ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

22/07/2020 10:50:00 ب.ظ

آذربایجان, ارمنستان

ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

22.07.2020باکو/رسلان رحیم‌اف/خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش این کشور یک فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در خط مقدم دو کشور ساقط کرده است.در این بیانیه آمده است که پهپاد مذکور از نوع X-55 هنگام پرواز تجسسی از روی مواضع آذربایجان در خط مقدم این کشور در روستای آغ‌دام از توابع استان تووز مورد هدف قرار گرفته و سرنگون شد.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان همچنین تصاویر مربوط به پهپاد ساقط شده را منتشر کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

ارتش آذربایجان 2 پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

انفجار ۲ بمب در مسیر کاروان نظامی ارتش آمریکا در جنوب عراقالمیادین: کاروان حامل تجهیزات نظامی ارتش آمریکا در غرب ناصریه مرکز استان ذی‌قار در جنوب عراق هدف قرار گرفته است

مجروح شدن هفت سرباز ارتش سوریه در اثر حمله هوایی اسرائیل | DW | 21.07.2020در جریان یک حمله هوایی به یکی از پایگاه‌های ارتش سوریه در جنوب دمشق شماری از نیروهای نظامی سوریه مجروح شده‌اند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه مدعی شده که هدف یک پایگاه نیروهای وابسته به ایران در سوریه بوده است.

پارلمان مصر به ارتش اجازه داد در بحران لیبی «مداخله نظامی» کندکمی قبل از این رای گیری پارلمان، عبدالفتاح سیسی و دونالد ترامپ با یکدیگر به صورت تلفنی در خصوص بحران لیبی گفتگو کردند.

گفتگوی تفصیلی با امیر خلبان واحدی: ساخت جنگنده سنگین در ارتش آغاز شده است/ برد موشک‌های سایدواندر 2 برابر شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش : ساخت جنگنده سنگین در ارتش آغاز شد برخی افراد داخل کشور به ما گفتند که شما اف-۵ را رنگ کرده اید اما وقتی آمدند و از نزدیک دیدند متوجه شدند کوثر ربطی به اف-۵ ندارد

ارتش آذربایجان 2 پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

ارتش جمهوری آذربایجان یک فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در خط مقدم دو کشور ساقط کرد.ارتش جمهوری آذربایجان دو فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در مناطق آغ‌دام و تووز ساقط کرد.به گزارش ایسنا، این منابع امنیتی به المیادین گفتند، کاروان حامل تجهیزات نظامی ارتش آمریکا در غرب ناصریه مرکز استان ذی‌قار در جنوب عراق هدف قرار گرفت و این حمله به واسطه انفجار دو بمب رخ داد.پدافند هوایی سوریه، حمله موشکی به دمشق ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۰ (عکس از آرشیو) خبرگزاری رسمی سوریه (Sana) به نقل از محافل نظامی، خبر حمله هوایی شامگاه روز دوشنبه ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر) به مناطقی در حومه دمشق، پایتخت سوریه را تایید کرده است.

22.07.07.2020 باکو/رسلان رحیم‌اف/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش این کشور یک فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در خط مقدم دو کشور ساقط کرده است. انتهای پیام. در این بیانیه آمده است که پهپاد مذکور از نوع X-55 هنگام پرواز تجسسی از روی مواضع آذربایجان در خط مقدم این کشور در روستای آغ‌دام از توابع استان تووز مورد هدف قرار گرفته و سرنگون شد. در این اطلاعیه آمده است که پهپاد‌های مذکور هنگام پرواز تجسسی در مناطق مذکور هدف قرار گرفته و سرنگون شد‌ند. وزارت دفاع جمهوری آذربایجان همچنین تصاویر مربوط به پهپاد ساقط شده را منتشر کرد. این در حالی است که دفتر سازمان دیده‌بان حقوق بشر سوریه در لندن اعلام کرده است که هدف پایگاهی نظامی متعلق به ایران و نیروهای تحت حمایت آن کشور بوده است.

گفتنی است که ارتش جمهوری آذربایجان روز گذشته نیز دو فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در مناطق آغ‌دام و تووز ساقط کرد. .