اردوغان: تا کنون برای 136 کشور و 4 سازمان بین‌المللی لوزام پزشکی ارسال کردیم

31/04/1399 03:24 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی - طی دو سال اخیر بیش از 234 هزار عملیات علیه گروه تروریستی پ.ک.ک که بیش از 224 هزار آن در مناطق روستایی و بالغ بر 10 هزار مورد آن در مناطق شهری صورت گرفته، انجام داده‌ایم. - طی عملیات‌های مبارزه با تروریسم 2 هزار و 354 تروریست از پای درآمدند.

بدین ترتیب شمار تروریست‌های موجود در داخل کشور به 400 تن کاهش یافت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: مدعیان دموکراسی در کشورهای‌شان به انتخابات در سوریه واکنش نشان نمی‌‌دهند. سوری‌ها نیز با زور و تحت فشار رای داده‌اند. اردوغان: مردم سوريه از هزار سال پیش تاکنون همسایه و برادر ما بوده‌اند. بنابراین تا تحقق آرامش، امنیت و آزادی در این کشور خواهیم ماند اردوغان: هدف ما گشایش دست‌کم 10 هزار شرکت جدید میلیارد دلاری در کشورمان تا چشم‌انداز 2023 است.

اردوغان: موجب عقب‌نشینی کودتاگرانی که امنیت لیبی را تهدید می‌کردند، شدیم. تحولات اخیر را پی‌گیری‌ می‌کنیم، به کسی اجازه هوس پروری نخواهیم داد

کاهش۴ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزرکاهش۴ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم رگبارهای پراکنده در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری در سواحل دریای خزر کاهش دمای ۴ تا ۶ درجه‌ای خواهیم داشت.

از'#اعدام_ نکنید' تا انتخابات ۸۸؛ ایران در جهان توییتریتأیید حکم اعدام سعید تمجیدی، محمد رجبی و امیر حسین مرادی، سه جوان شرکت‌کننده در تظاهرات آبان سال گذشته، اعتراض بی‌سابقۀ کاربران شبکه‌های اجتماعی را در پی داشته، به گونه‌ای که تا کنون نوشته‌های حاویِ 'اعدام_ نکنید' نزدیک به ده میلیون بار توئیت و بازتوئیت شده است. این امر نه تنها واکنش سیاستمداران غربی در مخالفت با این احکام را برانگیخت بلکه سخنگوی دولت ایران را هم مجبور به واکنش کرد.

روسیه: امیدواریم تا پایان سال ۲۰۰ میلیون نمونه واکسن کرونا تولید کنیممسکو در حالی از احتمال تولید ۲۰۰ میلیون نمونه از واکسن بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» تا پایان سال سخن می‌گوید که بریتانیا، آمریکا و کانادا روز پنجشنبه گذشته اداره‌های اطلاعاتی روسیه را به دخالت در حمله‌ای سایبری که هدف آن سرقت نتیجه تحقیقات درباره تولید واکسن ویروس جدید کرونا بود متهم کردند.

نهضت فرزندآوری علی خامنه‌ای؛ از قربان صدقه هواداران تا اخبار جعلی

امید سازمان جهانی بهداشت به عرضه واکسن کرونا تا سال ۲۰۲۱ | DW | 20.07.2020ویروس جدید کرونا همچنان جهان را در چنگ خود دارد و دانشمندان و پژوهشگران سخت در تلاش یافتن واکسنی برای آن هستند. طبق ارزیابی سازمان جهانی بهداشت، واکسن کرونا در بهترین حالت در تابستان سال آینده عرضه خواهد شد.

رونمایی چین از یک سند ادعایی جدید؛ افسانه‌های پکن از کرونا تا هنگ کنگ

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه(در مبارزه با کرونا) تا کنون برای 136 کشور و 4 سازمان بین‌المللی لوزام پزشکی ارسال کردیم.- در دوره 180 روزه که شامل دوران پاندمی نیز می‌شود، 93 درصد از 2 هزار و 384 برنامه اصلی را به انجام رساندیم.

- طی دو سال اخیر بیش از 234 هزار عملیات علیه گروه تروریستی پ.ک.ک که بیش از 224 هزار آن در مناطق روستایی و بالغ بر 10 هزار مورد آن در مناطق شهری صورت گرفته، انجام داده‌ایم.

- طی عملیات‌های مبارزه با تروریسم 2 هزار و 354 تروریست از پای درآمدند. بدین ترتیب شمار تروریست‌های موجود در داخل کشور به 400 تن کاهش یافت.

- موجب عقب‌نشینی کودتاگرانی که امنیت لیبی را تهدید می‌کردند، شدیم. تحولات اخیر را پی‌گیری‌ می‌کنیم، به کسی اجازه هوس پروری نخواهیم داد.