اردوغان: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را تقویت می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری ترکیه تصریح کرد: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را که در حال مبارزه با گروه‌های تروریستی، باندهای مسلح و دزدان دریایی است، تقویت می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه که در چارچوب سفرهای رسمی به کشورهای آفریقایی در نیجریه حضور دارد، در نشست مشترک مطبوعاتی با محمد بخاری همتای نیجریه‌ای وی گفت: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را که در حال مبارزه با گروه‌های تروریستی، باندهای مسلح و دزدان دریایی است، تقویت می‌کنیم.

اردوغان با اشاره به ارتقای حجم تجاری دو کشور به سطح دو میلیارد دلار گفت: به تبادل اطلاعات لازم در مورد فعالیت‌های غیرقانونی گروه تروریستی فتو در نیجریه با مقامات این کشور ادامه می‌دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را تقویت می‌کنیماردوغان: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را تقویت می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور نیجریه: با ترکیه در زمینه‌های انرژی، صنایع دفاعی، معدن و هیدروکربن توافقنامه امضا کردیمرئیس جمهور نیجریه: با ترکیه در زمینه‌های انرژی، صنایع‌دفاعی، معدن و هیدروکربن توافقنامه امضا کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقابله با مهاجران؛ لهستان هزاران نیروی نظامی روانه مرز بلاروس کردمقامات لهستان از افزایش نیروهای خود در مرز مشترک با بلاروس برای مقابله با مهاجران غیرقانونی خبر داد. نهایتا منجربه شکست سنگین لهستان خواهد شد.. مهاجرت گسترده و عظیم پناهجویان به اروپا،کاملا اجتناب ناپذیر ... و دلیلش هم سیاستهای ریاکارانه و فتنه انگیزانه اروپایی هاست .. که من از نزدیک شاهد بودم ..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشنهاد روسیه برای همکاری نظامی با ایران در امور افغانستانوزیر دفاع روسیه اعلام کرد که می‌توانند با تهران در مسئله افغانستان مانند سوریه همکاری نظامی داشته باشند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سویلو: در مبارزه با تروریسم با ایران همکاری داریموزیر کشور ترکیه پس از دیدار با همتای ایرانی خود در سفر به تهران گفت دو کشور در مبارزه با تروریسم و گروه تروریستی پ.ک.ک همکاری دارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«فقط یک شب با ادل»؛ اپرا وینفری با خواننده سرشناس بریتانیایی گفت وگو می‌کند🔺 «فقط یک شب با ادل »؛ اپرا وینفری با خواننده سرشناس بریتانیایی گفتگو می‌کند ▪ مصاحبه اپرا با شاهزاده هری و همسرش مگان مرکل، که تقریبا ساختار مشابهی با این برنامه داشت، از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی سال‌های اخیر بود. ⬇ بیشتر بخوانید: وهو چه اتفاق بزرگی !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »