ارتش سوریه از رهگیری چند موشک اسرائیلی بر فراز دمشق خبر داد

12/06/1400 03:34 ق.ظ

♦ ارتش سوریه از رهگیری چند موشک اسرائیلی بر فراز دمشق خبر داد ◾ به گزارش رویترز، ارتش سوریه در بیانیه‌ای که از تلویزیون پخش شد گفت اسرائیل چند نقطه در حومه دمشق را هدف گرفته بود. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش رویترز، ارتش سوریه در بیانیه‌ای که از تلویزیون پخش شد گفت اسرائیل چند نقطه در حومه دمشق را هدف گرفته بود. بر اساس این بیانیه، پدافند هوایی ارتش سوریه موفق شد «بیشتر» موشک‌ها را رهگیری و ساقط کند و خسارات وارده جزئی است.

همزمان روزنامه اسرائیلی جروزالم پست گزارش داد ساکنان تل‌آویو، رمت گن، و مناطق اطراف صداهای انفجار در غوش دان شنیده‌اند. ارتش اسرائیل تحقیقات را برای شناسایی منبع صداها و این که آیا به دلیل اصابت موشک‌های زمین به هوای سوری بوده‌اند، آغاز کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

لعنت بر اسرائیل 😠 تقصیر اسراییله که قبب از حمله با روسیه هماهنگ نشده روسیه سیستم s400 رو غیر فعال میکنه و اطلاعات تکمیلی به اسراییل میده اسراییل باید خسارت حملات را بدهد

مناقشه سوریه؛ ارتش و شورشیان بر سر آتش‌بس در درعا توافق کردندخبرگزاری رسمی سوریه، سانا روز چهارشنبه اطمینان داد که جنگجویان شروع به «زمین گذاشتن سلاح» کرده‌اند.

چرا بعضی از کودکان فکر می‌کنند خاص‌تر از بقیه هستند؟بعضی از کودکان گمان می‌کنند ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای دارند که آنان را از همسالان خود متمایز می‌کند. روانشناسان معتقدند کودکان نیز ممکن است به خودشیفتگی دچار شوند. نقش پدر و مادر در کاهش خودشیفتگی بسیار اساسی است. وای به حال وقتی که برسن به پست و مقام خوب چرا ؟ پیگیر حقوق معلمان باشید ، معلمان جوان استخدام رسمی با سه میلیون حقوق چطور زندگی کنن؟یه نگاه به احکام معلمان بندازید با سایر ادارات مقایسه کنید ، اینهمه تبعیض و تحقیر علیه فرهنگیان رو چرا پوشش نمیدید؟ معلم_معیشت_ندارد رتبه_بندی_فرهنگیان هشتاد_درصد_هیات_علمی_حق_معلم_است

ستایش رونالدو از 'شهریار' پس از شکستن رکورد علی دایی - BBC News فارسیکریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال، پس از شکستن رکورد گل‌های زده ملی، علی دایی، رکورددار پیشین را ستایش کرده و او را 'شهریار' خوانده است.

درگیری‌های شدید در پنجشیر؛ یکی از رهبران طالبان از شکست گفت‌گوها خبر دادیکی از رهبران طالبان با اعلام شکست گفت‌وگوها در مورد ولایت پنجشیر، از ساکنین آنجا خواست که نیروهای مقاومت را جهت رسیدن به صلح، برای مذاکره متقاعد الهی خودت رحم و روشنی کن بالای ما ببینید تحفه تجاوز را انشاالله که همیشه شکست بخورین و وجود کثیفتون از دنیا پاک بشه بی شرفا ی پست

دوحه از طالبان خواست «عبور امن» از افغانستان را تضمین کندقطر پیش از آغاز تسلط طالبان بر افغانستان در پانزدهم ماه اوت نقش میانجیِ مطلوب طالبان را در فرایند صلح با دولت پیشین کابل و شبه‌نظامیان اسلام‌گرا ایفا می‌کرد. جز وظایفشان هست

تمجید فوق‌العاده رونالدو از علی دایی پس از شکستن رکورد شهریار

خبرگزاری دولتی سوریه در نخستین ساعات جمعه ۱۲ شهریور از رهگیری چند موشک اسرائیلی در آسمان پایتخت، دمشق، خبر داد.

به گزارش رویترز، ارتش سوریه در بیانیه‌ای که از تلویزیون پخش شد گفت اسرائیل چند نقطه در حومه دمشق را هدف گرفته بود.

بر اساس این بیانیه، پدافند هوایی ارتش سوریه موفق شد «بیشتر» موشک‌ها را رهگیری و ساقط کند و خسارات وارده جزئی است.

همزمان روزنامه اسرائیلی جروزالم پست گزارش داد ساکنان تل‌آویو، رمت گن، و مناطق اطراف صداهای انفجار در غوش دان شنیده‌اند.

ارتش اسرائیل تحقیقات را برای شناسایی منبع صداها و این که آیا به دلیل اصابت موشک‌های زمین به هوای سوری بوده‌اند، آغاز کرده است.

این احتمال وجود دارد که موشک‌های پرتاب شده سوری به اهداف تعیین شده برخورد نکرده و پس از ورود به اسرائیل به زمین اصابت کرده‌اند.