اردوغان: باید مسئله رسیدگی به کشورهای در حال توسعه و بحران پناهجوبان در اولویت باشد

24/09/1399 05:19:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور ترکیه سازمان همکاری اقتصادی با اولویت‌ دادن به مسئله کشورهای در حال توسعه و پناهندگان و آوارگان فعالیت‌های خود را پیش ببرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ترکیه سازمان همکاری اقتصادی با اولویت‌ دادن به مسئله کشورهای در حال توسعه و پناهندگان و آوارگان فعالیت‌های خود را پیش ببرد. - خبرگزاری آناتولی 14.12.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه درپیامی ویدئویی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) اظهار داشت: همکاری بین المللی باید با اولویت‌ دادن به مسئله کشورهای در حال توسعه و پناهندگان و آوارگان فعالیت‌های خود را پیش ببرد. من معتقدم سازمان همکاری اقتصادی و توسعه باید در این زمینه نقش موثرتری داشته باشد.

وی افزود: ترکیه از ابتدای تاسیس این سازمان عضو آن بود، ترکیه در راستای توسعه و رشد اقتصادی، افزایش رفاه و اشتغال با این سازمان همکاری دارد. ما نقش موثر و موفقی در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه داریم و با عملکرد موفق این را اثبات کرده‌ایم.

اردوغان تاکید کرد: پاندمی کرونا ثابت کرد که دنیا چقدر شکننده است و ما انسان‌ها چقدر به یکدیگر نیاز داریم. ترکیه در این دوره اقدامات لازم برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از اختلال در فعالیت اقتصادی را انجام داده‌است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>