ارتش لیبی فرمانده خودخوانده پایگاه وطیه را به هلاکت رساند

05/05/2020 05:44:00 ب.ظ

ارتش #لیبی فرمانده خودخوانده پایگاه وطیه را به #هلاکت رساند

لیبی, هلاکت

ارتش لیبی فرمانده خودخوانده پایگاه وطیه را به هلاکت رساند

در عملیات ارتش لیبی برای آزادسازی فرمانده خودخوانده پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر، اسامه امسک، فرمانده خودخوانده این پایگاه کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

05.05.2020آنکارا/خبرگزاری آناتولیدفتر رسانه‌ای عملیات «برکان الغضب» ارتش لیبی اعلام کرد: در عملیاتی که ارتش لیبی صبح امروز برای آزادسازی پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر ترتیب داد، اسامه امسک، فرمانده خودخوانده این پایگاه کشته شد.

ارتش لیبی در این عملیات، 10 خودروی نظامی مسلح را منهدم و یک دستگاه خودروی نظامی را به غنیمت گرفت.ارتش لیبی، صبح امروز برای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر در 140 کیلومتری طرابلوس عملیاتی را آغاز کرد.نیروهای زمینی ارتش لیبی با حملات توپخانه‌ای مسیر منتهی به این پایگاه را باز کرده و همچنان درگیری‌ها در نزدیکی آن ادامه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آغاز عملیات ارتش لیبی برای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از اشغال حفتر

ارتش لیبی تانکرهای سوخت شبه‌نظامیان حفتر را هدف قرار داد

امیر خانزادی: بروزترین تجهیزات نظامی دنیا روی شناورهای سطحی و زیرسطحی ایران نصب استفرمانده نیروی دریایی ارتش: در حال حاضر به روزترین تجهیزات نظامی روز دنیا روی شناورهای سطحی و زیرسطحی نصب است و این خودکفایی در تمام حوزه ها را مدیون تلاش شبانه روزی فرماندهان و کارکنان هستیم به روز ترین؟🤔 فرمانده نیروی دریایی نگفت ما چندتا ناو جنگی یا هواپیما بر داریم زیر دریایی هسته ای چندتا فک میکنن باچندتا قایق تندرو تجهیزات کامل داریم این توهم کی تموم میشه EuPULLtheTrigger بچه ها .... ایران امروز ما r

تخلفات تحصیلی حسین فریدون به قوه‌قضائیه ارجاع شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimنمایندگان مجلس شورای اسلامی پرونده تخلفات تحصیلی حسین فریدون را به قوه‌قضائیه ارجاع دادند. اين تصاوير تكاندهنده اوج قساوت، وحشت و بربريت رژيم 'جمهوري اسلامي ايران' را نشان ميدهد كه هر چيز دارد جز ارزش هاي اسلامي و انساني. كدام رژيم ديگر را سراغ داريم كه در ماه مبارك رمضان، كودكان گرسنه به دنبال نان را در اب غرق كند؟

هاشمی‌طبا: AFC به ما اعتماد ندارد/ میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمی‌دهندرئیس سابق سازمان تربیت بدنی می گوید اعطای میزبانی جام ملت ها به کشورهای دیگر توسط AFC راحت‌تر از دادن آن به ایران است و به همین دلیل ایران میزبان این رویداد نخواهد شد.

تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد/فقط ۶۲ درصد تهرانی‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کننددکتر زالی: تهران شرایط بسیار شکننده ای دارد و هنوز به نقطه مطلوب و شرایطی که بتوانیم یک ثبات قطعی را مطرح کنیم نرسیده ایم برای این موضوع شرایط باید به شکلی تغییر یابد که بتوانیم میزان کاهش آمار را عملیات ی تر مطرح کنیم

در عملیات ارتش لیبی برای آزادسازی فرمانده خودخوانده پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر، اسامه امسک، فرمانده خودخوانده این پایگاه کشته شد.ارتش لیبی عملیاتی برای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از اشغال شبه‌نظامیان حفتر در نزدیکی پایتخت این کشور را آغاز کرد.نیروی هوایی ارتش لیبی 7 تانکر را که در حال حمل سوخت برای شبه‌نظامیان خلیفه حفتر بود، در جنوب طرابلس هدف قرار داد.به گزارش ایسنا، امیر دریادار حسین خانزادی با حضور در منطقه یکم نیرو دریایی ارتش در بندرعباس و در جریان این بازدید با اشاره به متکی بودن جوانان و متخصصان نیروی دریایی ارتش بر دانش بومی در ساخت تجهیزات، گفت: در حال حاضر به روزترین تجهیزات نظامی روز دنیا بر روی شناورهای سطحی و زیرسطحی نصب است و این خودکفایی در تمام حوزه ها را مدیون تلاش شبانه روزی فرماندهان و کارکنان هستیم.

05.05.05.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی دفتر رسانه‌ای عملیات «برکان الغضب» ارتش لیبی اعلام کرد: در عملیاتی که ارتش لیبی صبح امروز برای آزادسازی پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر ترتیب داد، اسامه امسک، فرمانده خودخوانده این پایگاه کشته شد.2020 وليد عبدالله/خبرگزاری آناتولی به گزارش دفتر اطلاع‌رسانی عملیات «برکان الغضب»، محمد قنونو، سخنگوی دولت لیبی اعلام کرد: نیروی هوایی ما 7 تانکر که در حال حمل سوخت برای شبه‌نظامیان خلیفه حفتر بودرا در جنوب طرابلس هدف قرار داد. ارتش لیبی در این عملیات، 10 خودروی نظامی مسلح را منهدم و یک دستگاه خودروی نظامی را به غنیمت گرفت. بر این اساس، نیروهای زمینی ارتش لیبی با حملات توپخانه‌ای مسیر منتهی به این پایگاه را باز کرده و همچنان درگیری‌ها در نزدیکی آن ادامه دارد. ارتش لیبی، صبح امروز برای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر در 140 کیلومتری طرابلوس عملیاتی را آغاز کرد.

نیروهای زمینی ارتش لیبی با حملات توپخانه‌ای مسیر منتهی به این پایگاه را باز کرده و همچنان درگیری‌ها در نزدیکی آن ادامه دارد. این پایگاه که ظرفیت آن 7 تا 10 هزار نظامی است، پیشتر به عنوان مرکز حملات هوایی شبه نظامیان مورد استفاده قرار گرفته بود. آنها چند هفته پیش شهرهای صرمان و صبراته و چند روستای دیگر در غرب طرابلس را آزاد کرد. حملات هوایی اخیر ارتش موجب فرار شمار زیادی از شبه نظامیان موجود در داخل این پایگاه شد. این پایگاه با ظرفیت 7 تا 10 هزار نظامی پیشتر به عنوان مرکز حملات هوایی شبه نظامیان مورد استفاده قرار گرفته بود. یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی نیز که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته می‌شود، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر در طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کرده‌اند. شبه نظامیان حفتر که توسط امارات متحده عربی، عربستان سعودی، روسیه، مصر و اردن حمایت می‌شوند، از 4 آوریل 2019 حملات خود به طرابلس را آغاز و از 12 دسامبر گذشته به منظور تصرف این شهر حملات خود را تشدید کردند.. یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی نیز که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته می‌شود، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر در طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کرده‌اند.

.