ارتش پاکستان: چهار سرباز در حمله شبانه «تروریست‌ها» کشته شدند

24/11/1399 11:36 ب.ظ

ارتش پاکستان: چهار سرباز در حمله شبانه «تروریست‌ها» کشته شدند ارتش پاکستان می‌گوید چهار نفر از سربازانش در حمله «تروریست‌ها» به یک پست امنیتی در منطقه‌ای دورافتاده در شمال غرب کشور کشته شدند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. صدای آمریکا، بیانیه ارتش پاکستان در روز جمعه ۲۴ بهمن می گوید که این حمله شبانه در «وزیرستان جنوبی» و نزدیک مرز افغانستان صورت گرفت. بیانیه ارتش پاکستان می گوید نیروهای پاکستانی در واکنش به این حمله چهار نفر از مهاجمان را کشتند.

هیچ کس فورا مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

منطقه ای که این حمله در آن انجام شد پیشتر از مناطقی بود که تحت نفوذ قوی گروه «تحریک طالبان پاکستان» قرار داشت. این گروه متشکل از گروه های افراطی غیرقانونی است و با نام «طالبان پاکستانی» نیز شناخته می شود.

مقامات پاکستان می گویند عملیات نظامی در سال های اخیر وزیرستان و مناطق اطراف را از وجود پیکارجویان پاک کرده است، اما مناطقی در گوشه و کنار وجود دارد که هنوز پیکارجویان در آنها هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پاکستان چند دهه است که حکومتش تروریست ها را پناه می‌دهد و از آنها حمایت می‌کند، به درک که چهار تا سربازش این بار قربانی تروریستا شدند.

راستی‌آزمایی؛ آیا ارتش جمهوری اسلامی ایران کم هزینه‌ترین ارتش جهان است؟دقیقا درست گفته. از نیروی عظیم انسانی وظیفه بدون خرج داره استفاده میکنه. نه حقوق میده و نه بهداشت و نه تغذیه درست... سرباز بوده باشی، معنی این حرفا رو میفهمی. فرعون قوم یهود رو اینجور به بردگی نکشید که اینا از سرباز کار میکشن. شک داری احمق... میخواهی فاکتور بدیم بهت

تصویری؛ ارتش سعودی؛ رتبه ششم میان 10 ارتش قدرتمند جهانبر اساس ارزیابی جدید که توسط سایت تحقیقات نظامی « Military Direct» منتشر شده، ارتش پادشاهی عربی Strong army never should attack the poor army and poor nations, I’m sure they will be passionated ششمین ارتش جهان😁 ، فعلاً که توی یمن مثل خر توی گل گیر کردید! برو بابا چهار تا حوثی پاپتی رو نتونسته شکست بده

حضور افسران نئونازی در ارتش فرانسه؛ وزارت دفاع: نگران کننده استوبسایت مدیاپارت در تازه ترین افشاگری خود می گوید دریافته که دست کم پنجاه افسر ارتش فرانسه گرایش های آشکار نئونازی دارند.

روحانی: ارتش بزرگتر از آن است که آن را به سیاست فرو بکاهیمرئیس جمهور با بیان اینکه امنیت ملی ایران در گرو حفظ تمامیت ارضی آن است و حفظ تمامیت ارضی تنها در پناه وحدت ملی ایران محقق می‌شود و وحدت ملی ایران فقط با مردم سالاری به دست می‌آید، تاکید کرد: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به عنوان میراث دفاع مقدس، نهادهای نظامی ایران از ارتش و سپاه، حرفه‌ای‌تر از همیشه مأموریت و مسئولیت خویش را می‌شناسند. جون عممتتتتتتتت اول انقلاب تو نبودی میگفتی ارتش باید منحل بشه؟ سنگ پا قزوین هستید شما ها بابا نون به نرخ روز دورو ریاکار افراط و تفریط خجالت بکشید دیگه سربازی_اجباری

امیدها نامید شد؛ ارتش اندونزی تایید کرد: زیردریایی غرق شده استنیروی دریایی اندونزی روز چهارشنبه ۲۱ آوریل از قطع تماس با زیردریایی «نانگالا-۴۰۲» و مفقود شدن آن با ۵۳ خدمه در جریان یک تمرین نظامی در آب‌های شمال جزیره بالی خبر داده بود. درودها دوستان فردا یکشنبه 25.4.2021 همدلی و همدردی بر سلطان 12.9.1442 بدآرآویخته بر درویش 5.2.1400 پاپ اعظم بر پاپ بانو روح خدمه زیردریایی اندونزیایی شاد باشه با خانوادهای قربانیان همدردی میکنم گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه

ارتش پاکستان می‌گوید چهار نفر از سربازانش در حمله «تروریست‌ها» به یک پست امنیتی در منطقه‌ای دورافتاده در شمال غرب کشور کشته شدند.بخش انگلیسی

صدای آمریکا، بیانیه ارتش پاکستان در روز جمعه ۲۴ بهمن می گوید که این حمله شبانه در «وزیرستان جنوبی» و نزدیک مرز افغانستان صورت گرفت.

بیانیه ارتش پاکستان می گوید نیروهای پاکستانی در واکنش به این حمله چهار نفر از مهاجمان را کشتند. هیچ کس فورا مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

منطقه ای که این حمله در آن انجام شد پیشتر از مناطقی بود که تحت نفوذ قوی گروه «تحریک طالبان پاکستان» قرار داشت. این گروه متشکل از گروه های افراطی غیرقانونی است و با نام «طالبان پاکستانی» نیز شناخته می شود.

مقامات پاکستان می گویند عملیات نظامی در سال های اخیر وزیرستان و مناطق اطراف را از وجود پیکارجویان پاک کرده است، اما مناطقی در گوشه و کنار وجود دارد که هنوز پیکارجویان در آنها هستند.

در عملیات امنیتی پاکستان هزاران نفر از پیکارجویان کشته شده اند و بسیاری دیگر از آنها مجبور شدند به مناطق مرزی افغانستان پناه ببرند.