ارتش آذربایجان 3 پهپاد دیگر ارمنستان را سرنگون کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باکو/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ملی جمهوری آذربایجان امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نیروهای پدافند هوایی این کشور 3 فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را سرنگون کرده است.

براساس این اطلاعیه٬ پهپادهای مذکور در خلال ساعت 12.55-13.30 به وقت محلی در آسمان منطقه فضولی و ترتر پرواز می‌کردند که توسط پدافند ارتش آذربایجان ساقط شده است.

گفتنی است نیروهای پدافند هوایی آذربایجان صبح امروز یک فروند و روز گذشته نیز دو فروند پهپاد ارمنستان را سرنگون کرده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش آذربایجان دو فروند پهپاد ارتش ارمنستان را ساقط کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان یک هنگ ارمنستان را منهدم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان شهر زنگیلان را از اشغال ارمنستان آزاد کردرئيس جمهور آذربایجان از آزادسازی شهر زنگیلان و چند روستای دیگر این کشور از اشغال ارمنستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم ۲۵ نظامی ارتش افغانستان در یک کمین طالبان در تخار کشته شدنداین حمله در جریان عملیات سه‌شنبه شب ارتش افغانستان علیه نیروهای طالبان روی داده است. مگه عمو ترامپ پیمان صلح امضا نکرده بود جون عمش . عجب پیمانی راست سخن،ارتش ملی افغانستان هیچ دلسوز و پشتبانی حقیقی ندارند. سران نظام در عیش و نوش و معامله هستند! یعنی این آتش بس و صلحی که تو افغانستان میشه از آتش بس قره باغم کشک تره!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هوایی ارتش اسرائیل به غزهجنگنده ها و پهپادهای نظامی اسرائیل زمین‌های کشاورزی در نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار آکار و رئیس ستاد کل ارتش لیبیاعزام تروریست به لیبی در این هفته با حقوق ماهیانه و بدون رسانه ایی با لیبی به توافق رسیدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »