ارتش یمن در استان شبوه پیشروی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای دولتی یمن پس از تصرف عزان در استان شبوه توسط شبه نظامیان وابسته به شورای انتقالی جنوب مجددا این شهر را به کنترل خود درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای دولتی یمن پس از تصرف عزان در استان شبوه توسط شبه نظامیان وابسته به شورای انتقالی جنوب مجددا این شهر را به کنترل خود درآوردند.بنابه اعلام منابع محلی نیروهای دولتی یمن امروز پس از درگیری با جدایی‌طلبان وابسته به شورای انتقالی جنوب مورد حمایت امارات متحده عربی، مجددا شهر عزان استان شبوه را به کنترل خود درآوردند.

نیروهای جدایی‌طلب وابسته به شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات متحده عربی «عزان»، دومین شهر بزرگ در استان شبوه را ساعاتی پیش تصرف کرده بودند. طی روزهای اخیر ارتش یمن کنترل ابین، شبوه و بخشی از عدن را به دست گرفت، اما نیروهای شورای انتقالی جنوب با پشتیبانی هوایی امارات متحدده عربی مجددا برخی مواضع این استان‌ها را اشغال کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیشروی جدایی‌طلبان جنوب یمن در استان شبوهنیروهای جدایی‌طلب وابسته شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات شهر «عزان» در استان شبوه را تصرف کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ حدود ۱۳۰ نفر در پی بمباران زندانی در یمن | DW | 02.09.2019در حمله هوایی جنگند‌ه‌های ائتلاف به رهبری عربستان به یک ساختمان در شهر ذمار حدود ۱۳۰ نفر کشته شدند. حوثی‌ها می‌گویند نیروهای ائتلاف می‌د‌انستند که این ساختمان محل نگهداری زندانیان بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حوثی‌ها از کشته شدن دهها نفر در حمله نیروهای ائتلاف به زندانی در یمن خبر دادندشبه نظامیان شیعه حوثی از کشته شدن ۶۰ زندانی در جریان حملات هوایی نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان به یک بازداشتگاه در جنوب غرب شهر ذمار در یمن خبر داده‌اند. صلیب سرخ جهانی ضمن ابراز نگرانی نیروی امدادی به این منطقه اعزام کرده. ایران هم این حمله را محکوم کرده است .
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امارات: حل مشکل یمن در گفتگویی است که سعودی آن را رهبری می‌کندانور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی، روز یکشنبه ا سپتامبر 2019 گفت، ضروری است،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: 50 نفر در حمله جنگنده‌های ائتلاف عربی به یمن کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی صلیب سرخ از بمباران یک زندان در یمن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »