الوفاق, العربية

الوفاق, العربية

ارتش لیبی: به آتش‌بس پایبندیم و به شبه‌نظامیان دولت الوفاق هشدار می‌دهیم

ارتش لیبی: به آتش‌بس پایبندیم و به شبه‌نظامیان دولت #الوفاق هشدار می‌دهیم #العربية

17/10/2020 07:49:00 ب.ظ

ارتش لیبی: به آتش‌بس پایبندیم و به شبه‌نظامیان دولت الوفاق هشدار می‌دهیم العربية

ارتش لیبی، ادعاهای مطرح شده از سوی رسانه‌های کابینه الوفاق در خصوص سیطره یابی عناصر مسلح وابسته به

فرماندهی ارتش لیبی در بیانیه شنبه 17 اکتبرعنوان نمود که «از هر گونه همگرایی میان مردم لیبی برای پایان دادن به بحران در تمامی سطوح استقبال می‌کنیم و تمامی امکانات فرماندهی در اختیار مردم لیبی برای به موفقیت رساندن راه حل داخلی برای بحران لیبی در راستای دستیابی به توافق و توافق بر سر حل و فصل‌های کارآمد مبتنی بر اصول ثابت ملی و حسن نیت می‌باشد.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

اما درعین حال، رسانه‌های طرفدار کابینه الوفاق با استفاده از جوسازی مبنی بر دروغ پردازی و ادعاهای ساختگی در جهت بی‌ثبات سازی اوضاع کوشیده و مدعی هستند که عناصر مسلح مزدور بیگانه به برخی ساختمان‌ها دولتی و مدارس شهر هون سیطره یافته‌اند درحالیکه این خبر، بکلی عاری از صحت است.»

«مزدوری میان ما نیست»ارتش لیبی بار دیگر بر عدم وجود مزدوران بیگانه در میان عناصر خود تأکید ورزیده و عنوان نمود که تیپ 128 وابسته به نیروهای مسلح عربی لیبی متمرکز در این منطقه، گشتی‌هایی را برای حفاظت از مراکز در چارچوب تضمین امنیت دارایی‌های عمومی و خصوصی و حفظ امنیت شهروندان به حرکت، در آورده است. headtopics.com

ارتش لیبی افزود: «ما به شبه‌نظامیان در مورد پی آمدهای هر گونه اقدام تجاوز کارانه علیه مواضع خود هشدار می‌دهیم زیرا اطلاعات دقیقی در این خصوص داریم که شبه نظامیان جنایت پیشه و تروریست، در صدد اقدامی تجاوز کارانه و تحریک آمیز قبل از حمله به خط سرت- الجفره و مواضع نیروهای ما هستند. ما موفق به شناسایی تمرکز قوای شبه نظامیان درنزدیکی خطوط معین شده جداساز شده و پیش از این، عملیات شناسایی شبه نظامیان انجام گرفته‌است.»

پایبندی به آتش‌بسدر ادامه بیانیه آمده‌است: «نیروهای مسلح لیبی به هدف موفقیت روند سیاسی و ربودن فرصت از دست قوای آشوب طلب، همواره به آتش‌بس پایبند بوده اما درعین حال نیروهای ما از آمادگی کامل برای پاسخگویی به هر گونه اقدامات تحریک آمیز یا ماجراجویی علیه نیروها و مواضع خود برخوردار است.»

نیروهای مسلح لیبی از کابینه الوفاق خواسته تا به اقدامات خودسرانه شبه‌نظامیان و اقدامات تحریک‌آمیز آنها پایان بخشد و از شایعه پراکنی و جوسازی در مورد نقض آتش‌بس از سوی ارتش لبنان ملی لیبی دست بردارد. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

منظورتون از ارتش لیبی مزدورهای نظامی به سرکردگی ژنرال شورشی خلیفه حفتر هست؟ دولت وفاق ملی لیبی دولت رسمی لیبی هست که توسط سازمان ملل، اتحادیه اروپا و کلیه کشورهای دموکراتیک و آزاد به رسمیت شناخته شده البته به غیر از اسد عربستان سعودی امارات سیسی 🤣

سازمان ملل: طرف‌های سیاسی لیبی در زمینه پایان روند انتقالی به توافق رسیدندمأموریت سازمان ملل متحد در لیبی از توافق طرف‌های سیاسی لیبی برای پایان دوره انتقالی و آغاز روند پایدار در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دولت ژاپن تصمیم دارد آب آلوده به رادیواکتیو را به دریا بریزد | DW | 16.10.2020ظرفیت مخازن آب‌پمپ شده از نیروگاه اتمی فوکوشیما در حال پر شدن بوده و دولت ناگزیر به یافتن راه‌حلی برای این موضوع است. رسانه‌ها نوشته‌اند که دولت ژاپن تصمیم دارد میلیون‌ها تن آب آلوده به رادیواکتیو را به دریا بریزد. خوب برن از ایران یاد بگیرن ببین اونها کجا میریزن اگر چین بود الان زیر پست رو مستراح کرده بود ملت اگر چشم بادامی دیگری بود، آیا گزارشتان به همین آسانی گذرا بود؟

کشته شدن یک شهروند بلوچ به دست نیروهای دریابانی؛ مردم سیریک دست به تجمع زدند

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 414 نفر رسید

ابراز تاسف اتحادیه اروپا نسبت به حملات ارمنستان به شهر گنجه آذربایجانابزار تاسف نه درده ده‌یر؟!!

پایان بلند‌پروازی تسلیحاتی امارات در ارتش آلمان | DW | 16.10.2020ارتش آلمان خرید ۱۲۰ هزار سلاح انفرادی را به مناقصه گذاشت. برنده این مناقصه شرکت 'هِنل' با سلاح 'ام کا ۵۵۶' شد. ارتش آلمان در روزهای اخیر اما این مناقصه را لغو کرد. چرا؟ حکایت را در این گزارش تصویری ببینید: قدرت نظامی وعلمی آمریکااز آزمایشگاه هاودانشمندان ارتش آریایی آلمان بعدازجنگ دوم جهانی به سرقت رفته،این عمل نشان ازبازیابی قدرت بعد۸۰سال است.