ارتش عراق عملیاتی جدید علیه داعش آغاز کرد

18/08/1399 01:53 ب.ظ

ارتش عراق عملیاتی را علیه گروه تروریستی داعش در برخی استان‌های شمال این کشور آغاز کرد.

فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق امروز یکشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای کشور عملیاتی علیه داعش در استان‌های کرکوک، صلاح الدین و نینوا آغاز کردند. بر این اساس، عملیات در استان‌های مذکور طی چند روز آینده ادامه خواهد یافت.

در همین راستا مرکز اطلاع رسانی امنیتی وزارت دفاع عراق اعلام کرد که در این عملیات نیروهای هوایی ارتش این کشور و نیروهای هوایی ائتلاف بین‌المللی نیز مشارکت می‌کنند. استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و مناطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات گروه تروریستی داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ترویست های دست پرورده های رجب در عراق و شام‌ حمله عراق برادران داعشی النصر رجب

معذرت تلویزیون ملی افغانستان از نشر «اشتباهی» عکس عملیاتی در عراق به نام ارتش افغانپس از واکنش‌ها سرانجام رادیو و تلویزیون ملی افغانستان از نشر عکس یک عملیات در عراق که آن را به

حمله با بمب‌کنار جاده‌ای به ستونی از ارتش آمریکا در استان بابل عراقستاد تبلیغات جنگ ارتش عراق چهارشنبه 23 دسامبر 2020 اعلام کرد که یک ستون از ارتش ایالات متحده آمریکا سکوت آمریکا منو متعجب کرده iran14433109 بزنید مثل اینکه ایران کوتش می خارِ!

ارتش عراق به عصائب اهل الحق: یک میلیون و 800هزار نیروی نظامی گوش به فرمان نخست‌وزیردر واکنش به تهدید مصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق از سوی پیکارجویان اهل الحق وابسته به تهران، ارتش عراق Invisible hand can be only one hand ✍️ we all pray for peace 1میلیون 800 هزار :)) وقتی داعش حمله کرد کجا بودن!؟ وقتی آمریکا و دارو دسته تروریست ها به جون مردم عراق افتادن و اونها رو مثل پرنده در آسمون شکار میکردن بی گناه کجا بودن!؟

در روز کهنه‌سربازان از موزه جدید نیروی زمینی ارتش آمریکا رونمایی شددر روز کهنه‌سربازان از موزه جدید نیروی زمینی ارتش آمریکا رونمایی شد نیروی زمینی تنها شاخه نظامی ارتش ایالات متحده بود که موزه‌ای نداشت و این مکان پس از سال‌ها تلاش مقامات نظامی، دولتی، و محلی سرانجام به بهره‌برداری رسید. سرباز پیر می‌شود ولی کهنه نمی‌شود. شما امریکایی ها در ۲۳۰ سال تاریخ۲۲۰ جنگ داشته اند و میلیون ها انسان را کشته اند،سربازان شما یک مشت آدم کش هستند

دریادار تنگسیری: آماده هرنوع همکاری نظامی با نیروی دریایی ارتش عراق هستیمدر دیدار سرلشکر احمد جاسم المعارج و دریادار علیرضا تنگسیری بر آمادگی برای تبادل تجارب و همکاری‌های نظامی نیروهای دریایی سپاه و عراق تاکید شد. گمشید دیوثها برید عراق با پدیده مضحکی طرفیم. ۲۰۰هزار کشته و‌ ۷۰۰هزار مجروح، اما حالا آماده همکاری شماها کشتی خودی رو اشتباهی نزنید بقیه پیشکش. جماران همین یه چند ماه پیش بود

ارتش عراق عملیاتی را علیه گروه تروریستی داعش در برخی استان‌های شمال این کشور آغاز کرد.بغداد/ علی جواد/ خبرگزاری آناتولی

فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق امروز یکشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای کشور عملیاتی علیه داعش در استان‌های کرکوک، صلاح الدین و نینوا آغاز کردند.

بر این اساس، عملیات در استان‌های مذکور طی چند روز آینده ادامه خواهد یافت.

در همین راستا مرکز اطلاع رسانی امنیتی وزارت دفاع عراق اعلام کرد که در این عملیات نیروهای هوایی ارتش این کشور و نیروهای هوایی ائتلاف بین‌المللی نیز مشارکت می‌کنند.

استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و مناطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات گروه تروریستی داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

گفتنی است گروه تروریستی داعش سال 2014 یک‌سوم خاک عراق را تصرف کرد، اما نیروهای این کشور با پشتیبانی ائتلاف بین المللی طی سه سال توانستند این مناطق را از سیطره گروه تروریستی مذکور آزاد کنند. با این وجود، سلول‌های خفته داعش هنوز در مناطق مختلف عراق حضور دارند.