اردوغان (حق مالکیت معنوی واکسن‌ کرونا): علم، دارایی مشترک تمام بشریت است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اردوغان (در مورد واکسن داخلی): ما در زمینه استفاده از آن‌ها نه تنها در داخل کشور بلکه در سراسر جهان در صورت دریافت تقاضا، اعلام آمادگی کردیم.اردوغان (مالکیت معنوی واکسن‌ کرونا): در مورد یک موضوع مربوط به سلامت انسان، اتخاذ رویکردی بر این اساس که ما ساختیم و به هیچ کس نمی‌دهیم، اشتباه است.

اردوغان درباره افطار با نمایندگان جامعه اقلیت‌ ترکیه: به طور مستقیم فرصت شنیدن مشکلاتشان را پیدا کردم. اردوغان در مورد ساخت واکسن داخلی: هم اکنون در این زمینه تلاش زیادی در کشور‌مان انجام می‌شود. به امید خدا تا ماه سپتامبر، اکتبر واکسن داخلی آماده استفاده خواهد شد. اردوغان: در حوزه سیاست خارجی، ترکیه کشوری نیست که نیاز داشته باشد برخی برای او خط‌مشی تعیین کنند، بالعکس کشوری است که با قامت استوار ایستاده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمایت دولت بایدن از لغو حق مالکیت معنوی واکسن‌های کرونا؛ موافقان و مخالفان چه می‌گویند؟حمایت دولت بایدن از لغو حق مالکیت معنوی واکسن‌های کرونا؛ موافقان و مخالفان چه می‌گویند؟ نماینده تجاری ایالات متحده آمریکا عصر چهارشنبه اعلام کرد که دولت پرزیدنت بایدن از لغو حق مالکیت معنوی فرمول ساخت واکسن ضد ویروس کووید-۱۹ حمایت می‌کند. حرکتی بی معنا و احمقانه. فرمول ساخت واکسن را مودرنا از سال پیش آزاد گذاشته. اما هیچ شرکت دیگری نتوانسته از این فرمول برای تولید واکسن استفاده کند. مشکل در تولیدست نه فرمول! نزدیک سیزده بدر هم نیستیم والا می گفتیم دروغ ۱۳
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاپ فرانسیس از لغو حق مالکیت معنوی واکسن‌های کرونا حمایت می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اگر خودش ساخته بود چی؟ این کلاش خودش را صاحب حق مالکیت معنوی مسیحیت می دونه و با پول مسیحی های معتقد عصای مرصع بدست می گیره در حالیکه مسیح فرمود پوشش شما از یک جنس پارچه باشه 😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: کسی حق ندارد روحیه رزمنده خط مقدم دیپلماسی را تضعیف کندرئیس جمهور استقلال ، امنیت و آزادی امروز و فردای کشور را ره آورد خون شهدای بزرگوار و آثار و فداکاری همه ایثارگران دانست و گفت: همه جامعه وامدار و مدیون شهدا اعم از شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان سلامت و خانواده معظم آنان هستند و خدمت به این عزیزان وظیفه و بزرگترین افتخار دولت و همه مسئولان کشور است. اونی که در آغاز مذاکرات گفت خزانه خالیه رزمنده خط مقدم دیپلماسی را خلع سلاح کرد ! رهبری و ریاست جمهوری وشورای نگهبان و خبرگان و مصلحت نظام ونهادهای مذهبی کم بود ؟! میدان هم اضاف شد ؟! لطفا این آخر کاری یخورده استراحت کن خسته شدی این ۸ سال؛فکر خودتم باش لعنتی... من نمیفهمم آخه این همه انرژی از کجا میاد،اگه بهت ایمان نداشتم شک نکن میگفتم که دوپینگ میکنی...!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یگانگی میدان و دیپلماسی همواره ما را از کوره‌راه‌ها دور کرده و در بزرگراه نظام قرار داده است/ کسی حق ندارد روحیه رزمنده خط مقدم دیپلماسی را تضعیف کندرئیس جمهور استقلال ، امنیت و آزادی امروز و فردای کشور را ره آورد خون شهدای بزرگوار و آثار و فداکاری همه ایثارگران دانست و گفت: همه جامعه وامدار و مدیون شهدا اعم از شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان سلامت و خانواده معظم آنان هستند و خدمت به این عزیزان وظیفه و بزرگترین افتخار دولت و همه مسوولان کشور است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »