اردوغان: ترکیه نه حق کسی را غصب می‌کند و نه اجازه می‌دهد کسی حقش را چپاول کند

10/06/1399 09:06:00 ب.ظ

اردوغان درباره تحولات مدیترانه_شرقی گفت ترکیه نه حق کسی را غصب می‌کند و نه اجازه می‌دهد کسی حقش را چپاول کند

- خبرگزاری آناتولی استانبول/خبرگزاری آناتولی اردوغان: به کسانی که به تحریک استعمارگرانی که تا گذشته‌ای نه چندان دور چپاولگری می‌کردند می‌خواهند علیه ترکیه اقداماتی انجام دهند توصیه می‌کنم تا کمی تاریخ بخوانند.

اردوغان: امسال منتظر دریافت اخبار خوب از دریاهای کشورمان هستیم؛ کشف 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در دریای سیاه نشانه پر برکت بودن آبهای سرزمینمان است.

. به هیچ وجه اجازه راهزنی و تاراج در دریای مدیترانه و اژه را نخواهیم داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

قرار است وام بگیریم نه صدقه!کمتر کسی است که درگیر کارهای اداری شده باشد و خاطره‌اش خوش از طی کردن این پروسه داشته باشد. به طوری که در انجام هر کار اداری، از آغاز خود را برای گذراندن روندی طاقت‌فرسا آماده می‌کنیم. ولی مشکل زمانی حادتر می‌شود که فرد مراجعه‌کننده با معضلات اضافه‌تری هم رو به رو باشد، مشکلاتی شبیه مشکلات تئاتری‌ها در دوران کرونایی، بیکاری و بی‌پولی و سردرگمی.

وزیر خارجه آمریکا: رژیم جمهوری اسلامی نه تنها برای مردم ایران، بلکه برای خاورمیانه و کل جهان، خطرناک است🔺وزیر خارجه آمریکا: رژیم جمهوری_اسلامی نه تنها برای مردم ایران، بلکه برای خاورمیانه و کل جهان، خطرناک است ⚡️حساب کاربری وزارت خارجه ایالات متحده در توئیتر یکشنبه اقدام به بازنشر بخشی از یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی اخیر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، کرد.

اردوغان قهرمانی تیم ملی زنان ترکیه در جام ملت‌های والیبال جوانان اروپا را تبریک گفت

«کشتار شارلی ابدو»؛ چهارده متهم بعد از ۵ سال در پاریس محاکمه می‌شوندقاضی پرونده اجازه فیلمبرداری از جلسه دادگاه برای «ثبت در تاریخ» را داده است.

کرونا در ترکیه؛ شهرداران آنکارا و استانبول دولت را به پنهانکاری در انتشار آمارها متهم کردندشهرداران آنکارا و استانبول اعلام کردند آمارهای مرگ و میری که هر کدام بطور جداگانه از شهرهای محل فعالیتشان دریافت کرده‌اند، به تنهایی با آمارهایی که دولت از مرگ و میر این بیماری در سراسر ترکیه اعلام کرده، تقریبا برابری می‌کند.

پیام اردوغان به مناسبت ماه محرم و روز عاشورارئیس‌جمهور ترکیه طی پیامی روز عاشورا و شهادت حضرت حسین را تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی