ارتش آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باکو/رسلان رحیم‌اف/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش این کشور یک فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در خط مقدم دو کشور ساقط کرده است.

در این بیانیه آمده است که پهپاد مذکور از نوع X-55 هنگام پرواز تجسسی از روی مواضع آذربایجان در خط مقدم این کشور در روستای آغ‌دام از توابع استان تووز

مورد هدف قرار گرفته و سرنگون شد.گفتنی است که ارتش جمهوری آذربایجان روز گذشته نیز دو فروند پهپاد متعلق به ارمنستان را در مناطق آغ‌دام و تووز ساقط کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش آذربایجان 2 پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار ۲ بمب در مسیر کاروان نظامی ارتش آمریکا در جنوب عراقالمیادین: کاروان حامل تجهیزات نظامی ارتش آمریکا در غرب ناصریه مرکز استان ذی‌قار در جنوب عراق هدف قرار گرفته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجروح شدن هفت سرباز ارتش سوریه در اثر حمله هوایی اسرائیل | DW | 21.07.2020در جریان یک حمله هوایی به یکی از پایگاه‌های ارتش سوریه در جنوب دمشق شماری از نیروهای نظامی سوریه مجروح شده‌اند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه مدعی شده که هدف یک پایگاه نیروهای وابسته به ایران در سوریه بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان مصر به ارتش اجازه داد در بحران لیبی «مداخله نظامی» کندکمی قبل از این رای گیری پارلمان، عبدالفتاح سیسی و دونالد ترامپ با یکدیگر به صورت تلفنی در خصوص بحران لیبی گفتگو کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفتگوی تفصیلی با امیر خلبان واحدی: ساخت جنگنده سنگین در ارتش آغاز شده است/ برد موشک‌های سایدواندر 2 برابر شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش: ساخت جنگنده سنگین در ارتش آغاز شد برخی افراد داخل کشور به ما گفتند که شما اف-۵ را رنگ کرده اید اما وقتی آمدند و از نزدیک دیدند متوجه شدند کوثر ربطی به اف-۵ ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان 2 پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »