اردوغان: اختلاف غیرقابل حلی با اروپا، آمریکا، روسیه، چین و کشورهای منطقه نداریم

06/10/1399 02:42:00 ب.ظ

اردوغان: ترکیه قطعا در معماری سیاسی و اقتصادی جدید جهانی به جایگاهی شایسته دست خواهد یافت

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان٬ رئیس جمهور ترکیه: ترکیه قطعا در معماری سیاسی و اقتصادی جدید جهانی به جایگاهی شایسته دست خواهد یافت. - با وجود بی خبری و عدم درک برخی‌ها از ظرفیت‌ها و توانایی‌های کشورمان٬ به اهداف 2023 خود دست خواهیم یافت.

با اعتقاد به اینکه بزرگترین غرور و سیاست٬ خدمت شبانه‌روز به مردم است٬‌ تلاش می‌کنیم. توقف نکرده و تا رسیدن به پیروزی نهایی به راه خود ادامه خواهیم داد.

- ما مصمم هستیم که با تسریع در اصلاحات ساختاری و شکستن مثلث شرور بهره، ارز و تورمی که سعی می‌کنند ما در آن حبس کنند، یک سیستم تولید و اشتغال محور راه‌اندازی کنیم. - امیدوارم همانطور که به ملت خود وعده داده‌ایم٬ سال 2021 سال اصلاحات دموکراتیک و اقتصادی در ترکیه باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اردوغان: اختلاف غیرقابل حلی با اروپا، آمریکا، روسیه، چین و کشورهای منطقه نداریم رئيس‌جمهور اردوغان: امیدوارم همانطور که به ملت خود وعده داده‌ایم٬ سال 2021 سال اصلاحات دموکراتیک و اقتصادی در ترکیه باشد. اردوغان: ما مصمم هستیم که با تسریع در اصلاحات ساختاری و شکستن مثلث شرور بهره، ارز و تورمی که سعی می‌کنند ما در آن حبس کنند، یک سیستم تولید و اشتغال محور راه‌اندازی کنیم.