اردوغان: اقتصاد ترکیه به سرعت به سمت جایگاهی که شایسته آن است حرکت می‌کند

05/07/1400 08:01 ب.ظ

اردوغان: اقتصاد ترکیه به سرعت به سمت جایگاهی که شایسته آن است حرکت می‌کند اردوغان (توافق پاریس): روند تصویب این توافق را تا نشست اقلیمی گلاسگو در نوامبر به اتمام خواهیم رساند.

اردوغان (توافق پاریس): روند تصویب این توافق را تا نشست اقلیمی گلاسگو در نوامبر به اتمام خواهیم رساند.

اردوغان: اقتصاد ترکیه با پشت سر گذاشتن شرایط همه‌گیری کرونا و برخی مشکلاتی که قبلاً تجربه کرده به سرعت به سمت جایگاهی که شایسته آن است حرکت می‌کند. اردوغان: تمام برنامه‌های توسعه بلند مدت و میان مدت خود را در چارچوب تحول ساختاری مورد نیاز انقلاب توسعه سبز تهیه و اجرا خواهیم کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: بودجه ترکیه برای حمایت اجتماعی را از 2 میلیارد به 69 میلیارد لیر رساندیم

اخذ تست کرونا از زوار اربعین به محض بازگشت به کشوردبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به روند اعزام زوار حسینی به کربلای معلی، تمهیدات بازگشت به کشور را اعلام و تاکید کرد که امکانات حمل‌ونقل و پذیرایی برای زوار در هنگام بازگشت از مرزها فراهم است و تست کرونا نیز از همه گرفته شده و افراد مشکوک قرنطینه خواهند شد. ملتی که خوشبختی و سعادت خویش را در 1400 سال پیش جستجو میکند لایق همین منجلاب اسلامی است که درش گیر کرده است.

انتقال پیکر علامه حسن‌زاده به 'ایرا' به وسیله بالگردانتقال پیکر علامه حسن‌زاده به 'ایرا' به وسیله بالگرد فرماندار ویژه آمل از انتقال پیکر مطهر علامه حسن‌زاده آملی به زادگاهشان در ' ایرا' خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم از حضور در این روستا، خودداری کنند

تجمع مردمی در اعتراض به تجاوز یک گروه چند نفره به زنان در سردشت

پیام تبریک وزیر ورزش به زنان فوتبالیست پس از صعود به جام‌ملت‌های آسیاحمید سجادی راهیابی تیم ملی فوتبال زنان ایران به جام ملت های آسیا را که برای اولین بار رخ داده است، تبریک گفت.

لاوروف در توجیه تاخیر ایران برای بازگشت به مذاکرات: دولت رئیسی «به تازگی» شکل گرفته استدر حالی که آمریکا طی ماه‌های گذشته بارها از ایران خواسته است به نقض تعهدات هسته‌ای خود پایان دهد و برای احیای توافق برجام به میز مذاکرات برگردد، وزیر خارجه روسیه از دولت ایالات متحده خواست رویکرد «فعالانه‌تری» را برای حل اختلاف‌ها با جمهوری اسلامی در پیش بگیرد. مگه شما برجام رو پاره نکردید؟ آخه بی پدرها! مگر این ترامپ صد پدر نبود که از برجام خارج شد؟ وقاحت هم حدی داره! امریکا اول تعهداتش رو انجام بده بعد ادعای برادری کنه هرگوهی ک بهت میدن نخور بخاطر خایه مالیه امریکاییا