ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

14/10/2020 03:29:00 ب.ظ

ارتش #آذربایجان پهپاد #ارمنستان را سرنگون کرد

آذربایجان, ارمنستان

ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

وزارت دفاع آذربایجان از سرنگون ی پهپاد ارمنستان در فراز شهرستان فضولی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

14.10.2020باکو/خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان ظهر امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: یک فروند پهپاد ارتش ارمنستان که ظهر امروز بر فراز منطقه فضولی در حال پرواز بود سرنگون شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یک پهپاد خارجی در نزدیکی مرز ایران با آذربایجان سقوط کردمحل سقوط پهپاد زمین‌های کشاورزی روستای «اوزن تپه علیا» از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل اعلام شده است. الان چیکار کنیم.. فهمیدیم مملکت بیصاحابه.. بیان اینور مرز هم مسوولان ما یا دارن درباره حجاب و زاییدن حرف میزنن یا از دست هم می دزدند..گشنه ها بی بی سی فارسی با همکاری نهادهای امنیتی اخیرا به ویدئویی دسترسی پیدا کرده که نشان میدهد داعشیها در آزربایجان حضور دارند و آیات جهاد را به عربی فریاد میزنند😁😂 Fars ve Ermeni medyasi bir video tapıb ki daaeş terorçulari Azerbaycan'da Arab dilinde cahad ayetlerin haykırıyorlar😁 چرا نمیگی پهپاد اسرائیلی؟

جزئیات سقوط یک فروند پهپاد در ‌‌روستای اوزن‌تپه پارس‌آباد/ بررسی مالکیت پهپاد از سوی نیروهای امنیتی ایران- اخبار اردبیل - اخبار استانها تسنیم - Tasnim🎥 سقوط یک فروند پهپاد در پارس‌آباد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل: هم‌اکنون درگیری نیروهای آذربایجان و ارمنستان بدون توجه به آتش‌بس ادامه دارد هنوز مشخص نیست این پهپاد سرنگون ‌شده مربوط به کدام یک از طرفین درگیری است اسراییل با آذربایجان قرارداد نظامی دارد نه ارمنستان.

معاون استاندار اردبیل: علت سقوط پهپاد در دست بررسی استجزئیات سقوط یک فروند پهپاد در پارس آبادمغان معاون سیاسی استاندار اردبیل: *مالکیت این پهپاد مشخص نیست *جزئیات آن توسط نیروهای نظامی در دست بررسی است *این سقوط هیچ گونه خسارت مالی و جانی در منطقه نداشته است

یک فروند پهپاد در استان اردبیل ایران سقوط کردمقامات استان اردبیل ایران از سقوط یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

سقوط پهپاد ناشناس در اراضی مرزی پارس‌آبادمغانصبح امروز یک فروند پهپاد ناشناس در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آبادمغان سقوط کرد.

ارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش آذربایجان 8 روستا را از اشغال ارمنستان آزاد کرد

وزارت دفاع آذربایجان از سرنگونی پهپاد ارمنستان در فراز شهرستان فضولی خبر داد.Aa یک پهپاد خارجی که مشخص نیست به کدام کشور تعلق دارد صبح روز سه شنبه در خاک ایران و در یکی از روستاهای همجوار مرز جمهوری آذربایجان سقوط کرد.بهروز ندایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: یک فروند پهپاد صبح امروز در اراضی زراعی روستای اوزن‌تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان سقوط کرده است.بهروز ندایی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این پهپاد در منطقه کشاورزی در روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان پارس آباد سقوط کرده و جزئیات آن توسط نیروهای نظامی در دست بررسی است و درصورت نیاز به مردم اعلام خواهد شد.

14.10. خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا روز سه شنبه با انتشار گزارشی ضمن تایید سقوط یک فروند پهپاد خارجی در نواحی مرزی این کشور با جمهوری آذربایجان به نقل از معاون سیاسی استانداری اردبیل اعلام کرد که تعلق و مالکیت پهپاد یاد شده و نحوه سقوط آن در درست بررسی است و جزئیات آن به زودی روشن خواهد شد.2020 باکو/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان ظهر امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: یک فروند پهپاد ارتش ارمنستان که ظهر امروز بر فراز منطقه فضولی در حال پرواز بود سرنگون شد. ارتش آذربایجان در 12 اکتبر نیز 3 فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را ساقط کرده‌بود. به موجب این گزارش، منابع محلی معتقدند پهپاد به طول قطع به نیروهای نظامی یکی از دو طرف درگیر در مناقشه قره‌باغ تعلق دارد که دامنه آن به مرزهای شمالی ایران نیز کشیده شده است. . انتهای پیام.