ارتش اسرائیل: فناوری و تسلیحات حماس را در بیمارستان شفا در غزه پیدا کردیم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 28%

دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش اسرائیل، اعلام کرد سربازان این کشور روز چهارشنبه در بیمارستان الشفا در غزه سلاح، تجهیزات جنگی و فنی پیدا کردند و به جستجوی خود در این مجتمع ادامه می‌دهند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ارتش اسرائیل: فناوری و تسلیحات حماس را در بیمارستان شفا در غزه پیدا کردیم

خبرگزاری رویترز به نقل از یکی از پزشکان شاغل در بیمارستان شفا نوشت کادر درمان و دیگر کارکنان این مرکز برای در امان ماندن از درگیری‌های شدید خود را پنهان کرده‌اند.به گزارش رسانه‌ها، هنوز مدرکی دال بر حضور گروگان‌های اسرائیلی در این بیمارستان به دست نیامده است. آژیر هشدار حملات راکتی در مناطق جنوبی اسرائیلی در نزدیکی مرز نوار غزه به صدا درآمد. آژیر هشدار همچنین در تعدادی از شهرهای شمالی اسرائیل از جمله کریات شمونا نواخته شد.

پارلمان اسرائیل با تصویب قانونی به افراد غیراسرائیلی‌ای که در جریان حمله حماس جان خود را از دست دادند، شهروندی افتخاری اسرائیل اعطا کرد. اسرائیل و حماس در زمینه آزادی اکثر زنان و کودکانی که در نوار غزه گروگان این گروه هستند، به دست‌یابی به یک توافق نزدیک شده‌اند.خانواده‌های گروگان‌های حماس در دومین روز از تجمع اعتراضیشان به حرکت خود از تل‌آویو به سمت اورشلیم ادامه دادند.رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهوری ترکیه در تماسی تلفنی با جورجیا ملونی، نخست‌وزیر ایتالیا از او خواست از برقراری آتش‌بس در نوار غزه حمایت کند.

به گزارش فرانس۲۴، کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در بیانیه‌ای با اشاره به حمله به بیمارستان شفا، از تاثیرات منفی این اقدام بر بیماران، غیرنظامیان و کادر درمان مستقر در این مرکز شدیدا ابراز نگرانی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دفتر رسانه‌ای غزه: بایدن شخصاً کشتارهای اسرائیل را تشویق می‌کنددفتر رسانه‌ای دولتی در نوار غزه بمباران شدید ارتش رژیم صهیونیستی علیه بیمارستان کودکان الرنتیسی و اطراف بیمارستان اندونزی در غزه را محکوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 4. / 28,125 ادامه مطلب »

رییس بیمارستان شفا ادعای اشغالگران درباره دریافت سوخت را رد کردرییس بیمارستان شفا در غزه ادعای اشغالگران درباره خودداری از دریافت سوخت را دروغ عنوان کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 28,125 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل از مردم نوار غزه خواست برای دریافت کمک‌های انسانی به جنوب برونددر حالی که جنگ بین اسرائیل و حماس امروز یکشنبه 7 آبان وارد چهارمین هفته خود می‌شود، ارتش اسرائیل در راستای ادامه بمباران نوار غزه و تلاش برای تهاجم زمینی م
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 11. / 22,68 ادامه مطلب »

ادامه حملات زمینی اسرائیل به غزه؛ حمله با سلاح سرد به دو پلیس در شهر قدسارتش اسرائیل، دوشنبه 15 آبان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در جریان عملیات زمینی خود در غزه، مراکز و نقاط دیدبانی حماس را تصرف کرده است.این بیانیه با اشاره به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 11. / 22,68 ادامه مطلب »

سخنگوی ارتش اسرائیل: در نبرد با حماس هم مراقب غیرنظامیان اسرائیلی هستیم هم مردم عادی غزهسخنگوی ارتش اسرائیل: در نبرد با حماس هم مراقب غیرنظامیان اسرائیلی هستیم هم مردم عادی غزه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 12. / 22,5 ادامه مطلب »

بمباران وحشیانه اطراف بیمارستان اندونزیایی در غزهجنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اطراف بیمارستان اندونزیایی در شمال نوار غزه را بمباران کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 4. / 28,125 ادامه مطلب »