اردوغان: ترکیه نه حق کسی را غصب می‌کند و نه اجازه می‌دهد کسی حقش را چپاول کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوغان درباره تحولات مدیترانه_شرقی گفت ترکیه نه حق کسی را غصب می‌کند و نه اجازه می‌دهد کسی حقش را چپاول کند

اردوغان: به کسانی که به تحریک استعمارگرانی که تا گذشته‌ای نه چندان دور چپاولگری می‌کردند می‌خواهند علیه ترکیه اقداماتی انجام دهند توصیه می‌کنم تا کمی تاریخ بخوانند.

اردوغان: امسال منتظر دریافت اخبار خوب از دریاهای کشورمان هستیم؛ کشف 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در دریای سیاه نشانه پر برکت بودن آبهای سرزمینمان است.اردوغان: کشتی اوروچ‌رئیس به فعالیت‌های اکتشافی خود در مدیترانه شرقی ادامه می‌دهد و ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک از این منطقه خبرهای خوب دریافت خواهیم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قرار است وام بگیریم نه صدقه!کمتر کسی است که درگیر کارهای اداری شده باشد و خاطره‌اش خوش از طی کردن این پروسه داشته باشد. به طوری که در انجام هر کار اداری، از آغاز خود را برای گذراندن روندی طاقت‌فرسا آماده می‌کنیم. ولی مشکل زمانی حادتر می‌شود که فرد مراجعه‌کننده با معضلات اضافه‌تری هم رو به رو باشد، مشکلاتی شبیه مشکلات تئاتری‌ها در دوران کرونایی، بیکاری و بی‌پولی و سردرگمی.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: رژیم جمهوری اسلامی نه تنها برای مردم ایران، بلکه برای خاورمیانه و کل جهان، خطرناک است🔺وزیر خارجه آمریکا: رژیم جمهوری_اسلامی نه تنها برای مردم ایران، بلکه برای خاورمیانه و کل جهان، خطرناک است ⚡️حساب کاربری وزارت خارجه ایالات متحده در توئیتر یکشنبه اقدام به بازنشر بخشی از یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی اخیر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان قهرمانی تیم ملی زنان ترکیه در جام ملت‌های والیبال جوانان اروپا را تبریک گفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«کشتار شارلی ابدو»؛ چهارده متهم بعد از ۵ سال در پاریس محاکمه می‌شوندقاضی پرونده اجازه فیلمبرداری از جلسه دادگاه برای «ثبت در تاریخ» را داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ شهرداران آنکارا و استانبول دولت را به پنهانکاری در انتشار آمارها متهم کردندشهرداران آنکارا و استانبول اعلام کردند آمارهای مرگ و میری که هر کدام بطور جداگانه از شهرهای محل فعالیتشان دریافت کرده‌اند، به تنهایی با آمارهایی که دولت از مرگ و میر این بیماری در سراسر ترکیه اعلام کرده، تقریبا برابری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام اردوغان به مناسبت ماه محرم و روز عاشورارئیس‌جمهور ترکیه طی پیامی روز عاشورا و شهادت حضرت حسین را تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »