاه را قبل از شرکت در نشست وزرای دفاع ناتو در بلژیک آغاز کرده است. کون لَقّش!

همه چیز درباره 'دوز سوم'یک متخصص ویروس‌شناسی با بیان اینکه دو تا چهار هفته پس از تزریق دوز دوم واکسن، بدن به بالاترین حد ایمنی می‌رسد، گفت: آنتی بادی ناشی از واکسن‌ها معمولا تا ۶ ماه دوام دارد و پس از آن به تدریج میزان آنتی بادی در بدن کاهش می‌یابد. چرا راستش را نمی گید که سینو فارم چینی به درد نخور است . کلی پول به چین دادید و حالا هیچ . روز از نو روزی از نو .

18.دکتر حمید سوری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شرایط کرونا در کشور تاحدودی نگران کننده است، گفت: برخی طغیان‌ها در برخی استان‌ها رخ داده است و رعایت پروتکل‌ها کاهش یافته است و این درحالیست که طی دو تا سه هفته گذشته مسافرت‌های درون مرزی و برون مرزی زیادی شکل گرفته است و علی‌رغم اینکه بر بحث واکسیناسیون مانور داده می‌شود و شاهد افزایش تیراژ واکسیناسیون هستیم، ولی هنوز زود است که بخواهیم درباره شرایط عادی اپیدمی صحبت کنیم یا فکر کنیم می‌توان جشن پایان اپیدمی گرفت.به گزارش ایسنا، به نقل از سایت عراقی موازین نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در بیانیه‌ای گفت: بعد از عقب نشینی نیروهای اشغالگر از افغانستان نیروهای طالبان حکومت را در دست گرفتند.ترکیه روابط دیپلماتیک خود با کشورهای آفریقایی را تقویت کرده و تا کنون 43 سفارتخانه در سراسر این قاره افتتاح کرده است.

10.2021 خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئيس‌جمهور ترکیه : رویکرد اوریانتالیستی غرب نسبت به قاره آفریقا را نمی‌پذیریم.‌ این اپیدمیولوژیست درباره علت قرمز بودن شهرستان‌های نوار غربی کشور، اظهار کرد: رنگ شهرها بر اساس میزان بیمار بستری ذکر می‌شود و نه بر اساس شاخص‌های دیگر تعیین خطر؛ در اپیدمی‌ها خطر تابع تعداد موارد بستری نیست، بلکه تابع متغیرهای دیگری هم هست که متاسفانه در رنگ‌بندی شهرهای کشور لحاظ نمی‌شود؛ بنابراین خیلی نمی‌توان رنگ‌بندی شهرها را مبنای قضاوت قرار داد که کدام شهرها وضعیت پرخطر یا کم خطری دارند. بدون هیچ تبعیضی بین مردم کشورهای آفریقایی، از آن‌ها حمایت می‌کنیم. وی گفت: من از کشورهای سازمان همکاری اسلامی به ویژه پاکستان، قطر و عربستان و ایران می‌خواهم برای رفع مشکلات شیعیان با روش‌هایی که از نظرشان مناسب است، وارد مداخله شوند. اردوغان: ما مدافع این موضوع هستیم که سرنوشت بشریت را نمی‌توان و نباید به دست شماری از کشور‌های غالب در جنگ‌جهانی دوم واگذار کرد. از طرفی متاسفانه در مناطق مرزی کنترل بهداشتی به خوبی صورت نمی‌گیرد و رعایت پروتکل‌ها در این شهرها نسبت به میانگین کشوری پایین‌تر است و طبیعی است که زمینه برای آغاز اپیدمی و آغاز پیک ششم در این استان‌ها فراهم شود. اردوغان: هنوز کسانی هستند که نمی‌توانند دستاوردهای مردم افریقا در زمینه‌های استقلال، آزادی و برابری را بپذیرند. با اقداماتی که در چارچوب این سیاست‌ها انجام شد، ترکیه تعداد سفارت‌های خود در این قاره که تا پیش از سال 2009 تنها در 12 کشور بود را به 43 کشور افزایش داد.

اخیرا شاهد تکرار این سوء‌هاضمه هستیم. معیارهای رنگ‌بندی‌ کرونایی شهرها صحیح نیست او درباره معیارهای رنگ‌بندی‌ کرونایی شهرها، تصریح کرد: معیار فعلی صحیح نیست و ما هم پیشنهاداتی مطرح کردیم اما متاسفانه توجه چندانی به پیشنهادات نمی‌شود. .