ارثیه مارادونا فرزندانش را به جان هم خواهد انداخت؟ - BBC News فارسی

10/12/2020 12:59:00 ب.ظ

ارثیه مارادونا فرزندانش را به جان هم خواهند انداخت؟

ارثیه مارادونا فرزندانش را به جان هم خواهند انداخت؟

فهرستی بلند بالا از ملک و املاک، حق تصویر پرسود و یک تانک آبی و خاکی از بلاروس. این‌‌ تنها بخشی از ثروت دیه‌گو مارادوناست که گزارش شده‌اند.

فرزندان مارادونا که هستند؟اما مارادونا در نهایت قبول کرد که ۶ فرزند دیگر هم دارد. او در اواسط دهه ۲۰۱۰ میلادی بعد از دعوای حقوقی با دو زن که با آن‌ها خارج از ازدواج رابطه داشت، پذیرفت دیه‌گو جونیور (۳۴ ساله) و خانا (۲۴ ساله) از پوست و گوشت خودش هستند.

اما در رابطه با پسر دومش، دیه‌گو فرناندو که سال ۲۰۱۳ به دنیا آمد و حالا ۷ سال دارد، چنین جنگ و و دعوایی وجود نداشت.وکیل سانتیاگو لارا درخواست نبش قبر مارادونا را به دادگاه داده تا برای انجام آزمایش دی‌ان‌ای تکه‌ای از بدنش را جدا کنند. اما حتی اگر سانتیاگو و ماگالی بتوانند ثابت کنند مارادونا پدر آن‌هاست، باز هم مشخص نیست چه میزان ارث به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

یادت نره که مراسم هفت یزدی رو هم تیتر کنی