ارتش آمریکا؛ ابتلای 49 سرباز به کرونا را اعلام کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنتاگون روز چهارشنبه 18 مارس 2020 اعلام كرد كه شمار سربازان کرونائی که پاسخ آزمايش آن‌ها مثبت بوده

وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای عنوان داشت: علاوه بر سربازان مبتلا به کرونا، 14 غیرنظامی، 19 تن از اعضای خانواده آنها و 7 پیمانکار نیز به این ویروس، آلوده شده‌اند.

به نوشته روزنامه «واشنگتن پست»، شمار مرگ و میر ناشی از کرونا در ایالات‌متحده به 100 مورد رسیده که غالبا از سالمندان هستند. بر اساس آمار ارائه شده از سوی این روزنامه، شمار کرونائی‌ها در آمریکا از 5000 نفر، فراتر رفته است. این روزنامه، تمامی مرگ و میرهای ثبت شده در اثر کرونا در ایالات‌متحده را ردیابی کرده و داده‌های تهیه شده از سوی مقامات بهداشتی آمریکا، خانواده‌های قربانیان و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

موارد مرگ و میر، دچاربیماری‌های مزمن بودند که حفظ ایمنی بدن آن‌ها را در مبارزه با ویروس، بسیار دشوار کرد. برخی از موارد مرگ و میر همچنین به دیابت، نارسایی کلیه، فشار خون بالا یا بیماری‌های ریوی مبتلا بودند و تقریباً همه آن‌ها بالای 60 سال داشتند. علاوه بر این، حدود 45٪ از آن‌ها بالای 80 سال داشتند. مشخص نیست که چگونه برخی از آن‌ها به ویروس آلوده شدند، اما بیش از یک سوم آن‌ها در خانه سالمندان زندگی می‌کردند. همین وضعیت در رابطه با سازمان مراقبت از حیات در مرکز کرکلند در ایالت واشنگتن نیزمشاهده شد زیرا 27 نفر از 120 تن افراد ساکن این مرکز در اثر کرونا فوت کردند که این امر، باعث نگرانی کارشناسان نسبت به گسترش کرونا به بخش‌های بزرگی از داخل آمریکا شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا بدهد برکت ویروس رابرای کشور های دیگر ساختید دامن خودتن راگرفت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ کشته شدن 80 شبه‌نظامی حوثی در حمله غافلگیرانه ارتش ملی یمن به صرواحمنابع نظامی یمن روز چهارشنبه 18 مارس 2020 از حمله غافلگیرانه ارتش ملی یمن به مواضع حوثی‌ها و وارد فعلا عربستان رو به گوه خوردن انداخته ، بزودی یمن به عربستان وارد میشود، ضمن ارامکو، صنایع مختلف هم تحت تیر رس خواهد بود، جالبه امارات با حوثی ها بستن سندش در اختیار و موجود می باشد . خداوند ارتش ملی یمن را پیروز بگرداند این حوثیهای پا برهنه احمق به مکه موشکهای دشمنان اسلام را شلیک کردند خداوند نابود شان بگرداند بن سلمان شتر پنج ساله خواب پنبه دانه رو میبینه اما دریغ از یک سوسمار!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ماکرون: انتشار ارتش در مناطق کرونازده و بسته‌شدن فضای شینگندر حالی که جهان در معرض یورش فراگیر ویروس کرونا قرار گرفته، امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه، تأکید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعلام قرنطینه ۱۵ روزه در فرانسهرئیس‌جمهوری فرانسه در پی شیوع کرونا ۱۵ روز قرنطینه اعلام کرد فرانسه تاکنون حدود پنج هزار و ۵۰۰ مورد ابتلا و بیش از ۱۳۰ مورد فوت ناشی از کرونا داشته است و مسئولین ما در طویله همه کشورها قرنطینه کردند دولت ایران میگه قرنطینه مال عصر حجره as_zabihpour تو گزارشش گفت فرانسه هم تو کرونا انتخابات برگزار کرد و منظورش این بود چرا به انتخابات مجلس ایران اشکال گرفتین... باید بگم خیلی فرقه مردمی اگاهانه با رعایت بهداشنچت و ماسک ودستکش بره رای بده.. با مردمی که مسولین تکذیب کنن با دروغ بگن خبری نیس نترسید برید توصف کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیاست کشوری قرنطینه گیلان نیست؛ نمی‌توانیم مستقل عمل کنیم/ استقرار ارتش در ورودی‌های منتهی به گیلان/ بیمارستان‌ها کفاف بستری بیماران استان را هم ندارند/ مرکز استان و ۱۶ شهرستان درگیر کرونا هستندمعاون سیاسی استاندار گیلان در گفت‌وگو با ایلنا: سیاست کشوری قرنطینه گیلان نیست؛ نمی‌توانیم مستقل عمل کنیم/ استقرار ارتش در ورودی‌های منتهی به گیلان/ بیمارستان‌ها کفاف بستری بیماران استان را هم ندارند/ مرکز استان و ۱۶ شهرستان درگیر کرونا هستند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی برای تبدیل شهر آفتاب به نقاهتگاه بیماران کرونا/ در حال مذاکره با وزارت بهداشت هستیممدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب از انجام مذاکره برای تبدیل شدن این نمایشگاه به نقاهتگاه بیماران کرونا خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۱۷۳۶۱ مبتلا، ۵۷۱۰ بهبود یافته، ۱۱۳۵ فوتی/استان‌ها نمی‌توانند خودمختار تصمیم بگیرند/ استقرار نیروی زمینی ارتش در ورودی‌های گیلان/ بیمارستان‌های گیلان کفاف بستری بیماران را نمی‌دهند/ افزایش حجم پسماندهای بیمارستانی/ مذاکره برای سوزاندن پسماندهاآخرین خبرها از شیوع کرونا در ایران؛ ۱۷۳۶۱ مبتلا، ۵۷۱۰ بهبود یافته، ۱۱۳۵ فوتی/ افزایش حجم پسماند در پی شیوع کرونا/ مذاکره برای سوزاندن پسماندهای بیمارستانی/ کمبود ماسک، دستکش و اسپری تنفسی در سردشت/ عدم برگزاری اقامه نماز جمعه اول فروردین در مراکز استان‌ها
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »