ارتش اسرائیل بر پرونده‌های قتل فلسطینیان سرپوش مى‌گذارد

12/09/1400 12:46 ق.ظ

سربازان اسرائیل هنگام راهپیمایی‌های «بازگشت بزرگ» مردم غزه که 18 ماه ادامه یافته‌است، صدها فلسطینی را کشتند و تاکنون هیچ سرباز اسرائیلی با این جرم مجازات نشدند. - خبرگزاری آناتولی

سربازان اسرائیل هنگام راهپیمایی‌های «بازگشت بزرگ» مردم غزه که 18 ماه ادامه یافته‌است، صدها فلسطینی را کشتند و تاکنون هیچ سرباز اسرائیلی با این جرم مجازات نشدند. - خبرگزاری آناتولی 03.12.

2021 قدس/خبرگزاری آناتولی سازمان مدافع حقوق‌بشر «بتسيلم» در اسرائیل و مرکز حقوق بشر فلسطین در غزه نقض حقوق بشری ارتش اسرائیل علیه مردم غزه هنگام «راهپیمایی بازگشت بزرگ» که در ماه مارس 2018 آغاز شده و 18 ماه به طول انجامیده‌ بود، را به صورت گزارشی منتشر کردند.

بر اساس این گزارش، سربازان اسرائیل طی تظاهرات مذکور مرز غزه 223 فلسطینی را که 46 نفر از آنها زیر 18 سال بودند، کشت و صدها نفر دیگر را نیز به شدت زخمی کرده‌اند. در این گزارش با اشاره به اینکه سربازان اسرائیل معترضان فلسطینی را از نقطه دور از سیم‌های مرزی هدف قرار داده‌اند، گفته شد: در اثنای اعتراضات بیش از 13 هزار فلسطینی زخمی شده‌اند که هشت هزار نفر از آنها نیز با سلاح گرم مجروح شده‌اند. همچنین حملات سربازان اسرائیل علیه مردم غزه در دوره مذکور منجر به آمپوتاسیون (قطع عضو) 156 فلسطینی شد.

طبق این گزارش هنگام اعتراضات یک سرباز اسرائیلی نیز در حمله «تک تیراندازی» کشته و برخی از آنها زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اسرائیل: با هر روشی مانع از دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای خواهیم شدامیکام نورکین، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل اعلام کرد که تل‌آویو در جهت مقابله با برنامه هسته‌ای ایران و تضمین عدم دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای گام بر شیطونه میگه بیا چهارتا بمن اتم بساز ببینیم این اوباش جهانی چه غلطی میخوان بکنن ؟ آخه گوساله ، شماها که حریف چهارتا جوان فلسطینی (حماس و جهاد اسلامی ) نمیشید ، وقتی چندتا جوان با بالن آتش‌زا شمارو چنان به وحشت می اندازند که شب تا صبح میرید داخل پناهگاه ، شما رو چه به غلط زیادی ؟ برجام ۲۰۱۵ معروف ب برجام اوبامایی نزد ما مُرده میباشد👎🏻 برجام یعنی زنده نگهداشتن تهدیدات از سوی رژیم یاغی فرقه شیعه آیت الله ها .یعنی تهدید علیه دیگر ملت ها بخصوص ملت اسرائیل شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید. اسرائیل یک آشوبگر و تروریست است که برای قتل و غارت دنیا از هیچ کاری دریغ نمی کند . نفرین_بر_اسرائیل_فتنه_گر_غاصب

اسرائیل ممکن است علیه ایران دست به «اقدام نظامی یکجانبه» بزندهمزمان با ادامه مذاکرات وین برای احیای «برجام»، مقامات اسرائیل به قدرت‌های جهانی هشدار دادند که لغو تحریم‌ها علیه ایران می‌تواند اسرائیل را به «اقدام نظامی بيست ساله ميخواد دست به اقدام بزنه، خب بزنه اين گوى و اين ميدان جرعتشو نداره خخخخ چه غلطها. با چشم برهم زدنی اسرائیل با موشکهای ایرانی که رو آنها فیکس کرده به غبار تبدیل خواهد شد. پس گوز گوز نکن و از چند وقت باقی مانده روز شمار نابودیت لذت ببر.

اسرائیل از آمریکا خواست مذاکرات هسته‌ای با ایران فوراً پایان یابدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران شد. درست میگه . از تجربه ملت ما عبرت بگیرید که این حاکمیت اصلاح پذیر نیست و زیر بار هیچ تعهد و مسئولیتی نمیره . با ادم / حکومتی که با تقیه و خدعه به قدرت میرسه و حرف اش اعتباری نداره ، مذاكرات فقط اب در هاون کوبیدنه . گوه خورد😂🍆 گل واژه بنت الاغ از خدا میخواد ایران به برجام برگرده شب بخیر. صهیونسیت

نخست‌وزیر اسرائیل خواستار توقف مذاکرات اتمی با ایران شدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا درباره مذاکرات اتمی وین میان ایران و قدرت‌های جهانی و برنامه هسته‌ای تهران گفت‌وگو ضيفوني الله يسعدكم 😊 به نخست وزیر بگو که خواسته شما رد میشه دعا رئيس الوزراء الإسرائيلي إلى وقف المحادثات النووية مع إيران حذر وزير الدفاع الإسرائيلي بني غانتس من احتمال توجيه ضربة عسكرية لإيران إذا استمرت في برنامجها النووي.

شروط حمدوک برای ماندن در منصب نخست‌وزیر سودانبا ادامه تظاهرات در مخالفت با توافق سیاسی امضا شده میان عبدالفتاح البرهان، فرمانده ارتش سودان و عبدالله حمدوک، نخست وزیر، یک منبع نزدیک به حمدوک فاش کرد که

نخست‌وزیر اسرائیل: مذاکرات هسته‌ای با ایران فورا متوقف شودنخست‌وزیر اسرائیل: مذاکرات هسته‌ای با ایران فورا متوقف شود نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، امروز پنجشنبه 2 دسامبر در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین شد.