ارثیه مارادونا فرزندانش را به جان هم خواهد انداخت؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارثیه مارادونا فرزندانش را به جان هم خواهند انداخت؟

اما از آنجایی که خبری از وصیت‌نامه نیست، روزنامه‌نگاران و کارشناسان حقوقی آرژانتینی می‌گویند تقسیم ارث او کار چندان آسانی نخواهد بود. آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند یک کشمکش طولانی مدت در دادگاه شکل بگیرد و در حالی که اعضای خانواده به جان هم افتاده‌اند و وکلا می‌کوشند ارزش واقعی دارایی‌هایش را محاسبه کنند، سر و کله تست‌های دی‌ان‌ای و فرصت‌طلبانی که ادعا می‌کنند فرزند او هستند هم پیدا شود.

اما مارادونا در نهایت قبول کرد که ۶ فرزند دیگر هم دارد. او در اواسط دهه ۲۰۱۰ میلادی بعد از دعوای حقوقی با دو زن که با آن‌ها خارج از ازدواج رابطه داشت، پذیرفت دیه‌گو جونیور و خانا از پوست و گوشت خودش هستند.مارادونا از همسر سابق خود کلودیا ویافانیه دو دختر به نام‌های دالما و جیانینا داشت هیچ گزارش جامعی از ثروت مارادونا وجود ندارد اما رسانه‌ها برای تخمین ارزش دارایی‌های او از دو روش استفاده کرده‌اند.طبق یکی از برآورد‌هایی که به طور گسترده در رسانه‌های آرژانتینی مطرح شده، ارزش ارثیه مارادونا ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار است. این رقمی است که خولیو چیاپه‌تا، روزنامه‌نگار ورزشی آرژانتینی و از نزدیکان مارادونا در مقاله خود بدون ذکر منبع به آن اشاره کرده است.در روش دوم، ثروت خالص مارادونا در نظر گرفته شده است. به معنای ساده‌تر یعنی ارزش تمامی آنچه متعلق به اوست منهای بدهی‌هایش.

سلبریتی نت ورث می‌گوید مارادونا در طول دوران حرفه‌ای خود به عنوان بازیکن و مربی، " از دستمزدها و قراردادهای تجاری‌اش ده‌ها میلیون دلار پول " به دست آورده است. لوئیس ونتورا، روزنامه‌نگار آرژانتینی و دوست مارادونا می‌‌‌گوید عادات او در خرج کردن هم اصلا به سود حساب بانکی‌اش نبود. در یکی از برنامه‌های تلویزیون آرژانتین از ونتورا پرسیده شد که آیا مارادونا هنگام مرگش " فقیر" بود. او در پاسخ گفت:‌ " به طور قطع فقیر بود. مارادونا دوست داشت خرج کند و اگر کسی از او پول می‌خواست، دریغ نمی‌کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یادت نره که مراسم هفت یزدی رو هم تیتر کنی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.